Medicina 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-24 21:57:36 | Nuoroda

Sveiki, būsimieji medikai ;) pasidalinkite savo lūkesčiais, viltimis :) Kaip ruošiatės egzaminams? Kurį universitetą žadate pasirinkti?

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-09-03 19:14:02 | Nuoroda

As noreciau i medicina. Mokintis pradejau ir anksciau , manau nepakenks. Siaip jei galesiu rinktis kur stoti , stociau i KMU , nors mano daktare varo ant KMU ir sake varyk tik i VU :D gal zinot kodel? 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-09-03 19:37:44 | Nuoroda
Light Arus rašė:

As noreciau i medicina. Mokintis pradejau ir anksciau , manau nepakenks. Siaip jei galesiu rinktis kur stoti , stociau i KMU , nors mano daktare varo ant KMU ir sake varyk tik i VU :D gal zinot kodel? 

 Jau ne KMU, o Lietuvos sveikatos mokslų universitetas 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-09-04 16:19:00 | Nuoroda

pradet ruostis egzaminams,tai jau pradejau. Tik kad pastebejau,labai auksti konkursiniai balai buvo,o ir norinciu gana daug :) bet bandyt tai bandysiu stoti,pirmenybe teikiu VU :)  tikiuosi pavyks :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-04 17:52:03 | Nuoroda

Patarčiau pradėt nuo elementarios lietuvių kalbos gramatikos. :)))

Žinutė parašyta: 2010-09-04 18:47:42 | Nuoroda

As tai dar neapsisprendziu tarp medicinos ar odontologijos, ir seip manau dar anksti kazka prognozuoti juk svarbiausi bus egzaminu rezultatai, tai dabar tik mokytis bereikia :)

Žinutė parašyta: 2010-09-05 11:46:58 | Nuoroda

Na, mano svajonė - medicina. Labiau norėčiau studijuoti Kaune, nors kaip bus taip bus :)

ruoštis egzaminams jau pradėjau, vasarą kartojau organinę chemiją, šiek tiek mokiausi biologijos. :) 


 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-09-05 21:02:01 | Nuoroda

gerb,beprotybe :) ACIU ACIU ACIU uz tavo ''patarimus'' ,bet nelysk ir neaiskink taip ;) cia forumas ir rasau kaip noriu ;D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-05 23:43:56 | Nuoroda

 1)Ačiū.

2) Už.

3)Tavo.

4)Lįsti.(Nosinės raidės žodžių šaknyje rašomos,kai ą,ę,į,ų kaitaliojasi su an,en,in,un)

Ne,man nesvarbu,kad Tavo žodžiai liejasi kaip 21amžiaus ideologijos paveiktų gyvulių seilės. Tiesiog norėčiau,kad būsima medikė ,teisingai mokėtų išrašyt vaistų receptą. 

"MaijštwtojŲ kalba " Rūūūlez_>

Žinutė parašyta: 2010-09-06 11:40:38 | Nuoroda

 :D  . . .

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-06 21:20:23 | Nuoroda

Beprotybe,

jei tau atrodo, jog Kotryna realybeje raso taip, kaip forumuose, tai tu paprasciausia (-ias) nevisprote (-is) ;D zinok, buna ir taip, kad pas kai kuruios zmones nera lietuvisko radyno, o kiti tiesiog iprate taip rasyti ir nereikia cia nieko mokyti. Beje, nuo kada zodis "tu, tavo" rasomas is didziosios? Maniau taip rasoma tada, kai i kazka su pagarba kreipies..

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-09-06 22:49:39 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 1)Ačiū.

2) Už.

3)Tavo.

4)Lįsti.(Nosinės raidės žodžių šaknyje rašomos,kai ą,ę,į,ų kaitaliojasi su an,en,in,un)

Ne,man nesvarbu,kad Tavo žodžiai liejasi kaip 21amžiaus ideologijos paveiktų gyvulių seilės. Tiesiog norėčiau,kad būsima medikė ,teisingai mokėtų išrašyt vaistų receptą. 

"MaijštwtojŲ kalba " Rūūūlez_>

 o ne į temą :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gal eik lietuvių kalbos pamokų dėstyt :D kas kaip nori, tas taip rašo forumuose, kam kaip patinka. O kai reikia parašo ir gerai.. jei tau rašymas be lietuviškų raidžių forumuose kelia problemų rašant realybėje vėliau, tai jau čia tavo bėda.. ;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-09-06 23:19:06 | Nuoroda

Tai perskaičius, tokių „ komentatorių“  grakščius iki galo neišgrynintus pamintijimus- pastabos tampa it sąšlavyno atliekos net šioje ar bet kurioje diskusinėje temoje. 

Nieko aš prieš Kotryną neturiu,graži mergina,kaip nori taip rašo. Tiesiog pareiškiu savo nuomonę. ,jei tai  skamba sarkastiškai- atsiprašau,Kotrynos.

 

Ace Of Spades-->  Taip nuoširdžiai sakau,Tamsta ar su klaidom ar be klaidų rašytumėt,protingesniu žmogumi netaptumėt. Tie mėtymaisi "nevisprotė" ir panašiai.Neskanu.

 

Žinutė parašyta: 2010-09-07 21:57:33 | Nuoroda

Man tiesig pasirode, kad tu manai, jog tie, kas forume raso sveplai, taip raso ir popieriuje... nu ne itin protinga taip galvot, ir uz tai dar ironiskai patart zmogui eit mokintis rasyt ;D

Nu ir gerai, kad neskanu, cia paprasciausias forumas, o ne rasiniu konkursas ;p

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-09-07 23:27:17 | Nuoroda

 Taika? 

Žinutė parašyta: 2010-09-08 09:00:07 | Nuoroda

manau,reik pasistengt but tolerantiskesniems ;)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-08 15:50:00 | Nuoroda

aisq taika, nors as visai nepiktai rasiau

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-09-08 18:18:13 | Nuoroda

 Aš taip pat,tiesiog tokia kartais  pasijaučiu gyvenimo kritike .

 

Žinutė parašyta: 2010-09-22 21:44:21 | Nuoroda

Kaip manote,siais metais bus daug norinciu i sia specialybe..?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-23 22:17:08 | Nuoroda

 Iš mano klasės 9> :"))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą