VGTU Aplinkos apsaugos inzinerija arba VU ekologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-03 22:42:51 | Nuoroda

Kur geriau: VGTU aplinkos apsaugos inzinerija ar VU ekologija? Gal kas studina jau ten? Pati esu is klp. ir ziauriai noriu studijuoti kazka su ekologija:)

Kas nori stoti kokiais balais mokotes?

O kas studina, tai kokiu balu istojo?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 10:12:17 | Nuoroda

VGTU tai pirmais metais nieko panašaus į ekologiją ar gamtą :) na yra ekologija ir aplinkotyra, bet tai ten mokyklinė biologija ir geografija, grybas :) šeip smagu, fizika, matematika, braižyba... :D aišku aukštesniuose kursuose jau panašiau, tik reikia iki jų atkentėt :)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:33:09 | Nuoroda
evanz rašė:

VGTU tai pirmais metais nieko panašaus į ekologiją ar gamtą :) na yra ekologija ir aplinkotyra, bet tai ten mokyklinė biologija ir geografija, grybas :) šeip smagu, fizika, matematika, braižyba... :D aišku aukštesniuose kursuose jau panašiau, tik reikia iki jų atkentėt :)

 o tu pats gal studijuoji VGTU? kokiais balais istojai? kaip destytojai?

Žinutė parašyta: 2009-05-27 10:20:03 | Nuoroda

Na nepamenu bet ~17 buvo balas. Dėstytojai tai tikrai neblogi, tik va braižybos tokia varna. :) ir chemijos, visiems jis patinka, bet per egzą kerta... Vertina labai griežtai, nesuprasi kaip... :D o matematikos dėstytojas toks gerietis, bet irgi pas jį sunkiai daug kas eina, nors jau šiemet turbūt atsistatydins, nes jau tikrai jam per sunku, per senas, grybauja per paskaitas. :) na čia tik mano nuomonė :) daug kas labai nepatenkinti kas pas mus įstojo, nuolat skundžias, bet ištikro nėra jau taip labai blogai, jei protingas žmogus esi. :)

Žinutė parašyta: 2009-05-27 22:23:30 | Nuoroda
evanz rašė:

Na nepamenu bet ~17 buvo balas. Dėstytojai tai tikrai neblogi, tik va braižybos tokia varna. :) ir chemijos, visiems jis patinka, bet per egzą kerta... Vertina labai griežtai, nesuprasi kaip... :D o matematikos dėstytojas toks gerietis, bet irgi pas jį sunkiai daug kas eina, nors jau šiemet turbūt atsistatydins, nes jau tikrai jam per sunku, per senas, grybauja per paskaitas. :) na čia tik mano nuomonė :) daug kas labai nepatenkinti kas pas mus įstojo, nuolat skundžias, bet ištikro nėra jau taip labai blogai, jei protingas žmogus esi. :)

 o kaip tu egzaminus issilaikei? kokiais balais? kelintu numeriu istojai? nes kiek mciau tai pernai i nemokama 100 prieme :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-28 09:40:47 | Nuoroda

Stokit i VDU ekologija

Žinutė parašyta: 2009-05-28 11:02:08 | Nuoroda

Tai pernai mes patys nesupratom, kaip ten buvo :D aš chemijos nelaikiau, tik matematiką ir lietuvių :) tai įstojau 30 :) Na šeip tai tikrai nereikia gerų balų, yra kur su lietuvių mokykliniu įstoję. :) nors neaišku, kaip šiemet bus, bet nemanau, kad daug kas keisis :)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 11:03:30 | Nuoroda

Išvis chemija pas mane b lygis buvo :D bet jos nelabai ir reikėjo, fizika čia aukštesnėj vietoj kolkas ,aišku jei vandentvarką pasirinksi vėliau, tai ten jau kitas reikalas :)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 12:41:06 | Nuoroda

manau, kad vertetu i VGTU aplinkos apsaugos inzinerija. ta pacia ekologija tu mokysies ir studijuodamas aplinkos apsaugos inzinerija, o jeigu ekologija pasirinksi, tai tik toje srityje ir specializuosies

Žinutė parašyta: 2009-05-28 22:19:09 | Nuoroda

o tai ant kiek tu matke ir lietuviu islaikei? bandyciau palygit  su savo busimais balais :)  tai tikrai fizika svarbiau uz chemija? o fizika lb sunku mokytis? nes jos neturiu nuo 11klases..

Žinutė parašyta: 2009-05-29 09:58:52 | Nuoroda

~70proc abu. :) na kaip su ta fizika... priklauso pas kokius dėstytojus pratybų ir laborų papuoli, bet šeip egzaminuotojas pirmam pusmety lengvai visus praleido. :) nebuvo sunku... antram pusmety jau sudėtingiau, klausimai kaikuriem pakliuvo ne tokie kuriuos turėjom ;D  ir daug kam 5 supylė. :) Bet neišlaikė tik keli. :) pačioj pradžioj chemijos dėstytojas sakė " kolkas jūs ne chemikai, jei pasirinksit vandentvarką dar susitiksim". :)

Žinutė parašyta: 2009-05-29 15:10:25 | Nuoroda

kas man patinka, tai kad vgtu reikia tik matematikos, chemijos ir lietuviu balu stojant i aplinkos apsaugos inzienrija... tai manau jeigu gerai islaikysiu nebus sunku istoti i ta specialybe :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:40:29 | Nuoroda
evanz rašė:

Tai pernai mes patys nesupratom, kaip ten buvo :D aš chemijos nelaikiau, tik matematiką ir lietuvių :) tai įstojau 30 :) Na šeip tai tikrai nereikia gerų balų, yra kur su lietuvių mokykliniu įstoję. :) nors neaišku, kaip šiemet bus, bet nemanau, kad daug kas keisis :)

 As irgi laikiau tik matematika, lietuviu ir anglu egzaminus... apie sita specialybe svajoju! lb noriu i ja! o kiek praeitais metais istojo, kiek isviso buwo stojanciuju? ir gal netycia zinai koks paskutinio stojanciojo balas buwo? O kokie dailes diplomai prideda koki bala:DD

Žinutė parašyta: 2009-06-04 08:40:53 | Nuoroda

Dėl dailės tikrai nežinau... :) Iš viso 1005 man atrodo buvo įrašę et kuriuo numeriu, priėmė su mokamais ~130, nelabai jau ir prisimenu, na kai jau prasidės stojimai prisijungsi ten prie visokių lama ir būna statistikos kiek prašymų jau parašyta, kiek kokias specialybes pirmu antru trečiu nr parašė...

Žinutė parašyta: 2009-06-04 08:45:05 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:50:45 | Nuoroda

bet kaip matau galimybe istoti vien su matieka ir lietuviu imanoma.. :)

o gal zinai, jei irasai paciu pirmu numeriu ta specialybe i tai atsizvelgia? esu apie tai kazkur girdejusi...

www.vgtu.lt/priemimas/lt/dienines/851.62 6 ten minima, kad paskutiniojo konkursinis balas i vf yra 13.17 o uz jo kazkas buwo: pusiau mokamos, mokamos studijos? ar tas 13.17 balas jau pats zemiausias buwo? nes pagal balu skaiciuokle mano rezultatas butu mazesnis uz 13,17... :///

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:07:17 | Nuoroda

O man įdomu ar labai sunku ;] Nesimokiau nei fizikos, nei chemijos jau 2 metus, bandyciau i VGTU aplinkos apsaugoz inzinerija stoti mokamai, bet va bijau, kad per sunku bus :? 

Žinutė parašyta: 2009-06-07 20:14:12 | Nuoroda
Lijana* rašė:

O man įdomu ar labai sunku ;] Nesimokiau nei fizikos, nei chemijos jau 2 metus, bandyciau i VGTU aplinkos apsaugoz inzinerija stoti mokamai, bet va bijau, kad per sunku bus :? 

 paskaityk virsujei ir nuomone susidarys! beje, VGTU yra sunku! tikrai reiks mokintis!

Žinutė parašyta: 2009-06-09 10:52:47 | Nuoroda

Po paskutinio vf buvo mokamos vietos. :) na nežinau dėl to, kad pirmu parašei ar prideda... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 13:13:15 | Nuoroda
evanz rašė:

Po paskutinio vf buvo mokamos vietos. :) na nežinau dėl to, kad pirmu parašei ar prideda... :)

 Aciu dievui! Tai turbut istosiu i sia specialybe! Aisku,nuo egzu dar priklauso... :)

O tu kelintam kurse, Evanz?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą