Vartotojo urtemilk pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-11 16:14:08 | Nuoroda

Sveiki, na apie dailėtyros studijas svajoju jau trejetą metų, tad, žinoma, rašiau jas pirmu numeriu. O dėl perspektyvų, manau, kas jos ne studijuojamame dalyke slypi, o pačiame žmoguje - kaip ir kur gautas žinias sugebėsi pritaikyti. Asmeniškai pati, galvoju orentuotis į kultūrinę žiniasklaidą. O ką vda sako apie šios specialybės perspektyvas galit pasiskaityti čia  www.vda.lt/index.php/pageid/1000  (atmintinė stojantiesiems į dailės istorijos ir teorijos katedrą > karjeros galimybės).

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:58:31 | Nuoroda

Žurnalistika :) rašiau 2 numeriu, o balas 18.34, bet dar turėjau žurnalistikos neformalaus ugdymo pažymėjimą ir didesnę nei metų darbo patirtį, galbūt tai taip pat padėjo įstoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 00:42:18 | Nuoroda

O, aš taip pat čia įstojau ir esu tuo patenkinta :D Sveiki, kolegos! ;)

P.S. gal galima sužinoti, kas jus baugina/neramina dėl šių studijų?

Žinutė parašyta: 2010-07-31 14:20:30 | Nuoroda

Siūlau paskaityti straipsnį apie KU žurnalistikos studijas www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/studentai-zurnalistai-spaudos-dienos-dar-nesvencia-370449/ Mane asmeniškai labai nudžiugino tai, kad mums dėstys Vytas Urbonas - žurnalistikos vadovėlio autorius :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 14:37:50 | Nuoroda

Atsiprašau už dezinformacija, Vytas Urbonas KU nebedėsto nes jam jau 73 metai, ah, kaip gaila... :(

Žinutė parašyta: 2010-08-08 11:02:58 | Nuoroda

Gal galima iš esamų studentų sužinoti, ar labai didelė studijų apkrova, ar bus įmanoma atrasti laiko saviems darbams?

Žinutė parašyta: 2010-08-14 00:48:18 | Nuoroda

O man kažkaip atrodo, kad KU žurnalistiką daug kas renkasi, kaip kompensacinį variantą, kai nepavyksta pereiti VU žurnalistikos stojamojo konkurso. Gal kas nors žinote, ar įmanoma studijų krepšelį persinešti iš KU į VU po pirmo pusmečio? Ir kaip visa tai daroma?