lietuviu patikra
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:30:51 | Nuoroda

o kažin galėjo skirti taip : Į miestą jos atvažiavo neseniai (Gabija ir mama).

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:37:12 | Nuoroda

Aš taip pat skiriau. Typo ta mama ir Gabija priedėlis. Be logikos tas sakinys kažkos.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:38:36 | Nuoroda

Na, man, kaip ir daugeliui sunkiausias buvo teksto suvokimas. Ypac Heses tekstas, kai is vieno sakinio reikejo atrasti jo svarbiausias vertybes; suformuluoti jo poziuri i gyvenima. Primaliau ten kazko. Gramatika manau nesunki, gana greitai su ja susitvarkiau. O rasini rasiau apie gera zmogu, 3 uzduoti, isejo 278 zodziai, tai manau visai gerai

Belieka melstis, kad rezultatai butu geri 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:39:00 | Nuoroda

Gal tiks ir mūsų variantas,gali būt dviguba skiryba. Pati klausiau lietuvių mokytojas,sakė,kad  tiktų,jei būtų taisyklėse parašyta vertinimo. :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:48:29 | Nuoroda

Vat, vat, su ta vieta man irgi iskilo problemu, bet as palikau neisskirta, nes mums mokytoja aiskino, kad padejus ne toki skyrybo zenkla nuimama daugiau tasku, nei nepadejus visai..

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:50:18 | Nuoroda

Tai kad toks pats tas vertinimas ;) galima juk preitų metų vertinimą pažiūrėt :) tikiuosi,kad tiks skliaustai.

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:54:24 | Nuoroda

Na gali but, nesiginciju :) tada dabar melsiuos, kad nebutu reikeje skirti ;D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:55:41 | Nuoroda

Skirt tai reikėjo,bet neaišku kaip ;D dar su tais dviem žodžiais drauge ir skyrium susiknisau..abu kartu parašiau ;xx

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:01:25 | Nuoroda

Tas antrasis tai tiksliai turejo atskirai but :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:03:51 | Nuoroda

Tai jo,išėjau iš egzamino ir prisiminiau. ir pirmas atskirai. ;x o kaip turėjo būt: daugiatautis ar daugiatautinis? :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:40:01 | Nuoroda

Skirti tai reikėjo taip - Į miestą jos atvažiavo neseniai - Gabija ir mama. Daugiatautinis. (:

Suvokimas truputį kosmosas, dėl jo labiausiai bijau, ir  laukiu kalbėjimo, tikiuosi viską viską pasikelti jo balu. : } Rašinį, mano manymu, parašiau tikrai gerą, turėjau daug argumentų, gerų idėjų, patiko tema apie žodžio galią. Neramu tik, kad kiek per ilgą sukurpiau - 400 žodžių. O pats didžiausias liapsusas tai, kad sąlygą perskaičiau kelis sykius ir dar nusistebėjau, jog labai keista, kad rašiniui pavadinimo nereikia sugalvoti - ką tu sau galvoji, pasirodo reikėjo, ir o žioplume - kaip aš taip sugebėjau?? Šiaip ar taip, tikiuosi devyneto, gal viskas bus gerai. ( :

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:44:35 | Nuoroda

Bet tai gali būti ir daugiau skyrybos variantų :p manau,kad turėjo būti daugiatautis,kadangi vienoje svetainėje rašoma,jog negalima vartot daugiatautinis. :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:48:58 | Nuoroda

Man, kaip ir daugumai, sunkiausia buvo teksto suvokimas. Gramatikos tikėjausi sunkesnės, nes bent klasėje per pamokas tai ojojoi kokias gramatikos užduotikes darydavom, kad uh. ;DD o čia tai tokios nrml buvo. na, aišku, bus mano žioplų klaidų, kaip gi aš be jų. ;D rašymo užduotį tai 2 pasirinkau, apie žodžio galią, prirašiau 285 ž. o ten dėl tos meninės priemonės, tai nežinau, bent aš parašiau, kad palyginimas, nes buvo tas lyginimo žodelis tarsi tame sakinyje. galvojau rašyti metaforą, bet pamačiau tarsi tai palyginimą įvariau. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:50:36 | Nuoroda

Aš parašiau daugiatautis, nes kažpaip mes mokinomės, kad negali būti per daug nereikalingų priesagų žodyje, kaip antai daugiatautinis. nu kažkas tokio...

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:54:41 | Nuoroda

Nu ,žodžiu, kai ištaisys pamatysim :) o kaip sita sakini darėt: Kartais atrodo
visą gyvenimą taip sėdės o žmonės nieko apie ją neprisimins. As tai : Kartais atrodo,
visą gyvenimą taip sėdės ,o žmonės nieko apie ją neprisimins.

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:00:09 | Nuoroda

Kartais, atrodo, visą gyvenimą taip sėdės, o žmonės nieko apie ją neprisimins. taip parašiau. nežinau. man galva praded suktis, kai dbr visi tekalb, kad tas vienaip, tas kitaip parašė. ;DD man dbr baisiau tuos atsakymus vieniems su kitais tikrintis, negu kad per patikra, išvis nieko nebijojau, net nesijaudinau. o kaip jus jautetes?;D geriausiai tai buvo tas, kai sedi visi sporto saleje, dalija uzduotis ir tusinuku garsas vien girdis. :DD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:04:41 | Nuoroda

Jaudulio tai visiškai jokio nebuvo,tik mūsų sporto salėj jaučiu minusinė temperatūra buvo,per tas kelias valandas virtau ledo gabalu. ;DDD

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:07:11 | Nuoroda

ai nunu :D man kojos pradėjo šalti. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:08:16 | Nuoroda

mhm,man irgi ;D Galvoju,kad per matkės egza reiks su žiemine striuke atvaryt,žieminius tūbus apsimaut..xD

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:09:25 | Nuoroda

nu gal ne taip drastiškai ;D bet kad eisiu su uždaresniais bateliais, tai faktas ;DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą