speros
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 00:23:58 | Nuoroda

as niekad nesidarydavau jokiu spurgiu, kazkaip nenoredavau rizikuoti.. bet pries egzamina labai rimtai pradejau svarstyti i tualeta nusinesti knygele ir ten ja paslepti:D bet, ko neisdrisai per 12 metu, tuo labiau to neisdrisi egzamino diena

Žinutė parašyta: 2009-06-18 08:20:51 | Nuoroda

as irgi neisdrisciau eiti i tualeta speros paziuret =D per visus egzus nei karto isejus nebuvau i wc =D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 21:06:33 | Nuoroda

As irgi nebuvau, bet jus man pasakykit, kaip galima nedrist speros wc pasiziureti? Gi ten niekas nemato... aisku gali isgirsti... kaip mano draugei buvo... pasiprase ji i tualeta per lietuviu VBE ir traukai ten is bato visas savo paklodes apie autorius, o vykdytoja uz duru... tu gal tyliau savo spargalkes vartyk, labai jau girdisi.... 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:32:45 | Nuoroda
mellisa rašė:

As irgi nebuvau, bet jus man pasakykit, kaip galima nedrist speros wc pasiziureti? Gi ten niekas nemato... aisku gali isgirsti... kaip mano draugei buvo... pasiprase ji i tualeta per lietuviu VBE ir traukai ten is bato visas savo paklodes apie autorius, o vykdytoja uz duru... tu gal tyliau savo spargalkes vartyk, labai jau girdisi.... 

 Geras

Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:19:14 | Nuoroda
Muuuu rašė:
 Kaip galima nedrįst šperos pasižiūrėti? Labai paprastai. Iš baimės, ar tiesiog turint sąžinės.

 Sąžinė .... Prie ko ji čia ? Kad tau pasiseks labiau nei kitam? Neturiu sąžinės.

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:07:52 | Nuoroda

Uoj jus vaikai vaikai. Matosi, kad dar zali :P Istosit i univera, tai taip pradesit chytint ir pamirsit visas sazines. Pirmam semestre tai dar ir pas mus niekas per daug nezinojo, kas tos speros, tai ir skolu ir siaip visokiu juoku budavo, kai tuscia lapeli atiduodavo. O dabar tai visi (na ne visi, bet bent jau puse :D) masiskai pliekia nuo speru, juo labiau, kad ir destytojai pernelyg negaudo. Suprantu mokykliniu egzu info neimanoma i spera sudet (is esmes tai nera net ka ir det, nes jei 12 metu nosies nekrapstei, tai ir be speros nesunkiai tuos egzus su elementariom uzduotim islaikysi), o univiere ten kokio kolio ar egzo medziaga is PowerPoin skaidriu susikopini ir sumeti i Worda (susikooperuoja keli kursiokai, tai ilgai netrunka) pasidarai 6pt ir susiklijuoji armonikele. Paskui gali vartyt sau ramus. Jeigu nesi zioplas, tai niekas ir nepagaus. Na as asmeniskai spera naudojaus tik karta, nes pats sugebu ismokt ir siaip idomu, tai ka mokomes, bet tarkim yra dirbanciu nemazai ar siaip pritinginciu, tai tokie tikrai daznai naudojasi. Ir nematai nieko tame blogo. Kiekvienas renkasi, kaip atsiskaitys uz suteiktas zinias. O apie kazkoki skundima (kaip kazkuriais metais buvo surenge akcija studentai VU), tai negali but ne kalbos :P

Žinutė parašyta: 2009-07-07 11:01:46 | Nuoroda

Neidavau į egzaminą visai neskaičius, bet špera visada turėdavau, maža kas :) Ištrauksii klausimą kurio nenori, ar užmirši ką nors, man ramiau kai ji šalia :) Tik va laiko pasidaryti speroms man visad gaila būdavo, gerai kad metams bėgant "protingesnis" daraisi, tai nueini į kokią rašto darbų svetainę www.speros.lt pasidarai "garmoškę" pasiskaitai... atrandi daug naujo ir keliauji :) Ir kai jau matai kad šakės, tuščias lapas, trauki spera ir pili :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 11:09:23 | Nuoroda
MScofield rašė:

Uoj jus vaikai vaikai. Matosi, kad dar zali :P Istosit i univera, tai taip pradesit chytint ir pamirsit visas sazines. Pirmam semestre tai dar ir pas mus niekas per daug nezinojo, kas tos speros, tai ir skolu ir siaip visokiu juoku budavo, kai tuscia lapeli atiduodavo. O dabar tai visi (na ne visi, bet bent jau puse :D) masiskai pliekia nuo speru, juo labiau, kad ir destytojai pernelyg negaudo. Suprantu mokykliniu egzu info neimanoma i spera sudet (is esmes tai nera net ka ir det, nes jei 12 metu nosies nekrapstei, tai ir be speros nesunkiai tuos egzus su elementariom uzduotim islaikysi), o univiere ten kokio kolio ar egzo medziaga is PowerPoin skaidriu susikopini ir sumeti i Worda (susikooperuoja keli kursiokai, tai ilgai netrunka) pasidarai 6pt ir susiklijuoji armonikele. Paskui gali vartyt sau ramus. Jeigu nesi zioplas, tai niekas ir nepagaus. Na as asmeniskai spera naudojaus tik karta, nes pats sugebu ismokt ir siaip idomu, tai ka mokomes, bet tarkim yra dirbanciu nemazai ar siaip pritinginciu, tai tokie tikrai daznai naudojasi. Ir nematai nieko tame blogo. Kiekvienas renkasi, kaip atsiskaitys uz suteiktas zinias. O apie kazkoki skundima (kaip kazkuriais metais buvo surenge akcija studentai VU), tai negali but ne kalbos :P

 Tikrai gerai parasyta.. =) Manau studiju metu padauges speru naudotoju =D

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:01:26 | Nuoroda

As tai tingejau daryti spera, pamasciau dar kad neverta rizikuoti ir savigarba neleido kazkaip.

Klasiokas tai visa sasiuvinio lapa susikises buvo i kisene per anglu. Nuejo i tulika ir kad nesigirdetu kaip slama popierius myzo ir skaite.:D Mergos tai i liemenuku prisigrudo visko.:D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą