Vartotojo cereza pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-27 20:11:29 | Nuoroda

sveiki,

As db busiu ketvirtakurse ir nesigailiu stojusi i akademija...Is skaitytu pasisakymu supratau, kad kai kurie mano, jei istojo su mazais balais tai cia ir mokosi visi dundukai...Yra labai gerai besimokanciu studentu...ypac db kai taip svarbu vidurkis...bendrabuciai taip pat labai geros bukles palyginus kokios salygos yra teikiamos kituose univeruose...Laukit rugsejo 1 ir viska pamatysit patys;)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:11:58 | Nuoroda

Sveiki...as esu is vyresnio kurso,kas ko norejo paklausti..prasom:))

Žinutė parašyta: 2009-07-29 21:43:50 | Nuoroda

nu del to pasirinkimo stambius ar smulkius mokytis tai tikrai nesamone....mokaisi viska pagal sudaryta programa...jei labiau patinka stambus gali sau laisvalaiki leisti stambiu klinikoj ten daktarai papasakoja ka daro...jei nori budek smulkiu klinikoj...bet mokytis reiks viska...tik baiges akademija tu pasirenki kaip sakoma savo kelia...:)

o del baraku tai parase prasyma iskart eikit i bendrabucius ir prasykit kambario kitaip neliks kambariu...:)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 21:15:48 | Nuoroda

realiai nebesuvokiu ka daro su tais musu barakais...nuo pat pirmo kurso kiek as buvau tai visalaika kas pasiraso sutarti su akade iskart eina tartis del barako o ne laukia kol kas atnes jiem kambario rakta...kodel viena eina tartis is karto o kiti laukia tai visiskai neaisku kas cia per makalyne...vienam is musu baraku gyvens vdu studentai...tai pirmakursiai beliko 5, 6 ir 7barakai...

dvivieciu pirmakursiai taip pat nesitikekit...:))ziurekit neprasapnuokit bendrabuciu...bet tie kas gyvena toli istikruju turetu gauti...