Vartotojo yellow pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:41:45 | Nuoroda

en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_radiation

tai manau, kad išskiriančioji (:

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:02:17 | Nuoroda

dar prie to paties: "Disruptive selection is of particular significance in the history of evolutionary study, as it is involved in one of evolution's "cardinal cases", namely the finch populations observed by Darwin in the Galápagos."

Atsakymas kaip ir aškus (:

Žinutė parašyta: 2011-06-11 00:33:19 | Nuoroda
Pride rašė:
yellow rašė:

dar prie to paties: "Disruptive selection is of particular significance in the history of evolutionary study, as it is involved in one of evolution's "cardinal cases", namely the finch populations observed by Darwin in the Galápagos."

Atsakymas kaip ir aškus (:

 Pasiklaisiojau knygoj icons of evolution ir ten parasyta, kad... mokslininkai tiksliai nezino kokia atranka. 20a vyras ir zmona Grantai surinko irodymu, kad gali vykti kriptinga atranka stebedami paukscius ir matuodami ju kuno dydzius, svori ir snapu ilgius, bet kolkas nera pakankamai irodymu, kad galima butu atmesti isskirianciaja atranka. Vienu zodziu, mes turime zinoti tai, ko nezino mokslininkai xD

Na jeigu tau tikrai įdomu, tai galiu į mailą atsiųsti straipsnį "Disruptive selection in a bimodal population of Darwin’s finches". Minimi ir tie patys Grant'ai. O galima tiesiog pagooglint (:

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:47:51 | Nuoroda
Pride rašė:
ZYWIEC rašė:

bet tu zinai tik angliavandeniu modifikacijas ir panasiai, tai jei butu kaip susijes burnoje virskinimas su sitais organais suprasciau ,kad tiktu tavo atsakymas ,o necas butu nesamoninga klausima uzdaves, o cia labai aiskios nuorodos plonoji zarna, kepenys( tulzis), viskinimo sultys is kasos, ir plonojoje zarnoje skaidomi ne tik angliavandeniai, reikejo kaip ir visuose kalusimuose orentuotis i tasku skaiciu. Uz angliavandeniu homeostazes aiskinima negautai  tasku.

 Na ir kas is tu nuorodu, kai visi sitie organai "bendradarbiauja" ne vienoje srityje? kad  galim imti tuos pacius riebalus, kuriu tikejosi NEC'as. Koks ju likimas po isiurbimo? Ogi dalis riebiuju rugsciu ir glicerolio keliauja i tas pacias kepenis ir kasa, kur jie vel verciami riebalais. Kas vyksta su aminorugstim? Ogi jos keliauja i kepenis. Zmogaus organizmas gali pagaminti berods 12 aminorugsciu (pataisykit, jei klystu), o kepenys dalyvauja ju gamyboje. Dar reikai pavardinti? nes man jau skauda rankas.

 šiaip klausimas buvo labai kvailai suformuluotas, ir c'mon, 4 taškai už virškinimą?! bendrai tai aš supratau kad turim vieną procesą VIRŠKINIMĄ ir dar kažkokį mistinį procesą susijusį su kasa ir kepenim. tai logiškiausia (pagal mane:D) buvo rašyt homeostazę. Jie arba nesugebėjo suformuluot normaliai klausimo, arba tegu užskaito ją, bet 2 taškus duoda.  O taip gaila bus, jei tikrai nuplauks 4 taškai,nuplauks šimtukas, ir pamokslas apie nuostabiąją gliukozę bus vertas tiek pat, kiek palikta tuščia vieta.

Žinutė parašyta: 2011-06-27 11:52:17 | Nuoroda

tai kaip, nežinot, ar bent tašką už homeostazę davė?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:19:34 | Nuoroda
GintasV rašė:
yellow rašė:

tai kaip, nežinot, ar bent tašką už homeostazę davė?

 Kiek girdėjau nedavė, nes net ir koreguotose vertinimo instrukcijose homeostazė nebuvo įtraukta. Plius kai buvau pas mokytoją, ji sakė: "tikiuosi šitam klausime neprisvaigai apie gliukozės konc. reguliavimą"..

 bet tai... nec'as svaigsta. o kaip dėl atrankos? kurią užskaitė?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:45:11 | Nuoroda
Sparnai rašė:
yellow rašė:
GintasV rašė:
yellow rašė:

tai kaip, nežinot, ar bent tašką už homeostazę davė?

 Kiek girdėjau nedavė, nes net ir koreguotose vertinimo instrukcijose homeostazė nebuvo įtraukta. Plius kai buvau pas mokytoją, ji sakė: "tikiuosi šitam klausime neprisvaigai apie gliukozės konc. reguliavimą"..

 bet tai... nec'as svaigsta. o kaip dėl atrankos? kurią užskaitė?

 Kryptingąją

 nors nusišauk :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:50:08 | Nuoroda

na, jei abiejų neužskaitė, tai apeliuosiu.

iš wiki : "Disruptive selection is of particular significance in the history of evolutionary study, as it is involved in one of evolution's "cardinal cases", namely the finch populations observed by Darwin in the Galápagos."

kas jiems dar neaišku???

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:57:46 | Nuoroda
Sparnai rašė:

yellow, kaip suprantu nematei vertinimo normų šių metų? Man į pm parašyk email jei reikia

 parašiau. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 13:11:29 | Nuoroda

taigi buvo viena rūšis, iš jos gavome kelias.

juokinga tai, kad duoda tokį pavyzdį, kuris yra gan konkretus ir daug kas žino, jog Darvino kikiliai tai išskiriančioji atranka, adaptyvi radiacija ir pan.

Žinutė parašyta: 2011-06-27 21:31:00 | Nuoroda

o po resp. oli kai kurios vbe užduotys atrodo gan "įdomiai",  nes net nežinai nuo kurio galo pradėt aiškinti. pamatai atsakymą ir susiėmi už galvos :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:24:23 | Nuoroda

kažkodėl labai abejoju, kad jie ims ir pridės tuos taškelius mums už homeostazę. Bet jei taip, tai galėtų atnešti triženklį balą ir man :)

O negali būt taip, kad jie pakels balą tik tau ?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 20:44:22 | Nuoroda

Pride, girdėjau, kad galiausiai abi atrankas užskaitė.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:18:21 | Nuoroda

aš niekaip negaliu suprasti, argi nec'ui taip sunku susirasti kokį protingą dėstytoją, kuris būtų komisijoje ir duotų jiems velnių? :D nes jie neužskaito tikrai gerų atsakymų vien dėl to, kad jų žinios apsiribojusios ties mokykline programa ir vbe balas dažnai visiškai neparodo žmogaus gabumo, o tik jo sugebėjimą iškalt mokyklinę programą..

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:27:13 | Nuoroda

Pride, ko reikalauja? ir kokie uni? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:35:33 | Nuoroda
Pride rašė:
yellow rašė:

Pride, ko reikalauja? ir kokie uni? :)

 neiko ipatingo. Sheffield - pazymiu vidurkis 9, egzu vidurkis 90%

tai good luck in the UK :D IELTS prašo?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:41:21 | Nuoroda
Pride rašė:
yellow rašė:
Pride rašė:
yellow rašė:

Pride, ko reikalauja? ir kokie uni? :)

 neiko ipatingo. Sheffield - pazymiu vidurkis 9, egzu vidurkis 90%

tai good luck in the UK :D IELTS prašo?

 IELTS dar 11 klasej issilaikiau :D

dabar gailiuos, kad biochemos nerašiau :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:41:45 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Yellow gal nori pas prezidente su 4 simtukais;D

 tai tik 3 kokie bus :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:45:39 | Nuoroda
Pride rašė:
ZYWIEC rašė:

Yellow gal nori pas prezidente su 4 simtukais;D

 Ir ka ta prezidente? Senmergiu nematet? O gal koki pinigini priza duoda uz tuos simtukus? tada ir as neatsisakyciau pasvaistyti keliu valandu vardan keliu simtu mokesciu moketoju litu mano kisenej :D

Tavo charakteris ir požiūris nuostabūs :D spaudžiu dešinę :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:52:52 | Nuoroda
Pride rašė:
yellow rašė:
Pride rašė:
ZYWIEC rašė:

Yellow gal nori pas prezidente su 4 simtukais;D

 Ir ka ta prezidente? Senmergiu nematet? O gal koki pinigini priza duoda uz tuos simtukus? tada ir as neatsisakyciau pasvaistyti keliu valandu vardan keliu simtu mokesciu moketoju litu mano kisenej :D

Tavo charakteris ir požiūris nuostabūs :D spaudžiu dešinę :D 

 Keturios raides ----> INTJ :D

 kažkiek bendro: ENTP :D