Išleistuvės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 14:46:36 | Nuoroda

o va mes svesime liepos 18diena. svente susidarys is 3  daliu. 1baznycioj misios,2oficiali dalis kulturos namuose 3 neoficiali dalis sodyboje :) mes irgi gavome laimes pasageles ir po skambaliuka kiekvienam :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 14:59:22 | Nuoroda

 na su tuo atkelimu tai nei sis nei tas.. musu 13d bet kazkaip daug kas manom kad ims ir atkels, nors sake per nakti atspausdina tuos atestatus :)

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-06-21 16:16:28 | Nuoroda

mes tai va švęsim va liepos 16d. užsisakėm muzikantus sodybą. manau bus smagu :)
o su tais atkėlinėjimais tai taipir gaunas, mum ir turėjo būt liepos 17d, bet atsikėlėm diena anksčiau, nes nebuvo laisvų sodybų ;DDD bet į rankas tai jau manau atestatus turėtume gaut, o ne popieriukus kažkokius ;D aj va mum tai išeina mestis mokiniui 100Lt + po 50 nuo vieno šeimos nario :) o į tą 100lt tai ir dovanos ir viskas ten įeina :)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 18:51:47 | Nuoroda

Mes irgi liepos 16d. švęsim. Atestatus įteiks mokykloje, o paskui persikelsim į užmiesčio kavinę. Mesimes po 70Lt mokiniui ir 50Lt giminėms. Visai nebrangiai atrodo išeina su kitais palyginus

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:45:27 | Nuoroda

pas mus bus irgi 16d. abiturientui 70lt, artimiesiems po 50lt.pakankamai nebrangu. o kokie muzikantai bus tai net neisivaizduoju, bet tikriausiai kokios vietines reiksmes atlikejai;) dabar tik didziausias rupestis kur gaut suknele;D ir svarbiausia kad jokia kita tokios neturetu.nes per paskutinio skambucio svente musu su klasioke sukneles buvo vienodos;D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-06-24 16:10:05 | Nuoroda

Nuoširdus patarimas panelėms: atsisakykite suknelių 'tortų' bei paukščio lizdų ant galvos. :)) kalbant apie ilgas sukneles, mano mokykloje preitais metais buvo tik viena abiturientė. Patikėkite jautėsi nejaukiai. Geriausia rinktis paprastutę dailią suknytę, beje labai madinga mėlyna spalva. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:07:18 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Nuoširdus patarimas panelėms: atsisakykite suknelių 'tortų' bei paukščio lizdų ant galvos. :)) kalbant apie ilgas sukneles, mano mokykloje preitais metais buvo tik viena abiturientė. Patikėkite jautėsi nejaukiai. Geriausia rinktis paprastutę dailią suknytę, beje labai madinga mėlyna spalva. :)

 cha, kaip tik ir nusipirkau paprastute trumpa suknute :P ir net nesiruosiu darytis torto ant galvos :) manau reikia rengtis taip kad jaustais patogiai ir smagiai :)

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:27:18 | Nuoroda
Indreele rašė:
Hushaby rašė:

Nuoširdus patarimas panelėms: atsisakykite suknelių 'tortų' bei paukščio lizdų ant galvos. :)) kalbant apie ilgas sukneles, mano mokykloje preitais metais buvo tik viena abiturientė. Patikėkite jautėsi nejaukiai. Geriausia rinktis paprastutę dailią suknytę, beje labai madinga mėlyna spalva. :)

 cha, kaip tik ir nusipirkau paprastute trumpa suknute :P ir net nesiruosiu darytis torto ant galvos :) manau reikia rengtis taip kad jaustais patogiai ir smagiai :)

 Va va, labai svarbu, kad patogiai jaustumeis, nes kokia cia svente, kai esi visas suspaustas, suverztas ir tenori greiciau is rubu issinerti... Beje, as irgi ka tik suknele apsirupinau, o torto is mano plauku net ir labai noredamas nepadarytum:))

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:50:13 | Nuoroda

Būtent, maniškiai garbanoti, todėl neįsivaizduoju kokią šukuoseną reikės pasidaryti, kad būtų paprasta ir tiktų prie veido. :)) beje panelės, radote prie suknelių batelius? Esu gana aukšta, ir šiaip norisi tokių lengvų elegantiškų, o visur ant platformų, sunkūs tokie, su tokiais kulnais nė peit negalima. Opi problema ;DD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:06:23 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Būtent, maniškiai garbanoti, todėl neįsivaizduoju kokią šukuoseną reikės pasidaryti, kad būtų paprasta ir tiktų prie veido. :)) beje panelės, radote prie suknelių batelius? Esu gana aukšta, ir šiaip norisi tokių lengvų elegantiškų, o visur ant platformų, sunkūs tokie, su tokiais kulnais nė peit negalima. Opi problema ;DD

