Egzaminų perlaikymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-26 15:32:47 | Nuoroda

Labas,

planuoju laikyti lt, bio ir chemiją, tačiau jau dabar jaučiu, kad sėdu ne į savo roges. aišku, per pusmetį pasirengt kitų dalykų egzaminams su mano gabumais būtų keblu, tad klausiu: jei 2011 laikysiu tuos 3 jau minėtus egzus, ir jei rezultatai manęs netenkins, ar galėsiu 2012 perlaikyt visai kitus egzaminus(istorija, lt, anglų ir gal matematika)? Ir kur reikės kreiptis? Į mokyklą?

Žinutė parašyta: 2010-11-26 19:33:50 | Nuoroda

Per pusmetį gali spėt bet kuriam egzaminui pasiruošt. Netikiu, kad tavo gabumai kažkokie antgamtiniai, jog nesuspėtum...

Žinutė parašyta: 2010-11-26 20:36:52 | Nuoroda

 Drąsiai siek dabar,tikrai nelauk kitų metų. > 

Žinutė parašyta: 2010-11-26 21:36:31 | Nuoroda
Gilės rašė:

Labas,

planuoju laikyti lt, bio ir chemiją, tačiau jau dabar jaučiu, kad sėdu ne į savo roges. aišku, per pusmetį pasirengt kitų dalykų egzaminams su mano gabumais būtų keblu, tad klausiu: jei 2011 laikysiu tuos 3 jau minėtus egzus, ir jei rezultatai manęs netenkins, ar galėsiu 2012 perlaikyt visai kitus egzaminus(istorija, lt, anglų ir gal matematika)? Ir kur reikės kreiptis? Į mokyklą?

 Per pusmetį tikrai įmanoma pasiruošti. Galėsi perlaikyti ir 2012 metais, gali, kad ir N kartų perlaikyti. Nors buvo taip iki šiol, nemanau, kad pakeistų dar kažką. Reiktų kreiptis į savo rajono, ar miesto  bazinę mokyklą, apie sausio mėnesį, ji būna paskelbta NEC puslapyje. Vienas egzaminas iki šio kainavo 50 lt. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-11-27 12:05:01 | Nuoroda

Dabar jau viskas aišku, dėkui. :)

Kalbant apie mano gabumus, tai mano arkliukas tik lietuvių kalba ir biologija, o istoriją ir matematiką nuo šių mokslo metų turiu b lygyje... aišku, norėtųsi nieko nelaukt ir įstot 2011, bet... per daug neryžtinga aš :}

Žinutė parašyta: 2011-01-05 23:25:18 | Nuoroda

Sveiki,

 

Turiu draugą, kuris labai seniai neišlaikės lietuvių interpretacijos egzamino ir gavo tik pažymėjimą, kad baigė mokyklą. Na atėjo laikas, kai norisi susitvarkyti ir gauti brandos atestatą, bet kiek girdėjau, tai  tokio kaip interpretacijos egzamino nėra. Gal žinot ką dabar reikėtų daryti norint gauti brandos atestatą?

Žinutė parašyta: 2011-01-06 19:07:51 | Nuoroda
speegle rašė:

Sveiki,

 

Turiu draugą, kuris labai seniai neišlaikės lietuvių interpretacijos egzamino ir gavo tik pažymėjimą, kad baigė mokyklą. Na atėjo laikas, kai norisi susitvarkyti ir gauti brandos atestatą, bet kiek girdėjau, tai  tokio kaip interpretacijos egzamino nėra. Gal žinot ką dabar reikėtų daryti norint gauti brandos atestatą?

 Anksčiau buvo dvi egzaminų dalys, testas ir interpretacija. Šiuo metu egzaminai yra sujungti, nors sudaryti iš dviejų dalių, tačiau įvertinimas yra vienas. Tad jūsų draugui reiktų laikyti tiesiog valstybinį arba mokyklinį lietuvių kalbos brandos egzaminą. Egzaminas susideda iš teksto suvokimo ir teksto rašymo dalis (galite pasirinkti arba interpretaciją, arba samprotaujamojo tipo rašinį, nebeliko gramatikos, kalbos kultūros, ji vertinama teksto rašyme). Kaip ir minėjau, iš tų dviejų dalių skaičuojamas bendras taškų skaičius ir po to paskirstomi procentai, šios dvi dalys laikomos tą pačią dieną. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-01-27 22:43:17 | Nuoroda

 

 

sveiki, gal kas galetumete pagalebeti? mane kamuoja vienas klausimelis ar 2011m.neislaikius lt valstybio egzo galesiu per pakartotine sesija perlaikyti mokyklini?

Žinutė parašyta: 2011-01-29 12:08:31 | Nuoroda
dzeineer rašė:

 sveiki, gal kas galetumete pagalebeti? mane kamuoja vienas klausimelis ar 2011m.neislaikius lt valstybio egzo galesiu per pakartotine sesija perlaikyti mokyklini?

 2011 metų pagrindinė brandos egzaminų sesija gegužės 7 d. prasidės užsienio kalbos (vokiečių) egzaminu. Tvarkaraštyje numatyta ir kitus užsienio kalbos (rusų, anglų ir prancūzų) brandos egzaminus vykdyti šeštadieniais gegužės mėnesį. Kaip ir kasmet, numatytos dvi brandos egzaminų sesijos. 2011 m. pakartotinė brandos egzaminų sesija planuojama tiems kandidatams, kurie dėl rimtų priežasčių negalės dalyvauti pagrindinės sesijos brandos egzaminuose, užsienio šalių mokyklų vidurinio ugdymo programos baigiamųjų klasių mokiniams, namuose mokytiems ir įkalinimo įstaigoje registruotiems asmenims. 2011 m. perlaikyti bus galima tik neišlaikytą lietuvių kalbos egzaminą.

Šaltinis - NEC

Taigi čia oficiali informacija, ja reikėtų pasikliauti:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2012-01-02 23:29:29 | Nuoroda
JustinasK rašė:
dzeineer rašė:

 sveiki, gal kas galetumete pagalebeti? mane kamuoja vienas klausimelis ar 2011m.neislaikius lt valstybio egzo galesiu per pakartotine sesija perlaikyti mokyklini?

 2011 metų pagrindinė brandos egzaminų sesija gegužės 7 d. prasidės užsienio kalbos (vokiečių) egzaminu. Tvarkaraštyje numatyta ir kitus užsienio kalbos (rusų, anglų ir prancūzų) brandos egzaminus vykdyti šeštadieniais gegužės mėnesį. Kaip ir kasmet, numatytos dvi brandos egzaminų sesijos. 2011 m. pakartotinė brandos egzaminų sesija planuojama tiems kandidatams, kurie dėl rimtų priežasčių negalės dalyvauti pagrindinės sesijos brandos egzaminuose, užsienio šalių mokyklų vidurinio ugdymo programos baigiamųjų klasių mokiniams, namuose mokytiems ir įkalinimo įstaigoje registruotiems asmenims. 2011 m. perlaikyti bus galima tik neišlaikytą lietuvių kalbos egzaminą.

Šaltinis - NEC

Taigi čia oficiali informacija, ja reikėtų pasikliauti:)

 Tai biski nesupratau: 2011 m. perlaikyti bus galima tik neišlaikytą lietuvių kalbos egzaminą ?
As esu egzaminus issilaikes  pries 3 metus, bet dabar noreciau dar issilaikyti istorijos VBE,

tai nesupratau ar vis dar yra tokia galimybe, ar dabar galima tik lietuviu perlaikyti ir taskas ????
 

Žinutė parašyta: 2012-01-07 15:52:51 | Nuoroda
history rašė:
JustinasK rašė:
dzeineer rašė:

 sveiki, gal kas galetumete pagalebeti? mane kamuoja vienas klausimelis ar 2011m.neislaikius lt valstybio egzo galesiu per pakartotine sesija perlaikyti mokyklini?

 2011 metų pagrindinė brandos egzaminų sesija gegužės 7 d. prasidės užsienio kalbos (vokiečių) egzaminu. Tvarkaraštyje numatyta ir kitus užsienio kalbos (rusų, anglų ir prancūzų) brandos egzaminus vykdyti šeštadieniais gegužės mėnesį. Kaip ir kasmet, numatytos dvi brandos egzaminų sesijos. 2011 m. pakartotinė brandos egzaminų sesija planuojama tiems kandidatams, kurie dėl rimtų priežasčių negalės dalyvauti pagrindinės sesijos brandos egzaminuose, užsienio šalių mokyklų vidurinio ugdymo programos baigiamųjų klasių mokiniams, namuose mokytiems ir įkalinimo įstaigoje registruotiems asmenims. 2011 m. perlaikyti bus galima tik neišlaikytą lietuvių kalbos egzaminą.

Šaltinis - NEC

Taigi čia oficiali informacija, ja reikėtų pasikliauti:)

 Tai biski nesupratau: 2011 m. perlaikyti bus galima tik neišlaikytą lietuvių kalbos egzaminą ?
As esu egzaminus issilaikes  pries 3 metus, bet dabar noreciau dar issilaikyti istorijos VBE,

tai nesupratau ar vis dar yra tokia galimybe, ar dabar galima tik lietuviu perlaikyti ir taskas ????
 

perlaikyt tais pačiais metais gali tik neišlaikytą. po metų gali nors ir visus perlaikyt.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą