Išleistuvės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:25:09 | Nuoroda

 jau beveik atsigavau ir galiu papasakoti yspudzius :) tai vat pirmiausia oficiali dalis kaip visada, pilnas glebys geliu, daug fotoaparatu is sonu ir artimiausi zmones salia :) veliau klube LUNA prasidejo balius su tevais ir mokytojais :) iki 10val sedejom plepejom, gurksnojom ir pns, po 10val scenoje REBELHEART, o nuo 12 iki 5 ryto RADISTAI!! Buvo nuostabu, saules ejome sutikti ant tilto, bet buvo apsiniauke tai nelb mes ja ir mateme :D kartociau ir kartociau toky baliu

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:10:38 | Nuoroda
Indreele rašė:

 jau beveik atsigavau ir galiu papasakoti yspudzius :) tai vat pirmiausia oficiali dalis kaip visada, pilnas glebys geliu, daug fotoaparatu is sonu ir artimiausi zmones salia :) veliau klube LUNA prasidejo balius su tevais ir mokytojais :) iki 10val sedejom plepejom, gurksnojom ir pns, po 10val scenoje REBELHEART, o nuo 12 iki 5 ryto RADISTAI!! Buvo nuostabu, saules ejome sutikti ant tilto, bet buvo apsiniauke tai nelb mes ja ir mateme :D kartociau ir kartociau toky baliu

 Va čia tai išleistuvės!!!. Pzzz RADISTAI....

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:20:10 | Nuoroda

 bet jus neysivaizduojat kokie jie prikolni :D nulekiau pas jovani sakau ateik nusifotkint, atleke apsikabino, pagriebe uz kojos sako va visos isleistuviu foto turi but tokios :D zaidzimu kokiu nesveiku prigalvojo :)) jega!! net gi geriau su jais kartu :D

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:57:41 | Nuoroda
Indreele rašė:

 jau beveik atsigavau ir galiu papasakoti yspudzius :) tai vat pirmiausia oficiali dalis kaip visada, pilnas glebys geliu, daug fotoaparatu is sonu ir artimiausi zmones salia :) veliau klube LUNA prasidejo balius su tevais ir mokytojais :) iki 10val sedejom plepejom, gurksnojom ir pns, po 10val scenoje REBELHEART, o nuo 12 iki 5 ryto RADISTAI!! Buvo nuostabu, saules ejome sutikti ant tilto, bet buvo apsiniauke tai nelb mes ja ir mateme :D kartociau ir kartociau toky baliu

 RJG! RJG! :D

OOoo taip. Šėėėlom. Gaila,kad išleistuvės tik kartą gyvenime:D
Prisiminiau Motiejų ir traktorių

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:19:51 | Nuoroda

 eik tu nerealu! RJG RJG :D man tai viskas ten buvo nerealu, geriausia tai kai masina spradejo kratyt :D

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:22:16 | Nuoroda

Nereikėjo kokios kalbos pasakyt? Neturėčiau ką pasakyt :)

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:23:14 | Nuoroda
voveriukas rašė:
ylksis rašė:

Čia žiūriu per išleistuves dainuos Skamp, ves Ramūnas Cicėnas ir t.t Kokie dar žinomi žmonės koncertuos bei ves išleistuvių vakarą?

 pas mus saules kliosas gros, veliau kazkoks dj,o kas ves iki siol nezinau :D

 tai po kiek lt jūs metėtės?kad pas jus tokios grupės gros;]

Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:52:46 | Nuoroda

Aš visai nesiruošiau eiti į išleistuves, bet tėvai ir klasiokai privertė. :D Dabar tik grįžau po oficialios dalies. :) Jau turiu savo atestatą. :D Nežinau gal čia tik man taip, bet kai ėjau pasirašyti, taip rankos iš jaudulio drebėti pradėjo, kad ten tas raštelis tai baisiai mano atrodė. :D

Na, o dabar belieka sulaukti vakaro. :) Eisiu su tėvais, bet jie ilgai nebus. :) Tikiuos bus smagu. :) O jei ne klasiokas prižadėjo praliksminti, o tai jis sugeba puikiai. :D Ech, šiandien supratau, kad myliu visus savo klasiokus ir visu pasiilgsiu, jei rečiau susimatysim . :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-15 14:04:11 | Nuoroda

 pas mus tai viena panele uz visus abitutiantus pasake kalba ir viskas :) o siaip manau kad isleistuves yra pati nuostabiausia svente kiekvieno gyvenime ir jose nesudalyvauti yra didziausia nesamone :) nors atestato dar neturiu bet jauciuosi labai laiminga :D

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-07-15 14:20:27 | Nuoroda
Tadas Blinda rašė:
Indreele rašė:

 jau beveik atsigavau ir galiu papasakoti yspudzius :) tai vat pirmiausia oficiali dalis kaip visada, pilnas glebys geliu, daug fotoaparatu is sonu ir artimiausi zmones salia :) veliau klube LUNA prasidejo balius su tevais ir mokytojais :) iki 10val sedejom plepejom, gurksnojom ir pns, po 10val scenoje REBELHEART, o nuo 12 iki 5 ryto RADISTAI!! Buvo nuostabu, saules ejome sutikti ant tilto, bet buvo apsiniauke tai nelb mes ja ir mateme :D kartociau ir kartociau toky baliu

 Va čia tai išleistuvės!!!. Pzzz RADISTAI....

 Na nemanau kad radistai tinkami isleistuvem, labiau simtadieniui kaip akd buvo pas mus, nes jie vulgarumo tikrai nestokoja, o isleistuves man tai tokia biski ramesne svente turetu buti :)  na bet  kas tiesa tas nemelas, pralinksmina radistai, tik viskas labai vulgaru, bet nesakau kad tai labai blogai :)  na o pas mus sendien isleistuves ves ramunas cicenas :) manau bus smagu :))))

Žinutė parašyta: 2010-07-15 17:13:42 | Nuoroda

Na, o pas mus isleistuves jau rytoj... Jau laukiu nesulaukiu :D

 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-15 17:24:39 | Nuoroda

man taip pat išleistuves rytoj

Ar daretis rysku makiaza? Namuose ar salone?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 17:41:50 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
Tadas Blinda rašė:
Indreele rašė:

 jau beveik atsigavau ir galiu papasakoti yspudzius :) tai vat pirmiausia oficiali dalis kaip visada, pilnas glebys geliu, daug fotoaparatu is sonu ir artimiausi zmones salia :) veliau klube LUNA prasidejo balius su tevais ir mokytojais :) iki 10val sedejom plepejom, gurksnojom ir pns, po 10val scenoje REBELHEART, o nuo 12 iki 5 ryto RADISTAI!! Buvo nuostabu, saules ejome sutikti ant tilto, bet buvo apsiniauke tai nelb mes ja ir mateme :D kartociau ir kartociau toky baliu

 Va čia tai išleistuvės!!!. Pzzz RADISTAI....

 Na nemanau kad radistai tinkami isleistuvem, labiau simtadieniui kaip akd buvo pas mus, nes jie vulgarumo tikrai nestokoja, o isleistuves man tai tokia biski ramesne svente turetu buti :)  na bet  kas tiesa tas nemelas, pralinksmina radistai, tik viskas labai vulgaru, bet nesakau kad tai labai blogai :)  na o pas mus sendien isleistuves ves ramunas cicenas :) manau bus smagu :))))

 Nu pas mus kažkaip labai tiko, ir čia kas kaip supranta vulgarumą,žinoma. Neįsivaizduoju, kaip būtų buvę per šimtadienį, kada mokiniai, tėvai ir mokytojai buvo kartu...  O per išleistuves jie dauguma buvo kitoj patalpoj ir retai pasirodydavo išvis;) Nežinau, nepatiktų man išleistuvės su verksmais ir graudžiom kalbom apie gyvenimą. Nors jos apskritai buvo kiek ramesnės nei šimtadienis..

Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:10:20 | Nuoroda
Smeterling rašė:

man taip pat išleistuves rytoj

Ar daretis rysku makiaza? Namuose ar salone?

Vat man irgi tas pats :) Net nzn ka daryt, nes tie karsciai viska gadina... O siaip noreciau pasidaryti dumini makiaza. Tikriausiai, kad prasysiu mamos, nes i salona be sansu...Laisvu vietu - nulis... :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:23:56 | Nuoroda
Čiupakabra rašė:
Smeterling rašė:

man taip pat išleistuves rytoj

Ar daretis rysku makiaza? Namuose ar salone?

Vat man irgi tas pats :) Net nzn ka daryt, nes tie karsciai viska gadina... O siaip noreciau pasidaryti dumini makiaza. Tikriausiai, kad prasysiu mamos, nes i salona be sansu...Laisvu vietu - nulis... :)

 Gerai butu, kad mokečiau dumini

Žinutė parašyta: 2010-07-15 19:11:18 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Čiupakabra rašė:
Smeterling rašė:

man taip pat išleistuves rytoj

Ar daretis rysku makiaza? Namuose ar salone?

Vat man irgi tas pats :) Net nzn ka daryt, nes tie karsciai viska gadina... O siaip noreciau pasidaryti dumini makiaza. Tikriausiai, kad prasysiu mamos, nes i salona be sansu...Laisvu vietu - nulis... :)

 Gerai butu, kad mokečiau dumini

 Gali paziureti cia :) geniusbeauty.com/make-up/eye-makeup-how-to-create-smoky-eyes-by-yourself/  Kur antras video ;) Ten labai aiskiai viskas parodyta :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:11:20 | Nuoroda

Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:45:53 | Nuoroda

 pas mus per išleistuves nebuvo nei žymių grupių, nei ryškių vedėjų , tik du aktoriai ir vietinės reikšmės dj. bet tai buvo vienas įsimintiniausių vakarų, kurį tokiu padarė kartu buvę žmonės. niekada niekada tos šilumos nepamiršiu :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-15 22:38:46 | Nuoroda

Ka cia varot ant radistu. Jie labai tinka isleistuvems. Gerbiu tuos, kurie susikure savo isleistuves prabangiai, su ivairiomis muzikos grupemis ir prabanga.  Juk isleistuves tik 1 karta ir reikia ne kokio apgailetino tuso, bet neeilines ir ilgai isimenancios sventes.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 22:47:07 | Nuoroda

Nemanau, kad "labai įsimintiną šventę" daro kuo prabangesnė grupė, vedėjai, ar patalpa. Svarbu, kad kiekvienas abiturientas atsineštų gerą nuotaiką. O tarp būrio draugų, kuriuos galbūt matysi paskutinį kartą turi būti smagu ir įsimintina. Beje, išleistuvės, kad ir kokios jos būtų atsimena kiekvienas. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą