Vartotojo amelie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-12 21:30:20 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos. Mąstau apie šiuos mokslus, išties įdomu atrodo. Gal kas nors galėtų plačiau papasakoti apie tai? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-01-13 08:31:41 | Nuoroda

Sveiki :) A

Žinutė parašyta: 2011-01-13 08:34:18 | Nuoroda

ar stojant į šią spec. reikalingas matematikos egzaminas ar pažimys? ir kaip su informatika?  :)

Žinutė parašyta: 2011-01-13 08:39:24 | Nuoroda

Sveiki. gal kas galėtų plačiau papasakoti apie šią specialybę? kokia kvalifikacija įgyjama, kokį darbą galima dirbti baigus? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-01 23:59:44 | Nuoroda

Sveiki. Likus 6 dienoms iki didžiojo isbandymo prisijungiu prie jūsų. Kaip nuotaikos? Liko tik kelios dienos, per kurias, man vis dar atrodo, liko išmokti tikrai nemažai. Pradeda spausti baimė? :>

Žinutė parašyta: 2011-05-02 18:23:08 | Nuoroda

Atlaityti teks, nes nėra kito pasirinkimo. :D Pamažu pasikartosiu visą gramatiką, kurią reikia mokėti, pasigilinsiu į tai, ko, atrodo, nemoku, ir tikėsiuosi geriausio. Juk viskas dėl kilnaus tikslo! :D

Beje, kur laikote egzaminą? As esu iš Raseinių, tai man ir keliems mano draugams teks važiuoti i Kauno "Saulės" gimnaziją. Tuo, žinoma,nesame labai patenkinti. :)  

O šiaip ar dėjote papildomų pastangų šiam egzaminui pasiruošti? Galbūt mokėtės privačiai? Ar užteko tik pamokų ir didesnio asmeninio indėlio, naktinio darbo? :>

 

Žinutė parašyta: 2011-05-02 20:05:48 | Nuoroda

Sveiki. Noriu pasidomėti, kaip yra su tuo anglų kalbos testu. Mokykloje aš nuo 4 iki 12kl mokiausi vokiečių kalbą, 6 -11kl teko paragauti ir rusų kalbos, tačiau prie anglų kalbos niekada nesu prisilietusi. Moku ja susikalbėti,tačiau gramatiniai dalykai besimokant savarankiškai mane, deja, aplenkė. Ar vis tiek teks laikyti šį testą? :)

Beje, dar vienas klausimas. Teko girdėti, jog kalbų mokymasis VDU yra mokamas. Ar tai tiesa? Nes būtų tikrai puiku toliau gilinti žinias vokiečių kalboje...nemokamai. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-02 23:16:10 | Nuoroda
jovitaaa rašė:

Sveiki, as ir prisijungiu prie jusu :) istikruju nezinau ko tiketis, neisivaizduoju net kaip gali pasisiekt.. bijau... ;/

 Nežinia, kokias užduotis gausime, bet, pažiūrėjas į užduotis buvusias nuo 2002m., atrodo, kad nieko naujo išgalvoti negali. :) Aš taip pat nežinau, kaip pasiseks. Bandysiu šeštadienį gavusi užduotis nesupanikuoti. :)

baimė spaudžia, belieka tikėtis geriausio. Galbūt egzaminų sudarinėtojai mūsų šiemet neskriaus :>

Žinutė parašyta: 2011-05-04 21:28:45 | Nuoroda

Na, pirmojoje vietoje visgi viešoji komunikacija. Tai labiausiai mano lūkesčius pateisinanti specialybė. Ne tokios viliojančios, tačiau alternatyvios specialybės būtų viešasis administravimas, politologija, neseniai apie gryną istoriją pradėjau galvoti (bet čia tik apmąstymas. Bijau, kad tai gali būti tik įdomu, tačiau neperspektyvu). :)

Na,tarkime, kad vokiečių kalbos VBE išsilaikau gana neblogai, ar ir tokiu atveju tektų mokėti? Anglų kalba mane jau seniai vilioja kaip mokslas, tačiau nesinori pamiršti ir vokiečių kalbos, juk mokiausi ją aštuonerius metus, paskutiniu metu ji man net pradėjo patikti :D

Na, o jeigu jau kalbam apie pinigus, tai kiek apytiksliai kainuoja kokios nors užsienio kalbos mokymasis? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-05 19:20:52 | Nuoroda

Šiuo metu įnirtingai stengiuosi, kad tapčiau komunikatore, nors iš tiesų nelabai pasitikiu savo jėgomis. Tačiau nelieka nieko kito, kaip tik investuoti naktis ir dienas į savo ateitį ir tikėtis geriausio. :) Na, 250lt už mokymąsi nėra tiek daug. Tai irgi būtų investicija į ateitį, kuri, reikia tikėtis, bus naudinga. :>

Žinutė parašyta: 2011-05-05 22:19:05 | Nuoroda

Ponaiti "Nieko nemoku", verčiau jau tikrai nieko nemokėk, nes man bus gėda prieš mudviejų mokytoją, jei aš, aštuonis metus sąžiningai besimokydama šią kalbą, gausiu mažiau už tave, kai tu normaliai mokytis pradėjai tik gruodžio mėnesį. :D  Atleisk, Igne, bet aš irgi tipiška lietuvė ir, deja, tikiuosi, kad nėra tokių, kurie daugiau už mane mokėtų. Žinau, kad tai praktiškai neįmanoma, bet juk pasvajoti galima. :D

Žinutė parašyta: 2011-05-06 18:06:11 | Nuoroda
Igne rašė:
amelie rašė:

Ponaiti "Nieko nemoku", verčiau jau tikrai nieko nemokėk, nes man bus gėda prieš mudviejų mokytoją, jei aš, aštuonis metus sąžiningai besimokydama šią kalbą, gausiu mažiau už tave, kai tu normaliai mokytis pradėjai tik gruodžio mėnesį. :D  Atleisk, Igne, bet aš irgi tipiška lietuvė ir, deja, tikiuosi, kad nėra tokių, kurie daugiau už mane mokėtų. Žinau, kad tai praktiškai neįmanoma, bet juk pasvajoti galima. :D

 :D nieko! Toks požiūris visai neblogas :D Šturmuok ryt visus ir dideles sekmės!. Aš stengsiuos padaryt tą pat

Ačiū, darysiu viską, ką galėsiu. :D Sėkmės visiems! ir vokiečių kalbos žinovams , ir tokiems drebantiems kaip aš, ir tiems, kurie pasitiki fortūna :>

Žinutė parašyta: 2011-05-06 18:53:09 | Nuoroda
AušraL rašė:
amelie rašė:

Šiuo metu įnirtingai stengiuosi, kad tapčiau komunikatore, nors iš tiesų nelabai pasitikiu savo jėgomis. Tačiau nelieka nieko kito, kaip tik investuoti naktis ir dienas į savo ateitį ir tikėtis geriausio. :) Na, 250lt už mokymąsi nėra tiek daug. Tai irgi būtų investicija į ateitį, kuri, reikia tikėtis, bus naudinga. :>

 Labai linkiu prisijungti prie komunikatorių būrio, tik patarimas - mažiau nepasitikėjimo , o ir naktų investavimas ne visada geriausia išeitis :) Viskas turi būti gerai, reikia tuo tikėti. Daugiau optimizmo, juk pavasaris (ir nesvarbu, kad šalta ;D )

 Man mokymasis naktimias pasiteisina, greičiausiai tokia jau esu - naktinė pelėda. :> Bandau pasitikėti savimi. Va, rytoj vokiečių kalbos egzaminas, šiurpuliukas jau krečia, bet raminu save, kad nesu visiška nemokša. Mokiausi visą laiką, o ne paskutinėmis naktimis, belieka tikėtis geriausio.. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-06 19:36:41 | Nuoroda
AušraL rašė:
AušraL rašė:
amelie rašė:
AušraL rašė:
amelie rašė:

Šiuo metu įnirtingai stengiuosi, kad tapčiau komunikatore, nors iš tiesų nelabai pasitikiu savo jėgomis. Tačiau nelieka nieko kito, kaip tik investuoti naktis ir dienas į savo ateitį ir tikėtis geriausio. :) Na, 250lt už mokymąsi nėra tiek daug. Tai irgi būtų investicija į ateitį, kuri, reikia tikėtis, bus naudinga. :>

 Labai linkiu prisijungti prie komunikatorių būrio, tik patarimas - mažiau nepasitikėjimo , o ir naktų investavimas ne visada geriausia išeitis :) Viskas turi būti gerai, reikia tuo tikėti. Daugiau optimizmo, juk pavasaris (ir nesvarbu, kad šalta ;D )

 Man mokymasis naktimias pasiteisina, greičiausiai tokia jau esu - naktinė pelėda. :> Bandau pasitikėti savimi. Va, rytoj vokiečių kalbos egzaminas, šiurpuliukas jau krečia, bet raminu save, kad nesu visiška nemokša. Mokiausi visą laiką, o ne paskutinėmis naktimis, belieka tikėtis geriausio.. :)

 O pasirodo yra daugokai tokių pelėdų ;D Aš ir viską naktim darau dabar, vidurinėj tai tik rašinius naktim rašydavau - geriausiai galvodavos ;D

 p.s.sėkmės egzamine ;]

 Aš jau ilgą laiką pelėda esu. Naktį visi nutyla, o tamsoj ir pavasario spinduliai nebeerzina, nesinori galvoti, kad jei ne mokslas, dabar būčiau kažkur kitur. :D

Dėkoju už linkėjimus, kad tik padėtų :)

Žinutė parašyta: 2011-05-07 15:18:56 | Nuoroda

Apsidžiaugiau, pamačiusi rašinio ir laiško temas. :>

Nu bet jau klausymas, tai patyliu. Pačią pirmą užduotį išvis šaudžiau, Zusammenfassung šiek tiek girdėjau, bet po to vsi tiek kai kurias vietas bandžiau pagal prasmę surašyt. Gramatika nelabai sunki buvo. Kiap bebutu,nesitikiu gero rezultato. :))

Žinutė parašyta: 2011-05-08 19:42:52 | Nuoroda

Man laiko užteko, viską pasidariau ir dar liko keliasdešimt minučių pasitikrinimui, tai per jas dar porą teksto suvokimo klausimų įveikiau. :)

Atsakymai tik po trijų savaičių.. kažko ilgokai. Juk darbų tik 600. :/

Žinutė parašyta: 2011-05-08 23:23:15 | Nuoroda
scot.chnat rašė:

Nu man asmeniskai,visai sunku nebuvo,net per lengvas pasirode egzaminas. O del rasiniu temu isviso,sedejau ir sypsojausi,nes labai jau lengvos buvo. :) Super,man patiko,bet tikrintis nenoriu.. :D:D Gal kas nors planuoja i vokietija vaziuoti studijuoti ?:))

 Tai mums kai liepė pasitikrinti ar lapai nebrokuoti, visu pirma atsiverčiau galą, kad pamatyčiau rašinio temas. Tai lengviau atsidusau ir visą kitą dariau. Nežinau, gal mano gabumai menkesni, bet man buvo ir sunkių vietų. Iš teil 1 jaučiu gausiu 0/3, ne kitaip. :D

Aš galvoju tik apie mainų programą įstojus, jei bus galimybė. Nenoriu visko čia palikti likimo valiai. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-08 23:50:02 | Nuoroda
Warlius rašė:
amelie rašė:

Man laiko užteko, viską pasidariau ir dar liko keliasdešimt minučių pasitikrinimui, tai per jas dar porą teksto suvokimo klausimų įveikiau. :)

Atsakymai tik po trijų savaičių.. kažko ilgokai. Juk darbų tik 600. :/

 manau, kad greičiau nebus, jie niekur neskuba, tegu gadinasi nervus abiturientai :) 

 Mhm, mažai nervų, atrodo :) Na, tikėkimės, kad tris savaites netruks. Juk pvz gimtosios kalbos egzaminą šiek tiek daugiau nei tris savaites taiso, o jį laiko visi lietuvos abiturientai. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-09 15:21:17 | Nuoroda
scot.chnat rašė:
amelie rašė:

 Tai mums kai liepė pasitikrinti ar lapai nebrokuoti, visu pirma atsiverčiau galą, kad pamatyčiau rašinio temas. Tai lengviau atsidusau ir visą kitą dariau. Nežinau, gal mano gabumai menkesni, bet man buvo ir sunkių vietų. Iš teil 1 jaučiu gausiu 0/3, ne kitaip. :D

Aš galvoju tik apie mainų programą įstojus, jei bus galimybė. Nenoriu visko čia palikti likimo valiai. :)

 Jo as irgi panasiai dariau,kaip liepe perziureti lapus,verciu ir akim viska filmuoju kas ten kaip bus ;D. O tau pirma kalba gal vokieciu?:) Taip noreciau,kad shulej man butu buvusi vokieciu pirma.. ;xx As kaip bandomajy dariau vokieciu,tai taip sunku man ten buvo.. o per egza nezinau ikvepimas kazkoks uzpludo kaip pyliau  viska.. dar ir laiko liko,iseit .;D As tai istojau jau.. bet kazkaip nezinau nesinori palikti db jau LT . :DD

 Aha, mano pirmoji yra vokiečių. Va, čia tas atvejis, kai kitoje upelio pusėje žolė atrodo žalesnė, nes aš norėčiau, kad mano pirmoji užsienio kalba būtų buvusi anglų. :D Iš tikro niekada savo vokiečių kalbos žiniomis nepasitikėjau, nors pagrindus gerus turiu ir šiaip didžiąją dalį laiko mane mokė tikrai šaunūs mokytojai, šiuolaikiški ir supratingi, bet ne per daug atlaidūs, išmanantys savo dalyką :> Galbūt todėl paskutinius metus šią kalbą mokiausi su malonumu :) 

Palyginus su praeitų metų egzaminu, mūsiškis tikrai paprastas buvo. Vien  ką rašymo užduotys reiškia. :) Bet visgi esu pesimistė, todėl sunku tikėtis geriausio. Pagyvensim - pamatysim, galbūt pasirodys, kad ir mane įkvėpimas užplūdo. :D

O kur įstojai?  ar teko laikyti kokį nors atskirą kalbos egzaminą, kad įstotum? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-05-09 15:28:40 | Nuoroda
scot.chnat rašė:
Vandenė. rašė:

O jūs švaraštyje ką nors braukėt (ten kur žodžius, sakinius įrašyt reikėjo ar rašinyje)?

 As braukiau.. bet kad taip gavosi,rasiny zodi viena uztusavau.tai nezn.;d nu tik puse zodzio,kaip susivokiau kad blogai parasiau,palikt tai nepaliksiu iskart blg bus . ;x ;D

 ten, kur tik atsakymus reikėjo parašyti, tai nieko nebraukiau. tik rašinyje irgi keliose vietose teko nubraukti, nes artikelius sumaišiusi buvau. :) kiek žinau, kiti atsakymų vietose braukė, tai gal už tvarkingą pataisymą labai nenubaus. :)