Vartotojo MÄ…stytoja pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:23:54 | Nuoroda
  • Sveiki. Jei dar kas Äia skaitysit (iki 17val =D), tai gal galit patarti? :) Mano balas tik 16,90 į sinologijÄ… ;/ pirmoj vietoj rašysiu kai kÄ… kitÄ…, antroje sinologijÄ…. Nežinau, ar apskritai verta man jÄ… rašyti, nes bijau, kad ,,nepatemsiu". Kalbos man neblogai sekasi, moku šiek tiek japonų => ^_^, bet va istorija.... ÄŒia jau prasÄiau. Nepasižymiu gera atmintimi istoriniams įvykiams. Ar šioje studijų programoje daug istorijos mokymosi? Daugiau kalbos ar ir to ir ano vienodai? AÄiÅ«, jei kas atsakys :)
Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:27:08 | Nuoroda

Okay. AÄiÅ« už atsakymÄ…. :) Ä®rašysiu vis tiek, tik antroje vietoje :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:42:26 | Nuoroda

Ä® japonologijÄ… priima kas antrus metus. Gali pasidomÄ—ti VU puslapyje, animezonos ir šiaip, internete rasi daugiau išsamesnÄ—s informacijos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:43:24 | Nuoroda

Sveiki, ar yra iš Äia esanÄių, kurie įstojo į vokieÄių? ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:56:01 | Nuoroda

O, jÄ—ga. Sveikinu, kolega =D Aš Ilona ^_^ Tikiuosi, mums patiks mokytis ten ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:57:53 | Nuoroda

Sveikinu įstojusiuosius į kinų ir japonų kalbas. Pati įstojau į vokieÄių kalbÄ…. Japonų (o gal ir kinų) mokysiuosius savarankiškai, gal dar kada pabaigsiu pradÄ—tus kalbos kursus. Govinda, nenusimink, dar bus galimybių studijuoti mÄ—gstamÄ… dalykÄ… :) Pati, va, perstojau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 08:44:04 | Nuoroda
Govinda rašÄ—:
MÄ…stytoja rašÄ—:

Sveikinu įstojusiuosius į kinų ir japonų kalbas. Pati įstojau į vokieÄių kalbÄ…. Japonų (o gal ir kinų) mokysiuosius savarankiškai, gal dar kada pabaigsiu pradÄ—tus kalbos kursus. Govinda, nenusimink, dar bus galimybių studijuoti mÄ—gstamÄ… dalykÄ… :) Pati, va, perstojau :)

 Å½inoma, yra galimybÄ— perstoti ir t.t., bet visgi.. Vienas dalykas - ateiti į universitetÄ… ir mokytis ten, kur nori, o visai kas kita - ten, kur pakliuvai vien dÄ—l eiliškumo.... Bet kÄ… jau padarysi, kad tiesiog buvo geresnių. :)

 Manau, nÄ—ra to blogo, kas neišeitų į gerÄ…. MokÄ—si daugiau kalbų :) Jei patinka, kalba, tai anksÄiau ar vÄ—liau vis vien jos griebsies :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:23:45 | Nuoroda

NaudingÄ… info pametÄ—jai. Štai, man prieš įeinant į universitetÄ… pasirašyt sutarties (ne VU), įbruko LSP lankstinukÄ…, kur pasakyta, kad už LSP reik sumokÄ—t nuo 20 iki 60LT priklausomai nuo to, kiek metų studijuosi. Gerai, kad neregistravausi ten (lsp.lt). Nors kas ten žino, gal ir teks... nes tikslesnÄ—s informacijos dar neradau.

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:25:50 | Nuoroda

nesiregistravau* =D