VDU Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:17:15 | Nuoroda

Rasykit visi planuojantys cia stoti ar tiesiog turintys ka pasakyti apie sias studijas.

Pats rasysiu sita specialybe pirmu numeriu, nors jauciu galeciau ir i VU istot, bet turbut liksiu istikimas Kaunui. Netikiu kad yra labai didelis skirtumas tarp sios konkrecios studiju krypties kokybes VDU ir VU.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:40:21 | Nuoroda

Labas :)

Ką daug prisakysi - įdomus mokslas, patrauklus universitetas

Taip pat galėčiau taikyt į VU, bet VDU man žyyyymiai patrauklesnis :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:45:27 | Nuoroda

Uzrasiau ir as kazkuriuo numeriu, draugas i VU bandys. VDUmanau kur kas mazesnis konkursas bus 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:46:31 | Nuoroda
Netvarka rašė:

Labas :)

Ką daug prisakysi - įdomus mokslas, patrauklus universitetas

Taip pat galėčiau taikyt į VU, bet VDU man žyyyymiai patrauklesnis :)

 As ir taip sakau. Nors ir su visais 100 likciau Kaune ir i VDU stociau. Mane tai nuo mazens visi vadino advokatu, nes megau gincytis, sake, kad uzauges juo ir busiu. As ir pats masciau visada apie teise, nes visokios medicinos, fizikos netrauke, o teise buvo toks rimciausias mokslas kuri zinojau atitinkantis mano polinkius. Bet veliau paauges supratau, kad sausoka ta teise ir atradau politologija. Visada megau istorija, todel man studijos vienas malonumas turetu buti.

O tu kaip?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:52:48 | Nuoroda

Istorija ir as megau + dar mokytojas neeilinis buvo. Del Kauno ir Vilniaus taipogi manau, kad ir Kaune yra kokybisku studiju. Man visi siulo teise studijuoti, taciau labiausiai traukia ekonomika, nes man kaip ir tau teise pasirode sausokas mokslas. O politika, tai tas pats draugas primygtinai siulo nestoti, matyt, konkurencijos bijo, nes jo rezultatai siek tiek menkesni

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:58:27 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Istorija ir as megau + dar mokytojas neeilinis buvo. Del Kauno ir Vilniaus taipogi manau, kad ir Kaune yra kokybisku studiju. Man visi siulo teise studijuoti, taciau labiausiai traukia ekonomika, nes man kaip ir tau teise pasirode sausokas mokslas. O politika, tai tas pats draugas primygtinai siulo nestoti, matyt, konkurencijos bijo, nes jo rezultatai siek tiek menkesni

 As, tai net nemasciau apie ekonomika. Nors egza visai nesimokes 49 islaikiau matkes, bet univere nenoriu jokiu tiksliuju mokslu, jokio skaiciavimo. O va politika, tai mano sritis - sudo malimas, pilstymas is tuscio i kiaura, mastymas, analizavimas.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:59:32 | Nuoroda

Tas ir man patinka, bet ekonomika ne vien skaiciavimas, yra ir to sudo malimo

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:00:42 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Tas ir man patinka, bet ekonomika ne vien skaiciavimas, yra ir to sudo malimo

 Bet ten viskas konkreciau ir tiksliau.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:29:16 | Nuoroda

Studijuoju pats politologiją VDU. tai studijos iš esmės geros, nors pasitaiko ir nuobodžių kursų. Jei kas įdomu, tai klauskit :-)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:32:48 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:

Studijuoju pats politologiją VDU. tai studijos iš esmės geros, nors pasitaiko ir nuobodžių kursų. Jei kas įdomu, tai klauskit :-)

 Kaip kruvis? Kiek laiko per diena uztrunki univere, kiek mokaisi namie? Kelintam kurse? Kaip del Erasmus ir kitu galimybiu uzsienyje pastudinti?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:51:37 | Nuoroda

Kruvis nera didelis. Jei uztenka vidutiniu pazymiu, kokiu 7-8, tai isvis per daug mokytis nereik. Del 9 ar 10 gali tekt papluset. Bent jau man pirmesni kursai buvo siek tiek lengvesni, bet tikrai kas kazkiek mokosi, tai skolu neturi. dar liuks yr, kad daug pasirenkamu dalyku vdu,  renkiesi, tai kas tave labiau domina.

 VDU  paskaitu lankomumas nera privalomas. Niekas lankomumo nezymi, medziaga buna sudeta i interneta paprastai. Tai eini del saves i paskaitas. Privalomi lankyti yra tik seminarai. Tai buna zmoniu, kurie kas diena eina, o kiti ateina kaip i galva sauna.

O i erasmus patenka visi kazkiek motyvuoti studentai, kurie turi normalius balus. mazdaug auksciau vidurkio. dideles konkurencijos nera sioje srityje:-)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:55:47 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:

Kruvis nera didelis. Jei uztenka vidutiniu pazymiu, kokiu 7-8, tai isvis per daug mokytis nereik. Del 9 ar 10 gali tekt papluset. Bent jau man pirmesni kursai buvo siek tiek lengvesni, bet tikrai kas kazkiek mokosi, tai skolu neturi. dar liuks yr, kad daug pasirenkamu dalyku vdu,  renkiesi, tai kas tave labiau domina.

 VDU  paskaitu lankomumas nera privalomas. Niekas lankomumo nezymi, medziaga buna sudeta i interneta paprastai. Tai eini del saves i paskaitas. Privalomi lankyti yra tik seminarai. Tai buna zmoniu, kurie kas diena eina, o kiti ateina kaip i galva sauna.

O i erasmus patenka visi kazkiek motyvuoti studentai, kurie turi normalius balus. mazdaug auksciau vidurkio. dideles konkurencijos nera sioje srityje:-)

 Dekui. Man noras VDU studijuot tik dar labiau isaugo. O kaip zmones? Destytojai? Studentai? Kas per vienas ten Donski pakeis?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:05:44 | Nuoroda

 zmoniu siaip ivairiu yra. kai as stojau musu buvo viena grupe su 110 zmoniu. tai drasiai galejai rast su kuo bendraut, visokio tipo zmoniu buvo.

destytoju irgi visokiu  yra. dauguma tai puikus zmones, nors buna vienas kitas nei sioks, nei toks. kas istosit, tai rudeni, pagal teorija, turetu but du specialybiniai dalykai. politologijos pagrindai, kurie biski nuobodus, ir lietuvos politine sistema ir politikos tradicija, kas man labai patiko :)

del donskio nieko nezinau, bet jis bakalaurantams paskaitu nevede, tad didelio nuostolio nepajausit.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:07:32 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:

 zmoniu siaip ivairiu yra. kai as stojau musu buvo viena grupe su 110 zmoniu. tai drasiai galejai rast su kuo bendraut, visokio tipo zmoniu buvo.

destytoju irgi visokiu  yra. dauguma tai puikus zmones, nors buna vienas kitas nei sioks, nei toks. kas istosit, tai rudeni, pagal teorija, turetu but du specialybiniai dalykai. politologijos pagrindai, kurie biski nuobodus, ir lietuvos politine sistema ir politikos tradicija, kas man labai patiko :)

del donskio nieko nezinau, bet jis bakalaurantams paskaitu nevede, tad didelio nuostolio nepajausit.

 Ir paskaitu metu visi 110 ar panasiai sedi vienoj auditorijoj?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:10:20 | Nuoroda

parašiau 5tu numeriu:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:11:05 | Nuoroda

srautinese tai ir budavo teoriskai 110. bet praktiskai susirinkdavo i paskaitas gal tik siek tiek daugiau nei puse auditorijos.

uzsienio kalbos paskaitose buna apie 20 zmoniu.

seminaru grupese, kur jau vyksta diskusijos ir pan, tai sumazina iki 30 zmoniu

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:16:05 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:

srautinese tai ir budavo teoriskai 110. bet praktiskai susirinkdavo i paskaitas gal tik siek tiek daugiau nei puse auditorijos.

uzsienio kalbos paskaitose buna apie 20 zmoniu.

seminaru grupese, kur jau vyksta diskusijos ir pan, tai sumazina iki 30 zmoniu

 Tiksliai, o kaip del uzsienio kalbu. As galvoju veliau tarptautinius santykius orientuotus i Azija studijuoti. Ten galima berods kinu, japonu ir korejieciu kalbas rinktis. Bet as jau dabar noriu bakalauro studiju metu ismokti japonu kalba, gal dar italu. Ar savanoriski kalbu kursai kainuoja VDU studentams? Kaip ju kokybe?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:23:18 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
VDUstudienc rašė:

srautinese tai ir budavo teoriskai 110. bet praktiskai susirinkdavo i paskaitas gal tik siek tiek daugiau nei puse auditorijos.

uzsienio kalbos paskaitose buna apie 20 zmoniu.

seminaru grupese, kur jau vyksta diskusijos ir pan, tai sumazina iki 30 zmoniu

 Tiksliai, o kaip del uzsienio kalbu. As galvoju veliau tarptautinius santykius orientuotus i Azija studijuoti. Ten galima berods kinu, japonu ir korejieciu kalbas rinktis. Bet as jau dabar noriu bakalauro studiju metu ismokti japonu kalba, gal dar italu. Ar savanoriski kalbu kursai kainuoja VDU studentams? Kaip ju kokybe?

 Siaip neteko labai kalbu mokytis. Bet kiti ir po kelias kalbas speja ismokt studiju metu. Tokios maziau populiarios kalbos kaip japonu, arabų, turkų ir pan yra nemokamos. O už tas populiaresnes kaip italų, ispanų, prancūzų ir pan vdu plėšia po 200 Lt už semestrą. Bet yra kazkokia sistema, kad jei anglu kalbos greitai baigei 4is lygius, tai gali nemokamai mokytis ir tas populiarias kalbas.

o kokybe priklauso nuo studento. tas kuris nores ismokt, tai tikrai bus galimybiu, nes kalbu paskaitos paprastai vyksta 4-5 kartus per savaite.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:26:14 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
Mr.Lazy rašė:
VDUstudienc rašė:

srautinese tai ir budavo teoriskai 110. bet praktiskai susirinkdavo i paskaitas gal tik siek tiek daugiau nei puse auditorijos.

uzsienio kalbos paskaitose buna apie 20 zmoniu.

seminaru grupese, kur jau vyksta diskusijos ir pan, tai sumazina iki 30 zmoniu

 Tiksliai, o kaip del uzsienio kalbu. As galvoju veliau tarptautinius santykius orientuotus i Azija studijuoti. Ten galima berods kinu, japonu ir korejieciu kalbas rinktis. Bet as jau dabar noriu bakalauro studiju metu ismokti japonu kalba, gal dar italu. Ar savanoriski kalbu kursai kainuoja VDU studentams? Kaip ju kokybe?

 Siaip neteko labai kalbu mokytis. Bet kiti ir po kelias kalbas speja ismokt studiju metu. Tokios maziau populiarios kalbos kaip japonu, arabų, turkų ir pan yra nemokamos. O už tas populiaresnes kaip italų, ispanų, prancūzų ir pan vdu plėšia po 200 Lt už semestrą. Bet yra kazkokia sistema, kad jei anglu kalbos greitai baigei 4is lygius, tai gali nemokamai mokytis ir tas populiarias kalbas.

o kokybe priklauso nuo studento. tas kuris nores ismokt, tai tikrai bus galimybiu, nes kalbu paskaitos paprastai vyksta 4-5 kartus per savaite.

 Nu as anglu turiu man atrodo ta 4ligi, nes 91 islaikiau, o skaiciau, kad 4 lygiuj reik 80%. Anglu man neproblema. O kaip del aukstesnio anglu kalbos lygio? 5 lygis dar yra ane?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:26:54 | Nuoroda

Beje koks mazdaug mergu ir bernu santykis? Kuriu daugiau?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą