Naujienos | Balsas.lt

Naujausios TV3 Žinios

Tikkurila namai

Studijuok 2016
Oras Lietuvos žemėlapyje
Šeštadienis, 2016 m. birželio 25 d.
Alytus
+31
2.2 m/s
Kaunas
+32
2.2 m/s
Vilnius
+31
2.2 m/s
Panevėžys
+33
2.2 m/s
Klaipėda
+29
2.2 m/s
Šiauliai
+32
2.2 m/s
Utena
+31
2.2 m/s

Vilnius

weather value More sun than clouds
+31
weather value More sun than clouds
Toks jausmas lyg būtų +19

Valiutų skaičiuoklė

EUR

USD

GBP

PLN

Remejas1-apacia
 • Į viršų
  Straipsniai
  2016-06-23

   Jau nuo šio rudens mechanikos inžineriją studijuojantis jaunimas darbo rinkoje įsitvirtins dar lengviau. Naujos kartos mechanikos inžinierius ugdantis Šiaulių universitetas, kuris dalyvauja Jaunųjų profesionalų programoje „Kurk Lietuvai“, kartu su socialiniais partneriais vien šiemet užtikrins 60 darbo vietų mechanikos inžinerijos studijų programos absolventams. Jaunuoliai įsidarbins Lietuvoje veikiančiose, užsienio kapitalo pritraukusiose, įmonėse.


  2016-06-22

   Globalizacija, blogėjanti demografinė padėtis ir spartūs technologiniai pokyčiai piešia vis liūdnesnę Lietuvos švietimo sistemos ateitį. Taip manantis Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis pabrėžia, kad į XXI amžiaus iššūkius reikia reaguoti labai greitai, o ne matant konkrečias problemas ištisus metus nesiimti jų spręsti ir tik atlikti naujas analizes.

  2016-06-22

   Birželio 21 dieną įteikti diplomai Šiaulių universiteto (ŠU) 19-osios laidos absolventams. Universitetą baigė 640 bakalaurų, 224 magistrų, 27 absolventai baigė laipsnio nesuteikiančias pedagogikos studijas. Iš viso 2016 m. laidoje yra 891 absolventas. Šiais metais įteikti 37 diplomai su pagyrimu – 12 bakalauro ir 25 magistro. O absolventė Marija Staponkutė laimėjo ŠU alumnų asociacijos prizą – skrydį oro balionu.

  2016-06-22

   Profesionalioji žurnalistika visuomenėje veikia tarsi institutas. Ji turi ne tik aiškiai apibrėžtus profesinius tikslus (tikslumo, įvairovės, objektyvumo) ir misiją ieškoti tiesos, žurnalistika – yra vienas svarbiausių demokratijos garantų. Atrinkdami ir perteikdami naujienas žurnalistai suaktualina visuomenės gyvenimo realijas taip sukurdami erdvę įvairiems požiūriams ir viešoms diskusijoms.
  Žurnalistai atstovauja viešajam interesui. Jie stebi esančiuosius valdžioje, analizuoja jų priimamus politinius sprendimus, padeda siekti procedūrinio valdžios atstovų priimamų sprendimų aiškumo ir nuoseklumo.

  2016-06-21

   Viešumoje pasklidus komentarams dėl mažesnių, tačiau daugiau valstybės tiksliniu būdu finansuojamų studijų vietų gavusių („mirtininkais“ pavadintų) aukštųjų mokyklų, Šiaulių universitetas primena neseniai skelbtą informaciją apie 6-eriems metams skirtą veiklos akreditaciją.

  2016-06-21

   Lietuvoje ir pasaulyje įvairūs socialiniai, ekonominiai, kultūriniai iššūkiai skatina diskusijas apie globalų švietimą ir jo skatinimą. Jungtinių Tautų švietimo,mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) didelį dėmesį skiria švietimo galimybių plėtrai, nepriklausomai nuo ekonominių, demografinių skirtumų.
  „Lietuvos aukštojo mokslo institucijos per transformuojančias studijas ir tyrimus, įvairių partnerysčių stiprinimą, darnaus vystymosi patirčių dalinimąsi, gydytojų kvalifikacijos tobulinimą, universiteto bendruomenės aktyvinimą ir glaudinimą vis labiau prisideda prie globalaus švietimo plėtros“, – šalies aukštojo mokslo poziciją pristato Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato generalinė sekretorė Asta Junevičienė.

  2016-06-20

   Renginio tipas: KoncertasRenginio data: 2016-06-26, sekmadienisRenginio pradžia:
  18:00Renginio vieta: VU Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12, VilniusŠventinį Vasaros
  saulėgrįžos (Rasų arba Joninių) savaitgalį pasiklausyti kamerinės muzikos kviečia
  Sankt Peterburgo N. Rimskio Korsakovo muzikos mokyklos Algirdo Paulavičiaus vardo
  jaunimo simfoninis orkestras kartu su Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos
  muzikantais. Dirigentas Aleksejus Vasiljevas.

  2016-06-17

  Visi žinom šį jausmą, nesvarbu ar egzaminui ruošies ar tik namų darbus ruoši, net „Radži ieško žmonos“ staiga tampa įdomia laida :D

  2016-06-17

  Esu tikras, kad šio vyro nepažįstate, tačiau Lawrence G. Tesler išrado tai, be ko nei vienas mokinys ar studentas nesugeba parašyti rašto darbo - COPY ir PASTE funkciją :)

  2016-06-17

  Kauno technologijos universiteto (KTU) kolektyvo „Viesulas“ šokėjus jau 30 metų treniruojantis Gediminas Kavaliauskas sako, kad šiuo metu klube dominuoja KTU studentai ir absolventai, tačiau yra ir jaunimo iš kitų aukštųjų mokyklų. „Viesulas“ visada buvo atviras visai Kauno studentijai. Anksčiau, į reguliariai organizuotus šokių kursus ateidavo net jaunuolių iš Karo akademijos“, – prisimena vyriausiasis „Viesulo“ treneris, pirmą kartą treniruojantis ir vieną užsienio studentą – Marcelį Glaglą iš Vokietijos.

  2016-06-16

  Pagarba tokiam tėtušiui, manau dabar motyvacijos sūnui tikrai pakaks :D