 As turiu is anksciau batelius (reikedavo i teatra ar dar kur), jie labai universalus, tai ir si karta panaudosiu. Kulnai ju auksti, bet as pati mazute, tai cia tik pliusas:) Ir vaiksciot siaip ne taip pripratau:))

O kas del plauku, tai as tiesiog nueisiu ta diena pas patikima kirpeja ir tegu jau ji man ka nors padarys, nes pati kartais is tu dideliu pastangu taip prisisukuoju, kad nei juokis, nei verk  

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:19:20 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Mano išleistuvės liepos 9d. Tikl va nežinau ką teiks vietoj atestatų, nes kaip jau žinote egzaminų rezultatai nebus žinomi, labai pikta kai paskelbia datą nežinodami kada bus atsakymai egzaminų. tame ir šventė kad gauti atestatą. :( žodžiu nusivylimas nežmoniškas....

 na patikek,pas mus pr metais iswis lb anksti isleistuwes buwo,birzelio 26,taj dr tik puse egzu zinojom,bet nk,iswis ta pacia diena suzinojom ir matkes rezus,ziauru buwo tiem,kas neislaike,nors ir gerai mokesi,o mes tj atestau negawom kas dr nezinojo wisu rezu.siaip dalino pagyrimus jei kas gawo ir pan.. :]

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 16:35:32 | Nuoroda

Musu isleistuves liepos14d. Pati oficialioji dalis net gerai nezinau dar kur vyks, tikriausiai kulturos namuose, o po iteikimo tai tokia sodyba uzsisakem, o dedames po 70lt :] kaip bus su muzika nezinau :D sukneles irgi dar neturiu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:15:55 | Nuoroda

 Svesim liepos 15d, oficiali dalis bus VDU univere, o paskiau varysim visi i bajorkiemi, mokejom po 100lt, kokia grupe bus nznau :D jauciu kokia piramide:DDDDD o vedejas R.Cicenas.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:25:11 | Nuoroda

Parduodu 4 bilietus (50lt) į bitelando šventę, kuri vyks liepos 3d. (šeštadienį) 16.00val. ramiame poilsiniame kurorte - Šventojoje.

Pramogos suaugusiems ir vaikams, šokių studija "LAB STUDIJA", "Raganiukės" teatras, masinė choreografijos repeticija, 1995-2010 hitai: D.Butkutė, I.Jurgelevičiūtė, Kauno Šampaninis choras, V. Tarasovienė, SKAMP, YVA, NEO, L.Adomaitis, Justas, Mantas, 69 danguje!
Įspūdingas "SEL" grupes pasirodymas bei šviesos ir lazerių šou :) Gal norit?

Žinutė parašyta: 2010-06-30 09:56:28 | Nuoroda

Mes isleistuves svesime palyginus su kitais anksti - liepos 10 diena. :) Man atrodo suzinosim anksciau rezultatus ir gausim normalius atestatus :) Pirma dalis isleistuviu baznycioj, antra teatro rumuose atestatu teikimas o trecia svesime mokykloje :) Laukiu nesulaukiu, kada bus viskas baigta aisku ir ramu :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-30 12:44:46 | Nuoroda

Man ir su bateliais problema, nes visi, kurie yra gražus tai ant baisiausių kulnų, o kadangi esu nezema, tai nenr eidama ant didžiausių kablų kojas išsisukt :D

Žinutė parašyta: 2010-06-30 14:02:46 | Nuoroda

Bella, man ta pati problema. Kai rasi gražius batelius pranešk ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-30 17:24:14 | Nuoroda

Visą akropolį išvaikščiojau ir šnipštas ;D Žinoma yra labai gražių batelių, bet man sunku pritaikyti juos, nes aš pati aukšta ir mano kojų keltis aukšta :(

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-30 20:03:54 | Nuoroda

Eiii panos padekit! Mano isleistuves jau liepos 10d, o as nieko nieko neturiu! Ieskojau sukneles, ir nieko neradau. Negaliu issirinkt, gal zinot kokia gera parduotuve , kur  progines sukneles pardavineja ar nomuoja , kad butu didelis pasirinkimas? noreciau tokios trumputes , kokteilines sukneles, neperdaug puosnios, jokiu tortu ar vestuviniu sukniu nemegstu ir nenoriu:S :)))  
 

Ir kaip manot su 178cm ugiu galima detis aukstakulnius? :s niekad gyvenime nensiojus ju.. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-30 20:04:24 | Nuoroda

beje as is Vilniaus ! :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą