Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:48:43 | Nuoroda

VU vf medicina 19.52 Eh.. kaip man patinka tai kartoti

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:51:27 | Nuoroda

Džiaugiuos, manau tikrai malonu gaut pakvietimą nemokamai į mediciną :) o stojai tik į Vilnių ar ir į Kauną?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:59:30 | Nuoroda
Dreaamer rašė:

Džiaugiuos, manau tikrai malonu gaut pakvietimą nemokamai į mediciną :) o stojai tik į Vilnių ar ir į Kauną?

 Pirmoj vietoj nurodžiau Vilnių, antroj Kauną, nors iš tiesų labiau norėjau į LSMU

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:04:19 | Nuoroda

O kodėl į LSMU labiau? Aš neapsisprendžiu kur geriau bus rašyti pirmumą, Vilnių ar Kauną...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:04:21 | Nuoroda

O kodėl į LSMU labiau? Aš neapsisprendžiu kur geriau bus rašyti pirmumą, Vilnių ar Kauną...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:04:22 | Nuoroda

O kodėl į LSMU labiau? Aš neapsisprendžiu kur geriau bus rašyti pirmumą, Vilnių ar Kauną...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:10:33 | Nuoroda

Na, kiek girdėjau visokių plepalų, LSMU mažesnė konkurencija tarp studentų ir šiaip draugiškesnė aplinka, gal dėl to, nes ten priima daugiau studentų į vnf vietas. Jei neklystu, VU pernai priėmė 180 į vf ir tik 2 vargšelius į vnf Be to, pernai buvau apsilankiusi LSMU per atvirų durų dienas, tiesiog ten pasirodė jauku, jau vien dėl bibliotekos :-) O apie VU nieko nežinau ir dabar truputį baisu, nes nenutuokiu, kur pakliūsiu

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:28:44 | Nuoroda

 Sveiki ;) Įstojau į LSMU mediciną VF su 19.98 :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:36:43 | Nuoroda

Sveiki, kaip supratau, paskutinio įstojusio į LSMU mediciną VNF kb buvo 18,54. Mano balas yra toks pats, tai ar verta dalyvaut antram ture ? Reikia protingų žmonių patarimo, nes neįstojus į mediciną, prarasčiau VU biologiją vf.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:24:23 | Nuoroda

Taip sakant: niekada neatsisakyk savo svajones, juolab, jei ji tau beveik buvo ranka pasiekiama. Jei tai tavo svajone, bandyk. Nes realiai yra taip, jog vienas zmogus gauna 2 pakvietimus (viena i vf, kita i vnf) tai antrame ture turetum islosti.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:43:20 | Nuoroda

Aš irgi VU Mediciną vf, KB buvo 20,02 :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:24:26 | Nuoroda

Kažkaip labai keista kad į VU priime kelis žmones į vnf, o visi kiti nemokamai mokos... :D o LSMU yra tiksliai vietu skaičius kiek priimt į mokamas ir kiek į nemokamas? Nuo ko įdomu tai priklauso?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 23:50:52 | Nuoroda

Yra. Bent jau VU 180 vf vietų ir 10  vnf 

Žinutė parašyta: 2013-03-26 17:38:02 | Nuoroda

 sveiki, ar yra cia tokiu, kurie tiksliai zino apie galimybe perstoti is kmu i vu medicina???

Žinutė parašyta: 2013-03-26 17:41:04 | Nuoroda

 sveiki, ar yra cia tokiu , kurie tiksliai zino, apie galimybe perstoti is kmu medicinos i vu medicina???

Žinutė parašyta: 2013-03-26 17:43:37 | Nuoroda

 vu medikai, ar jums patinka sitam univere studijuoti? ar daug ziniu igyjate?

Žinutė parašyta: 2013-04-01 20:21:05 | Nuoroda

Uoga, taip, yra tokia galimybė. Gali pereiti manau max. į antrą kursą VU, nes vėliau per dideli skirtumai.

Mokytis patinka. Žinių daug, bet matyt esmė ne žinių apimtyje, o studijų organizavimo metodikoje. Čia ji, mano nuomone, gera, su ja galima efektyviai studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2013-04-06 22:40:14 | Nuoroda

Žinoma kad galima perstoti iš LSMU į VU, bet nesuprantu kodėl tu to norėtum, nes kiek teko girdėti LSMU yra žymiai geresnis nei VU MF. Tris metus aš studijavau VU ir tikrai nieko gero negaliu pasakyti apie jį. Pirmiausia dauguma dėstytojų yra seni, vis dar gyvenantys sovietiniais laikais, ką dėstė prieš 10-15 metų, tą patį varo ir dabar. Neduok Dieve jei kuriam nors iš jų nepatiks tavo išvaizda, kalbėjimo tonas, ar tai jog perstojai iš slaugos į mediciną, tai tą kursą kartosi nė vienerius metus (pvz., fiziologiją ar mikrobiologiją). 

Jei nusprendei čia studijuoti būk pasiruošus pakloti truputį pinigėlių ant knygų ar jų švietimui. Nes MF bibliotekos knygos yra 1990 metų su pageltonijusiais ir nuo čiupinėjimo nublukusiais puslapiais arba jų iš vis nėra.

Kas liečia gyvenimo sąlygas, tai geriausiu atveju gausi prie fakulteto esantį akmens amžiaus baraką su nutrupėjusiomis lubomis ir sienomis. Na, o jeigu nesi iš tų laimingųjų tai gyvensi viename kambary kitame miesto gale su 3-4 kambariokais kaip dėžėje. 

Bet tikriausiai didžiausias MF "pasididžiavimas" yra dekanatas. Jeigu nori susigadinti visai savaitei nuotaiką, tai visada gali ten užsukti ir paklausti kokio nors klausimo. Ten tave sutiks kaip žydą nacistinėje Vokietijoje, trys "maloniai " atrodančios gyvatės. Vieną kart užėjus, daugiau niekada nebenorėsi ten grįžti.

Studijas mečiau prieš 2 metus, ir galbūt kas nors ten pasikeitė, bet daugiau gyvenime nebestuijuosiu Lietuvoje, o ypač VU. 

Žinutė parašyta: 2017-11-02 23:48:33 | Nuoroda

 Gal kas zinote koks yra minimalus balu skaicius notint stoti i medicina uz savo pinigus? Zinau tik, kad 2017 m. stojant i valstybes finansuojamas vietas min buvo 8.9.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą