Vartotojo Liveta_moksleivÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-05-09 17:42:32 | Nuoroda

Sveiki,esu bÅ«sima vienuoliktokÄ—,ir esu tvirtai apsisprendusi dÄ—l specialybÄ—s krypties. Žinau,kad eisiu mokintis į humanitarinius mokslus,bet visiškai nežinau kÄ… studijuosiu. Pasirinkau lietuvių kalbÄ… A,istorijÄ… A,geografijÄ… A,anglų kalbÄ… A,vokieÄių B,dailÄ™ B,informatikÄ… B,biologijÄ… B. Bet iš visų šitų dalykų žadu laikyti tikrai lietuvių kalbos,istorijos,geografijos,anglų kalbos - valstybinius egzaminus,dailÄ—s(galbÅ«t),vokieÄių kalbos (galbÅ«t) egzaminus - bet tik mokyklinius. KÄ… patartumÄ—te man studijuoti su šiais pasirinktais dalykais? Labiausiai man patinka skaityti knygas,piešti,domiuosi geografija,istorija,lietuvių kalba,bet istorija man ne lengva,turiu tik 7 ir man ji sunkiai sekasi. Bet dar viskas prieš akis,ir galiu stipriai pasistengti per dvejus metus,aišku,viskas priklausys nuo egzaminų. Galvojau,apie lietuvių filologijÄ…,gido darbÄ…,lietuvių literatÅ«ra ir reklama arba režisÅ«ra,bet žurnalistika man nepatiktų,nes aš esu per rami. Visur rašo,kad mažai kas gauna darbus su lietuvių filologija... o apie gidÄ…,alga maža ir daug stojanÄių. Prašau,padÄ—kite man,patarkit.