Lietuvių kalbos PUPP.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-15 10:09:14 | Nuoroda

Taigi jau rytoj dešimtokai rašys Lietuvių kalbos PUPP'a raštu. Kokios nuotaikos, ruošiatės tam ? 

Žinutė parašyta: 2011-05-15 12:57:40 | Nuoroda

Truputį nerimauju dėl antros dalies, kad nespėsiu atlikt teksto suvokimą ir gramatinę dalį, o šiaip viskas gerai.

Žinutė parašyta: 2011-05-15 15:51:33 | Nuoroda

sveiki, truputi nerimauju dėl pirmors rašymo užduoties...nelabai pamenu kokia yra asmeninio laiško struktūra, internete irgi niekur nerandu, gal kas galetumėt pagelbėt? Tikriausiai rašysiu laišką, nes samprotavimo rašinys ir straipsnis yra sudėtingiau manyciau.  Tai va, jei kas galit pagelbėt, parašykita kaip pradėt ta laišką reiktu, ka jame ir kaip dėstyt, ir užbaigt. Dėkui jei padėsit :)

Žinutė parašyta: 2011-05-15 16:03:17 | Nuoroda
Paulius.pa rašė:

sveiki, truputi nerimauju dėl pirmors rašymo užduoties...nelabai pamenu kokia yra asmeninio laiško struktūra, internete irgi niekur nerandu, gal kas galetumėt pagelbėt? Tikriausiai rašysiu laišką, nes samprotavimo rašinys ir straipsnis yra sudėtingiau manyciau.  Tai va, jei kas galit pagelbėt, parašykita kaip pradėt ta laišką reiktu, ka jame ir kaip dėstyt, ir užbaigt. Dėkui jei padėsit :)

 

 Mielas, ......!

Atsiprasau, kad taip ilgai nerasiau, buvau uzimtas bla bla bla. Tada eini prie reikalo, pasakoji savi tema bla bla bla, tada na as turiu eiti, rytoj laukia sunki diena, lauksiu tavo laisko bla bla bla.

Tavo draugas, ..... .

 

Žinutė parašyta: 2011-05-15 16:33:56 | Nuoroda

šiaip tai baisoka :D Ir tuo pačiu įdomu kokios rašymo temos bus duotos, koks teksto suvokimas.. Ryt viską sužinosim. O dėl laiko tai sunku bus spėt antrą dalį per 1h parašyt :/ Rašiniui tai daug laiko duota, jaučiu parašysiu greičiau.

Tikiuosi viskas bus ok :) Sėkmės visiems dešimtokams (ir man xD)  

Žinutė parašyta: 2011-05-15 16:42:58 | Nuoroda

Sėkmės ir tau, na taip, teksto suvokimui + gramatikai laiko tikrai mažai, na, o rašiniui tai daugiau negu reikia, neisivaizduoju ką reiks ten 150min rašyt. :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-15 17:14:03 | Nuoroda

Man asmeniškai rašiniui parašyti ir perrašyti užtenka 1,5 h, o teksto suvokimui ir gramatikai 1,5 h, skubėdama, o vat kaip dabar reiks sutilpt į 1 h, net neįsivaizduoju.

Žinutė parašyta: 2011-05-15 17:27:48 | Nuoroda

Kaip nors spėsim. Man irgi asmeniškai geriau būtu trumpesnis rašinio laikas, o ilgesnis teksto suvokimo/gramatikos laikas. Nes ten daugiau ką pagalvot reikia. Rašant rašinį, tai tiesiog sumastai idėja ir ją aprašai. Nieko ten sudėtingo. 

Žinutė parašyta: 2011-05-15 18:08:35 | Nuoroda

Gi ministerija turi parodyti, kad kažką daro, tai tokias nesąmones ir išgalvoja, nenustebčiau, jei po poros metų atsatytų ankstesnį laiką.

Žinutė parašyta: 2011-05-15 18:08:37 | Nuoroda

Gi ministerija turi parodyti, kad kažką daro, tai tokias nesąmones ir išgalvoja, nenustebčiau, jei po poros metų atsatytų ankstesnį laiką.

Žinutė parašyta: 2011-05-16 14:06:52 | Nuoroda

Na kokie ispudziai? Kokia tema raset rasinius? As asmeniskai rasiau Kultura - jaunu zmoniu gyvenime 

Žinutė parašyta: 2011-05-16 14:35:17 | Nuoroda

 Aš rašiau laiška, tad neapsisunkinau perdaug :) Skyryba buvo žiauroka ir pirmas suvokimo testas.. tai kodėl tam jasukui ar kaip ten jis rupejo pabaigt 6 klases?

Žinutė parašyta: 2011-05-16 14:36:46 | Nuoroda

 Beje, laiko perakis buvo.. abi dalis daug ankščiau nei reikėjo pabaigiau :)

Žinutė parašyta: 2011-05-16 14:44:33 | Nuoroda

As tai negaleciau pasakyti, kad laiko buvo per akys. Rasini perrasiau i svarasti likus 10 min iki pabaigos, o per teksto suvokima isnaudojau visa valanda. Su skyryba tai jo, ne lengviausia darba dave . Apie na Jasiu tai parasiau , kad jis labai norejo baigt sesias klases todel, kad jis buvo paminejes, koks jis yra nemoksa ar kazkas pan. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-16 15:04:22 | Nuoroda

Sveiki! Na ir aš atlaikiau tą žvėri :D Rašinio temą pasirinkau apie draugyste. Dėl teksto suvokimo, tai ties klausimu apie 6 klases parašiau, kad jis norėjo studijuoti aviacija (ten kažką rašė:D), o šiaip tai labiausiai susivėliau ties 2 tekstu :D Gramatika tai paini buvo.. nežinau, nežinau kaip čia bus :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-16 15:29:32 | Nuoroda

 Ka ką, aš taip pat jau po to nervus ištasiusio egzamino. Rašiau rašinį draugui apie stovyklą,  buvo nesnku, gal tik negerai, kad 1 argumentą tik daviau, daugiau rašiau savo asmeninę nuomonę ir pasakojau apie pačią stovyklą. Hmmm...teksto suvokimas... :D Na 1 tekstas gal man lengvesnis buvo, nei 2 .  Antrame žinau, kad ne tą citatą parašiau, o apibendrinime abiejų tekstų parašiau atsakymą C ir manau, kad šis taip pat bus negeras :D. Gramatikos pirma užduotis ir skyryba gali pakišti koją, Dabar truputį nervas ima, nes žinau, kad bus klaidų, o šiaip viskas-jau ramu :DDD

Žinutė parašyta: 2011-05-16 15:48:27 | Nuoroda

As irgi pasirinkau C ir manau, kad tai teisingas variantas. Nes abiejose tekstose viskas vyksta dialogo forma, o tai budinga dramos zanrui.  

Žinutė parašyta: 2011-05-16 15:57:23 | Nuoroda

 Kad pirmas tekstas drama tai tikrai, nes buvo parašyta pjesė, tai 100 procentų drama, o antrą taip pat pagalvojau, kad drama bus nes tai  rašytojo atsiminimų ir  pasakojimų knyga, tad parašiau, kad abu kūriniai- drama

Žinutė parašyta: 2011-05-16 16:18:48 | Nuoroda

Ka paraset kur "kokia bendra tema sieka abu kurinius?" as parasiau mokslo(svietimo) ir ka i ar petrui svarbus issilavinimas, 2 argumentai?

Žinutė parašyta: 2011-05-16 16:22:29 | Nuoroda

 Aš į klausimą kas sieja parašiau, kad abiejuose tekstuose kalbama apie pagalbą, nes vienam šaliai pinigų duot norėjo, kitam draugui padėjo ( gelbėjo). 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą