Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-15 13:18:17 | Nuoroda

 Taip, įstoti reikia gana aukštų balų, lyginant su balais, kurių užtenka pvz. į slaugą, kineziterapiją ir pan.,

I kineziterapija stoja praktiškai su tokiais pat balais , kaip ir i medicina. Pazistu toli grazu ne viena, kuris medicinos i savo svajoniu specialibiu saraseli net nerase.
Todel nereikia nuvertint kitu specialybiu medfake, atseit jose mokosi tie, kam nepavyko istot i bendraja :P

Žinutė parašyta: 2010-01-15 15:15:16 | Nuoroda
Piktybiška rašė:

Aš vis neapsisprendžiu, o gal nežinau ar galėčiau būti daktarė, bet tai kažkiek mane traukia, nuolat domiuosi naujovėmis ir esu nebijanti pasimokyti. Šiaip pagrindinai pergyvenu dėl to, kad turiu per didelį sąžines, atsakomumo jausmą...:( kuris manau man galėtų pakišti koją tokioje specialybėje, nes vien pagalvojus, kad galėčiau kažkam pakenkti baisu pasidaro... Aplinkiniai mane palaiko, sako rizikuoti, išbandyti, bet kartais pagalvoju, kad gal jie per daug iš manęs tikisi...:( Ech, pasimetus aš dėl tos medicinos...

 Jei tikrai jauti, kad tau įdomu žmogus, medicina, tai ir stok, atsakomybės jausmas ir sąžinė tikrai neturėtų pakenkti... :D ir anokia čia rizika, įstosi, nepatiks - išstosi :) ir ne tragedija visai. Aš asmeniškai šiemet įstojau į VU mediciną ir kol kas visai nesigailiu. Aišku kartais pasikeiksnoju, kad daug mokytis, bet visumoj tai tikrai įdomu ir žmonės faini :) taip kad man atrodo, kad nėr ko nervuotis ir pergyvent, nori - stok :)

Žinutė parašyta: 2010-01-15 18:24:17 | Nuoroda

koma1

jei jau mokaisi medicinoje, vadinasi ir filos kursa jau esi baigus,m? tai jei atsimeni, buvo tokia tema "mediku cinizmas" (aisku, jei musu desytojas buvo tas pats). Tai stai - visai ne auksciau isvardytos savybes yra svarbiausios. Svarbiau gebejimas suvokt, kokia yra riba tarp mirties ir gyvenimo.
Beje, bele koks geras daktaras - cinikas :P

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-17 17:37:05 | Nuoroda

Medicina tikrai nėra išskirtiniams. Nesvarbu, jei neturi kažkokių ypatingų gabumų ar paprasčiau sakant galvos. Jei tikrai nori ir mokaisi, stovi vienoj linijoj su tais, tavo manymu "išskirtinių gabumų". Sakyčiau, medicinoje svarbiausia atsidavimas.

Žinutė parašyta: 2010-01-20 19:22:20 | Nuoroda
koma1 rašė:
Piktybiška rašė:

Aš vis neapsisprendžiu, o gal nežinau ar galėčiau būti daktarė, bet tai kažkiek mane traukia, nuolat domiuosi naujovėmis ir esu nebijanti pasimokyti. Šiaip pagrindinai pergyvenu dėl to, kad turiu per didelį sąžines, atsakomumo jausmą...:( kuris manau man galėtų pakišti koją tokioje specialybėje, nes vien pagalvojus, kad galėčiau kažkam pakenkti baisu pasidaro... Aplinkiniai mane palaiko, sako rizikuoti, išbandyti, bet kartais pagalvoju, kad gal jie per daug iš manęs tikisi...:( Ech, pasimetus aš dėl tos medicinos...

 Jei tikrai jauti, kad tau įdomu žmogus, medicina, tai ir stok, atsakomybės jausmas ir sąžinė tikrai neturėtų pakenkti... :D ir anokia čia rizika, įstosi, nepatiks - išstosi :) ir ne tragedija visai. Aš asmeniškai šiemet įstojau į VU mediciną ir kol kas visai nesigailiu. Aišku kartais pasikeiksnoju, kad daug mokytis, bet visumoj tai tikrai įdomu ir žmonės faini :) taip kad man atrodo, kad nėr ko nervuotis ir pergyvent, nori - stok :)

 Kuo toliau tuo labiau manau, kad gal surizikuosiu. :) bet rašysiu pirmu nr farmaciją, o 2 mediciną, o tada jau kaip sakoma, kaip likimas nulems. :D

Žinutė parašyta: 2010-01-20 21:43:21 | Nuoroda
Piktybiška rašė:
koma1 rašė:
Piktybiška rašė:

Aš vis neapsisprendžiu, o gal nežinau ar galėčiau būti daktarė, bet tai kažkiek mane traukia, nuolat domiuosi naujovėmis ir esu nebijanti pasimokyti. Šiaip pagrindinai pergyvenu dėl to, kad turiu per didelį sąžines, atsakomumo jausmą...:( kuris manau man galėtų pakišti koją tokioje specialybėje, nes vien pagalvojus, kad galėčiau kažkam pakenkti baisu pasidaro... Aplinkiniai mane palaiko, sako rizikuoti, išbandyti, bet kartais pagalvoju, kad gal jie per daug iš manęs tikisi...:( Ech, pasimetus aš dėl tos medicinos...

 Jei tikrai jauti, kad tau įdomu žmogus, medicina, tai ir stok, atsakomybės jausmas ir sąžinė tikrai neturėtų pakenkti... :D ir anokia čia rizika, įstosi, nepatiks - išstosi :) ir ne tragedija visai. Aš asmeniškai šiemet įstojau į VU mediciną ir kol kas visai nesigailiu. Aišku kartais pasikeiksnoju, kad daug mokytis, bet visumoj tai tikrai įdomu ir žmonės faini :) taip kad man atrodo, kad nėr ko nervuotis ir pergyvent, nori - stok :)

 Kuo toliau tuo labiau manau, kad gal surizikuosiu. :) bet rašysiu pirmu nr farmaciją, o 2 mediciną, o tada jau kaip sakoma, kaip likimas nulems. :D

 Tai jei į farmaciją neįstosi, tai į mediciną irgi, nes šiemet į KMU vf farmaciją kb buvo 18.00, o medicinos - 18,48, na, nebent šiemet pakils medicinos balas. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-22 12:33:34 | Nuoroda
sanemis rašė:
Piktybiška rašė:
koma1 rašė:
Piktybiška rašė:

Aš vis neapsisprendžiu, o gal nežinau ar galėčiau būti daktarė, bet tai kažkiek mane traukia, nuolat domiuosi naujovėmis ir esu nebijanti pasimokyti. Šiaip pagrindinai pergyvenu dėl to, kad turiu per didelį sąžines, atsakomumo jausmą...:( kuris manau man galėtų pakišti koją tokioje specialybėje, nes vien pagalvojus, kad galėčiau kažkam pakenkti baisu pasidaro... Aplinkiniai mane palaiko, sako rizikuoti, išbandyti, bet kartais pagalvoju, kad gal jie per daug iš manęs tikisi...:( Ech, pasimetus aš dėl tos medicinos...

 Jei tikrai jauti, kad tau įdomu žmogus, medicina, tai ir stok, atsakomybės jausmas ir sąžinė tikrai neturėtų pakenkti... :D ir anokia čia rizika, įstosi, nepatiks - išstosi :) ir ne tragedija visai. Aš asmeniškai šiemet įstojau į VU mediciną ir kol kas visai nesigailiu. Aišku kartais pasikeiksnoju, kad daug mokytis, bet visumoj tai tikrai įdomu ir žmonės faini :) taip kad man atrodo, kad nėr ko nervuotis ir pergyvent, nori - stok :)

 Kuo toliau tuo labiau manau, kad gal surizikuosiu. :) bet rašysiu pirmu nr farmaciją, o 2 mediciną, o tada jau kaip sakoma, kaip likimas nulems. :D

 Tai jei į farmaciją neįstosi, tai į mediciną irgi, nes šiemet į KMU vf farmaciją kb buvo 18.00, o medicinos - 18,48, na, nebent šiemet pakils medicinos balas. 

 bet farmacijos balas turi tendenciją šokinėti..

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:52:36 | Nuoroda

man idomu, kokios yra darbo ir veiklos galimybes, baigus 6 metus medicinoje? ar tada jau galima normaliai dirbti kaip gydytojui, ar reikia toliau mokytis ir igyti aukstesne kvalifikacija, kad galetum savarankiskai dirbti?

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:58:42 | Nuoroda
ginne rašė:

man idomu, kokios yra darbo ir veiklos galimybes, baigus 6 metus medicinoje? ar tada jau galima normaliai dirbti kaip gydytojui, ar reikia toliau mokytis ir igyti aukstesne kvalifikacija, kad galetum savarankiskai dirbti?

 Po šešių metų negali dar dirbti, išsilaikai valstybinius egzaminus ir pagal juos gali bandyti stoti į rezidentūrą, pavyzdžiui į šeimos gydytojus ir panašiai. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-23 16:50:27 | Nuoroda

 Sveiki, 

turiu labai svarbų klausimą. Esu išlaikius Biologijos, Matematikos ir Lietuvių k. egzaminus, bet neturiu Chemijos nei egzamino nei metinio, nes nuo 10kl nebesimokau Chemijos. Sudarant konkursinį balą gali būti imamas ir Matematikos egzamino rezultatas ir jos metinis pažymys ar jei laikai egzaminą matematikos, būtinai metinio reikia chemijos ir atvirkščiai? Ačiū

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-23 17:21:35 | Nuoroda
Dooovilė rašė:

 Sveiki, 

turiu labai svarbų klausimą. Esu išlaikius Biologijos, Matematikos ir Lietuvių k. egzaminus, bet neturiu Chemijos nei egzamino nei metinio, nes nuo 10kl nebesimokau Chemijos. Sudarant konkursinį balą gali būti imamas ir Matematikos egzamino rezultatas ir jos metinis pažymys ar jei laikai egzaminą matematikos, būtinai metinio reikia chemijos ir atvirkščiai? Ačiū

 Ne, jei jau ims matematikos egzamina, tai butinai turi buti chemijos metinis. t.y. be chemijos jau neissisuksi, kaip buvo galima seniau.. Nebent skaiciuos kaip 0, bet tuomet gausis labai zemas balas, nes metinis sudaro 20% konkursinio balo...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-23 23:08:44 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
Dooovilė rašė:

 Sveiki, 

turiu labai svarbų klausimą. Esu išlaikius Biologijos, Matematikos ir Lietuvių k. egzaminus, bet neturiu Chemijos nei egzamino nei metinio, nes nuo 10kl nebesimokau Chemijos. Sudarant konkursinį balą gali būti imamas ir Matematikos egzamino rezultatas ir jos metinis pažymys ar jei laikai egzaminą matematikos, būtinai metinio reikia chemijos ir atvirkščiai? Ačiū

 Ne, jei jau ims matematikos egzamina, tai butinai turi buti chemijos metinis. t.y. be chemijos jau neissisuksi, kaip buvo galima seniau.. Nebent skaiciuos kaip 0, bet tuomet gausis labai zemas balas, nes metinis sudaro 20% konkursinio balo...

Tai kaip ir padėtis be išeities...

 

Žinutė parašyta: 2010-01-25 12:55:23 | Nuoroda

Nezinau, nors ir sako, kad laikant pwz matieka ziurimas chemijos metinis, man 2009 stojant , nors ir laikiau chemija (matiekos-ne), ziurejo chemojis metini pazymi, nes jis buvo aukstesnis.

Žinutė parašyta: 2010-01-25 22:56:30 | Nuoroda

o as zaviuosi medicina, patinka man ji, tik nenoreciau buti gydytoju.. kokio perspektyvos stoti po 6 metu i kazka tik ne gydomaja medicina? (genetika, ar kazkas tokio, norint laborkese sedet ir pan? )

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-26 13:21:47 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Nezinau, nors ir sako, kad laikant pwz matieka ziurimas chemijos metinis, man 2009 stojant , nors ir laikiau chemija (matiekos-ne), ziurejo chemojis metini pazymi, nes jis buvo aukstesnis.

 Tu čia rimtai? Tai kaip dabar tiesą sužinoti.

Žinutė parašyta: 2010-01-26 14:49:01 | Nuoroda
Dooovilė rašė:
Sviatosa rašė:

Nezinau, nors ir sako, kad laikant pwz matieka ziurimas chemijos metinis, man 2009 stojant , nors ir laikiau chemija (matiekos-ne), ziurejo chemojis metini pazymi, nes jis buvo aukstesnis.

 Tu čia rimtai? Tai kaip dabar tiesą sužinoti.

 Tikrai imamas metinis įvertinimas to dalyko, kurio egzamino nelaikei. Pavyzdžiui mano chemijos pažymys ir buvo aukštesnis už matematikos, bet vis tiek ėmė matematikos, nes jos egzo nelaikiau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-26 19:36:25 | Nuoroda

 O kur reikėtų kreiptis, kad sužinočiau tiksliai? Turbūt ne į NEC.

Žinutė parašyta: 2010-01-26 23:15:19 | Nuoroda

Na medecina, jei nori kazkuo joje pasiekti turi but maziu maziausiai neeiline galimybe ;D

Kaip rodo praktika norai su realijiom  susipina sunkiai , bet imanomai.

Žinutė parašyta: 2010-01-30 21:02:42 | Nuoroda

Sveiki. Esu dešimtokė, todėl atėjo metas galvoti apie profiliavimą ir būsimas studijas. Svajoju apie mediciną.  Matematikos egzamino nelaikysiu, todėl norėjau paklausti, ar stojant svarbu kokiu kursu (bendru ar išplėstiniu) ją mokiausi?  O gal vis dėlto laikyti verta? Kokio tada lietuvių kalbos, chemijos ir biologijos egzamino balo reikėtų norint įstoti? Ačiū

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-01-30 21:02:44 | Nuoroda

Sveiki. Esu dešimtokė, todėl atėjo metas galvoti apie profiliavimą ir būsimas studijas. Svajoju apie mediciną.  Matematikos egzamino nelaikysiu, todėl norėjau paklausti, ar stojant svarbu kokiu kursu (bendru ar išplėstiniu) ją mokiausi?  O gal vis dėlto laikyti verta? Kokio tada lietuvių kalbos, chemijos ir biologijos egzamino balo reikėtų norint įstoti? Ačiū

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą