VDU Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:23:05 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Dar ziurek klausimas yra. Ten sakoma kad po pirmo semestro tuos 500lt gaus 25%  gerai besimokanciu. tai cia taip suprasti, kad 1/4 visu studentu, ar 25% nuo gerai besimokanciu t.y tu kuriu vidurkis uz 8 daugiau?

Stipendijas skaičiuoja nuo tų, kurių vidurkis 8 ir daugiau. Bet Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete dauguma ištempia iki to 8. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:24:00 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
Mr.Lazy rašė:

Dar ziurek klausimas yra. Ten sakoma kad po pirmo semestro tuos 500lt gaus 25%  gerai besimokanciu. tai cia taip suprasti, kad 1/4 visu studentu, ar 25% nuo gerai besimokanciu t.y tu kuriu vidurkis uz 8 daugiau?

Stipendijas skaičiuoja nuo tų, kurių vidurkis 8 ir daugiau. Bet Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete dauguma ištempia iki to 8. :)

 O likusieji nieko negauna?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:30:00 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
VDUstudienc rašė:
Mr.Lazy rašė:

Dar ziurek klausimas yra. Ten sakoma kad po pirmo semestro tuos 500lt gaus 25%  gerai besimokanciu. tai cia taip suprasti, kad 1/4 visu studentu, ar 25% nuo gerai besimokanciu t.y tu kuriu vidurkis uz 8 daugiau?

Stipendijas skaičiuoja nuo tų, kurių vidurkis 8 ir daugiau. Bet Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete dauguma ištempia iki to 8. :)

 O likusieji nieko negauna?

 Likusieji nieko negauna.

Viskas paprasta. Didesnė stipendija, tai mažiau žmonių ją gauna. Nes universitetams Vyriausybė lėšų skiria vienodai į stipendijų fondą.

Dar yra socialinės stipendijos ir vienkartinės stipendijos.

Žodžiu, vdu skatina tik geriausius. Šiaip man ši sistema nelabai patinka. Galėtų stipendijas skirti šiek tiek mažesnes, bet daugiau žmonių. Bet yra kaip yra.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:32:29 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
menulle rašė:

Taip, butent. VDU tuo man ir patinka - liberalumu. Esu tikra, kad VDU studentai yra daaug labiau patenkinti studijomis nei tie is VU :)

 As tai bijociau VU studijuot.:D Ten konkretus spartieciai susirenka. Balai ju vos ne maksimalus turi buti ir dar suvaziuoja is visos Lietuvos, pusbadziu barakuose gyvena, kaunasi del stipendiju... As po keliu menesiu deciau ant visko ir i gimtaji Kauna parvaryciau.:D

 Tiesasakant, as irgi bijociau ;DD.  Viena studente is VU asakojo, kad seminaru metu vyksta stipri kova uz save. Tai koks malonumas gali buti mokytis, kad ir patinkanti dalyka, kai i paskaitos kaip musio laukas?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:40:11 | Nuoroda
menulle rašė:
Mr.Lazy rašė:
menulle rašė:

Taip, butent. VDU tuo man ir patinka - liberalumu. Esu tikra, kad VDU studentai yra daaug labiau patenkinti studijomis nei tie is VU :)

 As tai bijociau VU studijuot.:D Ten konkretus spartieciai susirenka. Balai ju vos ne maksimalus turi buti ir dar suvaziuoja is visos Lietuvos, pusbadziu barakuose gyvena, kaunasi del stipendiju... As po keliu menesiu deciau ant visko ir i gimtaji Kauna parvaryciau.:D

 Tiesasakant, as irgi bijociau ;DD.  Viena studente is VU asakojo, kad seminaru metu vyksta stipri kova uz save. Tai koks malonumas gali buti mokytis, kad ir patinkanti dalyka, kai i paskaitos kaip musio laukas?

 Jo. As tikiuosi kad istojas pagaliau galesiu normaliai mokintis. Nes sulej ten ne mokslas o zaidimas kazkoks. O kovot ten del kazko perdaug nenoriu. Aisku vyksta savaime konkurencija, bet per pazymius, o ne kazkaip kitaip.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:33:28 | Nuoroda

Aš taip pat užrašiau 7 numeriu politiką, KB 17,14, kažin įeičiau, ką manot? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:45:55 | Nuoroda
Matasss rašė:

Aš taip pat užrašiau 7 numeriu politiką, KB 17,14, kažin įeičiau, ką manot? :) 

 I mokama gal.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-09 12:43:15 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Matasss rašė:

Aš taip pat užrašiau 7 numeriu politiką, KB 17,14, kažin įeičiau, ką manot? :) 

 I mokama gal.

Šiemet visi su tokiais aukštais balais, kad niekas neaišku, arba tik tie reiškiasi šiame forume
Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:03:42 | Nuoroda

Mano pasirinkimas pirmu numeriu į VDU , buvodar tokių? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:05:04 | Nuoroda

na mano pasirinkimas nr.3:) 19.16 vf 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:39:18 | Nuoroda

Taip, yra. A6 1 Nr. VDU rašiau.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:12:37 | Nuoroda

kas zino, kiek cia vietu vf?:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:42:14 | Nuoroda

Labas :) Seniai buvau prisijungusi :)

Lazy, daug ką pasakei už mane. Tik aš taip drąsiai ant VU nevažiuočiau, nes nesėdėjau tose jų paskaitose ir t.t. Mūsų pasirinkimas kalba už mus, ar ne?

Aš ten nenorėjau, nes manęs nė kiek nežavi džiunglių atmosfera.

Iš tiesų, labai laukiu rezultatų, labai noriu įstot.  Ramina visi mane, kad su tokiais balais ramiai, bet jauduliukas yra :)

Kur ketinat įsikurti, mielieji?  Būtų faina susipažinti, kai (jei) įstosim, gal norėtumėte pabendrauti? :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-16 19:09:24 | Nuoroda

O, kaip smagu, kad atsirado daugiau bendraminčių ;D.

Aš kadangi ne iš Kauno, teks mėginti į bendrabutį kurtis.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:35:59 | Nuoroda

Na aš tai  parašiau  politologiją ir istoriją VDU, bet kadangi labai neaišku,ar pakaks mano balų tai, bet visai norėčiau ten :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:10:57 | Nuoroda

menulle, aš irgi ne kaunietė :) Bet į bendriką nenoriu ir neisiu iš kur būsi?

 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:12:34 | Nuoroda
Netvarka rašė:

menulle, aš irgi ne kaunietė :) Bet į bendriką nenoriu ir neisiu... iš kur būsi?

 

 Kažkas čia streikuoja. Veidukai prapuolė.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:21:15 | Nuoroda

Užsirašiau VDU politikos mokslus antru numeriu... :] 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-17 11:25:24 | Nuoroda

Aš iš Telšių. Barakas šiek tiek gąsdina, bet dabar mėginsiu gauti. O ką tu žadi daryti? ;)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:28:32 | Nuoroda
menulle rašė:

Aš iš Telšių. Barakas šiek tiek gąsdina, bet dabar mėginsiu gauti. O ką tu žadi daryti? ;)

 Aš jau susiradau kambarį bute su bendranuomininkėm :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą