ZOOM mokėjimo kortelės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 16:09:41 | Nuoroda
tj wa, buwau vdu įformint sawo priėmimo ir ten užpildžiau tokią sutartį (prašymą ar kžk pan.) kad gaučiau šią ZOOM kortelę kaj jau ten užpildžiau ką rejkėjo, man pasakė kad db turėsiu intere prisiregint ir po sawajtės kortelė bus padaryta bet wa bėda kad net nžn kur ir kajp ten regintis, tj jej kas nors galėtų, tj būčiau dėkinga jejgu nuosekliaj man išwardintų ką turėčiau toliau daryti iš anksto dėkoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 16:52:03 | Nuoroda
Skype: xamiakaz, gali parašyk kol online. O šiaip: 1.http://lt.hanza.net (užsisakydama kortelę turėjai užsisakyti internetinės bankinkystės paslaugą). Turėjo duoti voką su vienkartiniu prisijungimu, ten prisijungsi ir pasikeisi pass. Tas vokas toks pilkas, turi praplėšti jį ten bus kodas. Suvesi vartotoją ir slaptažodį(kurį reikės pasikeisti prisijungus). Tada pereisi į antrą etapą ir iš kodų kortelės, kurių paprastai būna viso 36 kodai po 6 skaičius, suvesi reikalaujamą ir prisijungsi. Pareikalaus pasikeisti pass. Pasikeisi. 2.Dabar eini į http://www.zoom.lt ir spaudi prisijunk. Tada suvedi "dar neesi prisiregistravęs dalį", sutinki su sąlygomis ir spaudi registruotis. Tai padarius tave permes į šį langą: http://www.zoom.lt/lt/clients/verification Ten rašys kad turi 30 dienų patvirtinsi save hanza.net portale. Per vidurį ekrano bus nuoroda į hanza net - paspausi suvesi hanza.net login, kodą iš indetifikavimo kortelės, prijungs tave, spausi siųsti duomenis. Tada permes atgal į zoom.lt su tekstu: Tavo tapatybė sėkmingai patvirtinta. Sveikiname, nuo šiol esi pilnateisis ZOOM narys! Nerk į pramogas - dalyvauk dizaino konkurse, mokykis investuoti ar rinkis prizus. Viskas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 16:54:24 | Nuoroda
Jeigu nedavė jokių prisijungimo duomenų ir sutarčių pasirašyt, tai eini į artimiausią hanza banko skyrius, ir virš kasų bus - čia aptarnaujami zoom vartotojai ar kažką pan. tai prieisi, pasakysi situaciją, duos visas sutartis ir lapus pasirašyt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 18:26:14 | Nuoroda
Tave man dvi tas korteles ir bbz ka su jom veikt, su viena lyg nuolaida maximoj O kol tu negavai korteles, negavai ir kodu, taigi hansoj net neprisijungsi dar,l nebent is seniau turi sask ir el bankininkyste kaip as, kad turejau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:14:24 | Nuoroda
hm, tj kajp supratau kadangi aš negawau jokių kodų, tj man rejkia žingsniuoti į artimiausią hanza banko skyrių ir ten pasirašyti wisus rejkiamus popieriukus nes iš seniau jokios sąskaitos neturiu geraj, didelis ačiū jums abiems už sutejktą info pagaliau kažkas apšwietė mano protą dar kartelį ačiukas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:28:29 | Nuoroda
nezinksniuok, zinksniuok atsiimt zoom korteliu ir gausi kodus, o su jom turejo ir IT bakininkyste atidaryt ir bla bla Geriausiai eik ten kur ta kortele atsiimsi ir klausinekis paskui kas kaip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:36:36 | Nuoroda
O kas geriau danske saskaita, ar ta zoom???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:43:17 | Nuoroda
Siule ir man ta danske, bet jau 4 nebenoriu siaip as manau uztenka pilnai vizos paprastos, nu tos zoom ir taspats, nematau skirtumo, tik grazesne ir st viza maxima duoda nuolaida maximoj :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:46:04 | Nuoroda
BadSanta, a gal gali pasakyt kur man db tas zoom korteles rejkia žingsniuot atsiimt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:47:07 | Nuoroda
Badsanta rašė: Tave man dvi tas korteles ir bbz ka su jom veikt, su viena lyg nuolaida maximoj Na aš irgi turėjau nuo 16 metų išsiėmęs Visa Electron hanzoje + e. bankininkystė, tai man tiesiog išvis nieko nereikėjo daryt, paprasčiausiai tą kortelę pakeitė. Kai atėjau atsiimti Zoom'o, tai senąją sunaikino ir išdavė Zoom - Visa Electron Maxima. Bet čia yra viena kortelė - ji kartu ir maxima ir zoom. T.y. duodu maximoj - sako "norėsite tik kaip Ačiū kortelę naudot, ar ir atsiskaitysit?" Beje, tik atsiminkit - Zoom yra jaunimui, ir jau antrą dieną susidūriau su problemą - bac pabandžiau išimti 1200Lt iš bankomato ir "suma per didelė", reikėjo eit vėl pas administratorę į banką rašyt pareikšimą kad gražintų seną 3000Lt grynųjų pinigų išėmimo iš bankomato limitą kuris yra standartinėse debetinėse Visa Electron ir pan. kortelėse. Limitą per 15 min pakėlė, nes labai aš ten jau priekaištų daug pareiškiau, tai skubos tvarka padarė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:50:26 | Nuoroda
nu as ir senai turejau viska kaip tu, mokejau uz kazka, isiule tas, pasemiau maxima ir urban ir dar senaja visa paliko :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:51:40 | Nuoroda
O tu eik ten kur ejei praita kart del jos, ar kaip ten prasyme del zoom turejei pazymet banko skyriu kuriamia ja atsiimt, pagamina ir atsiuncia i ta skyriu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:52:20 | Nuoroda
Tai tas zoom geriau, nei Danske?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:56:03 | Nuoroda
kazko man Hansa geriau skamba nei koks tai Danske
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:01:00 | Nuoroda
supratau BadSanta dėkuj už kantrybę man ajškinant nes wisaj šituose dalykėliuose nesigaudau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:10:18 | Nuoroda
Nieko tokio, i sveikata, gal pasimatysim rugseji
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:13:38 | Nuoroda
aga, gal pasimatysim tj tju tajp pat į vdu įstojaj?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:17:15 | Nuoroda
aj tu vdu, as ktu, bet vistiek salia viskas ir mano draugas vdu studijuos anglu fil lyg, ka tu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:23:53 | Nuoroda
na tajp aš lt filologiją krimsiu o tju ką?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:28:44 | Nuoroda
as busiu kompiuterastas ir krimsiu informatika O kaip pastebejau VDU reikalauja kazkokiu faking korteliu ir saskaitu, draugeli ir supainiojo ten visai. I ktu nuejau, nei pasirasyt nereikejo o sutvarke ir dokus ir del bendriko
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą