Motyvacinis testas VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:29:39 | Nuoroda

nežinau, man tai nelabai patiko, teko pasiginčyt :D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 16:28:18 | Nuoroda

Sveiki,

Aš laikiau testą antradienį ir visdar nera įvertinimo.  Tik ten kur yra stojamųjų egzaminų ir testų skiltis prie motyvacinio testo tarp laužtynių skliaustų parašytas devynetas. Ką jis reiškia?

 

 

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 44
Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:00:12 | Nuoroda
Aušrinė/// rašė:

aš va vienetą gavau, nežinau kas jiems nepatiko, pokalbis praėjo puikiai, taip gerai jaučiaus, gal kad po tais klausimais nedaug parašiau :)

 Na as ir vieneta gavau,o rodos taip gerai sekes. Juk svarbiausia ne kiek prirasei,o ka parasei

Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:36:44 | Nuoroda

kai pagalvoji tai tas vienas balas daug ką reiškia, užtenka su skaičiuokle pasiskaičiuot kiek reikia už egzaminus daugiau gauti kad pasivyti tą vieną balą.

  • Biologija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-06-24 23:03:57 | Nuoroda
Aušrinė/// rašė:

kai pagalvoji tai tas vienas balas daug ką reiškia, užtenka su skaičiuokle pasiskaičiuot kiek reikia už egzaminus daugiau gauti kad pasivyti tą vieną balą.

 na taip kiekvienas balas cia yra labai svarbus

Žinutė parašyta: 2012-06-28 11:47:46 | Nuoroda

Sveiki,gal siemet kas jau laikete motyvacini testa...? kokie ispudziai, klausimai...?

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:26:41 | Nuoroda

 

Labutis :)

Man toks gana kvailokas klausimas iškilo, bet norėčiau sužinoti atsakymą. Žadu studijuoti LEU, bet motyvacinį testą norėčiau pasirinkti laikyti KK, nes man arčiau. Ar būtinai reikia laikyti toje vietoje, kurioje žadi studijuoti?
 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:28:40 | Nuoroda
Tokata rašė:

 

Labutis :)

Man toks gana kvailokas klausimas iškilo, bet norėčiau sužinoti atsakymą. Žadu studijuoti LEU, bet motyvacinį testą norėčiau pasirinkti laikyti KK, nes man arčiau. Ar būtinai reikia laikyti toje vietoje, kurioje žadi studijuoti?
 

 Gali pasirinkti kur nori laikyti :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:36:03 | Nuoroda
Lincas rašė:
Tokata rašė:

 

Labutis :)

Man toks gana kvailokas klausimas iškilo, bet norėčiau sužinoti atsakymą. Žadu studijuoti LEU, bet motyvacinį testą norėčiau pasirinkti laikyti KK, nes man arčiau. Ar būtinai reikia laikyti toje vietoje, kurioje žadi studijuoti?
 

 Gali pasirinkti kur nori laikyti :)

 Va, ačiū tau už info, rytoj lekiu į Kauną :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą