atestatas su pagyrimu (raudonas diplomas)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 01:28:37 | Nuoroda

Kokia cia garbe, jeez :) As su savo egzu rezultatais negausiu, negaus uz mane geriau baige, bet su 8ais, uztat gaus tie, kurie surinko po 50-60 is egzu ir turejo kiaurus 9 is dalyku, nes lindo i uzpakaliuka kai kuriems zmonems ;) Tai cia dar, skaitosi, kazkoki garbinguma suteikia tas diplomas ?

As tikrai nepavydziu, garbes zodis, rasau ne del to :) Tiesiog siais laikais keisti standartai, o ir tas raudonas diplomas nieko neduoda. Tad to pasididziavimo kaip ir... Nelieka ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 01:33:12 | Nuoroda

na wisus egzus islaikyt wirs50,,man atrodo nera wien juokas,na o del lindimo i uzpakali del pazymiu tj ka znau,gal kai kurie ir daro taip,bet yra juk tokiu zmoniu,kurie turi wisus9-10,bet nelb jiems pasiseke su tais egzais ir biski susimowe ir maziau gawo nei50,na bet nk nepadarysi,jei ir kai kuriem per egzus pasiseke ir kakzaip gawo tuos9-10metiniuose,ne sawop pastangom,tj nereiskia kadir toliau taip wiskas idealiai eisis.. ;)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-09 01:42:07 | Nuoroda

Tiems, kurie 9-10 turi is metiniu ir yra to verti - egzus islaikyt virs 50% - vienas juokas, nereik nesamoniu kalbet ;) Jei 9-10 uz beleka gauna, tai ir egzai taip... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:04:02 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Tiems, kurie 9-10 turi is metiniu ir yra to verti - egzus islaikyt virs 50% - vienas juokas, nereik nesamoniu kalbet ;) Jei 9-10 uz beleka gauna, tai ir egzai taip... 

 bet vis delto visko buna. pvz,: musu mokykloje is 20 pretendentu i  paraudonavusi atestata tik trys ji gavo ...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:17:28 | Nuoroda

tj joa,wisko buna,tikrai buna kad werti yra9-10,o egzuose tik nepasiseka ir susimauna,juk wisko buna ;)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:16:29 | Nuoroda

As del anglu egzamino negavau tokio diplomo, bet visada zinojau, kad anglu kalba man yra pats sunkiausias dalykas ,uz kuri 9 gauti ( iskyrus rasto darbus) buvo labai sunku. Metiniai pas mane anglu ir matematika  9, o kiti 10. Panasiai ir gavau palyginus su egzaminu rezultatais.  

Žinutė parašyta: 2009-07-12 00:43:21 | Nuoroda
mellisa rašė:

As del anglu egzamino negavau tokio diplomo, bet visada zinojau, kad anglu kalba man yra pats sunkiausias dalykas ,uz kuri 9 gauti ( iskyrus rasto darbus) buvo labai sunku. Metiniai pas mane anglu ir matematika  9, o kiti 10. Panasiai ir gavau palyginus su egzaminu rezultatais.  

 o as anglu kalbos atsisakiau paskutine diena . tai buvo vienas is protingiausiu mano sprendimu mano gyvenime  nei man jos reikes stojant, nei ka , taciau tikrai sutaupiau  ir sveikatos, ir laiko, ir apsidraudziau nuo bereikalingo jaudulio.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-12 01:25:52 | Nuoroda

O man uzsienio kalba reikalinga stojant, bet kuriu galu pasirinkau anglu, o ne rusu as iki siol nesuprantu... Tik po laiko man "daejo", kad rusu yra laikoma lygiai tokia pati  uzsienio kalba kaip anglu. Ot kvaisa...

Žinutė parašyta: 2009-07-12 01:27:39 | Nuoroda
mellisa rašė:

O man uzsienio kalba reikalinga stojant, bet kuriu galu pasirinkau anglu, o ne rusu as iki siol nesuprantu... Tik po laiko man "daejo", kad rusu yra laikoma lygiai tokia pati  uzsienio kalba kaip anglu. Ot kvaisa...

o rusu kalba neabejotinai atgauna savo verte.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:41:33 | Nuoroda

Tik vienas dalykas, mano nuomone, tas raudonas diplomas, kuri gavau, s**o vertas!!! Jokios naudos is jo....

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-22 10:15:59 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Tik vienas dalykas, mano nuomone, tas raudonas diplomas, kuri gavau, s**o vertas!!! Jokios naudos is jo....

 nuuj b*pypt*t faken tikėjaus ka pridės kokį balą gal :}

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:00:57 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Kokia cia garbe, jeez :) As su savo egzu rezultatais negausiu, negaus uz mane geriau baige, bet su 8ais, uztat gaus tie, kurie surinko po 50-60 is egzu ir turejo kiaurus 9 is dalyku, nes lindo i uzpakaliuka kai kuriems zmonems ;) Tai cia dar, skaitosi, kazkoki garbinguma suteikia tas diplomas ?

As tikrai nepavydziu, garbes zodis, rasau ne del to :) Tiesiog siais laikais keisti standartai, o ir tas raudonas diplomas nieko neduoda. Tad to pasididziavimo kaip ir... Nelieka ;) 

 o kodel tu negavai? :) tajgi egzai visi geri...:) del metiniu?

beto, abejoju, kad zmogus kuris lindo i uzpakali mokytojai del pazymio, egza islaike virs 50..:) tokiu yra tikrai labai mazai... pas mus mokykloj , kas gavo raudona, yra visi pirmunai, ir egzus islaike virs 80..:)  be to.. egzas islaikytas 50-76(78) % i pazymi verciant, yra 9. o nuo 76(78)-100% - 10.:) tad viskas logiska, kad nuo 50% gauna raudona:) 

o del to kad jis nieko neduoda, tai jo... bet taj ka padarysi.. jei islaike zmogus egzus virs 80, tai jis ir taip istojo ten kur norejo, ir be raudono diplomo balu.. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-25 14:14:10 | Nuoroda

Atestatas su pagirymu reikalingas tik jei kas nors su tavim, stajant i ta pacia specialybe, turi vienodus egzu rezultatus... Bet vistik nemanau, kad daug yra tokiu, kurie gerai mokesi ne tam, kad ka nors ismoktu, o tik spalvota popieriuka gautu  
Ne per daug jo ir norejau, nemaniau, kad egzus gerai issilaikysiu... Bet pasiseke

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą