Referatai, kursiniai, diplominiai
Tikslas: susipažinti su spektrinės analizės metodais; nubrėžti monochromatoriaus gradavimo kreivę n = f(λ), vadinamą dispersijos kreive; pagal gradavimo kreivę rasti nežinomo spektro linijų bangų ilgius; lyginant išmatuotus bangų ilgius su nurodytais atlase, nustatyti nežinomą medžiagą.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2 psl., 153,03 kB)
TIKSLAS: Susipažinti su išoriniu fotoefektu, patikrinti soties fotosrovės priklausomybę nuo katodo apšvietimo.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3 psl., 50,44 kB)
Darbo užduotis: Išmatuoti matematinės svyruoklės svyravimo periodą ir įvertinti matavimo tikslumą.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2 psl., 18,93 kB)
Priemonės: Oberbeko švytuoklė, kuri sudaryta iš keturių ritinių užmautų ant įtvirtintų skriemulyje sukryžiuotų strypų. Keičiant ritinių padėtį sukimosi ašies atžvilgiu, keičiasi švytuoklės inercijos momento didumas. Oberbeko švytuoklę įsuka virvelė, tempiama sunkio jėgos veikiamo pasvarėlio.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (5 psl., 26,1 kB)
Darbo tikslas. Išmokti naudotis laboratorijos matuokliais, matavimo generatoriumi, fazometru, volmetru, oscilografu, dažnamačiu.
Elektronika  Laboratoriniai darbai   (4 psl., 22,85 kB)
Darbo tikslas: ištirti signalo aproksimavimo Furje daugianariu galimybes naudojant ortogonalinę trigonometrinių funkcijų sistemą. Palyginti teorinius ir sintezuojamus įvairios formos periiodinius signalus bei signalus su amplitudine moduliacija, apskaičiuojant aproksimavimo paklaidas.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (4 psl., 50,91 kB)
Darbo tikslas: ištirti AM signalų parametrų pasikeitimą, einant jiems per rezonancinį stiprintuvą.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (5 psl., 19,25 kB)
Tikslai: tyrinėti ir pagrįsti Dvikrūvio tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, VACh ir parametrus , įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realiųjų tranzistorių atitikimo laipsnį . Tyrinėti ir pagrįsti lauko tranzistorių veikimo principus ir savybes, išmatuoti įvairiu tipų lauko tranzistorių statinių VACh šeimas.Tyrinėti ir pagristi puslaidininkinių diodų , diodinio optrno veikimo principus bei savybes , VACh ir parametrus , diodų teorinių modeliu ir realiųjų diodų atitikimo laipsnį , diodų darbą paprasčiausiose elektrinėse grandinėse.
Elektronika  Laboratoriniai darbai   (11 psl., 221,95 kB)
Darbo tikslas: šmatuoti ir palyginti įvairių schemų su skirtingai įjungtais tranzistoriais parametrus. Ištirti kolektoriaus ir emiterio ramybės srovių priklausomybę nuo kolektoriaus varžos ir ir įtampos kolektorius-emiteris. Palyginti visų schemų įėjimo signalų maksimalias efektines reikšmes. Išmatuoti harmoninių signalų įtampas. Išmatuoti visų schemų išėjimo varžas.
Elektronika  Laboratoriniai darbai   (5 psl., 19,82 kB)
Darbo tikslas: susipažinti su bangolaidiniu traktu, jo parametrų matavimo metodika, matavimo prietaisais ir ištyrinėti įvairių tipų elektromagnetinių bangų, sužadintų stačiakampiame bangolaidyje lauko struktūrą.
Kita  Laboratoriniai darbai   (4 psl., 41,36 kB)
Darbo tikslas: susipažinti su kintamosios srovės ir jos sukurto magnetinio lauko pasiskistymu laidininkuose ir nustatyti pagrindinius to pasiskirstymo dėsningumus.
Elektronika  Laboratoriniai darbai   (4 psl., 48,9 kB)
Darbo tikslas: Susipažinti su I-View ISDN videokonferencijos įranga ir jos galimybėmis, suinstaliuoti ir sukonfigūruoti videokonferencijos įrangą, sudaryti telefono ir videokonferencinį ryšius. Videokonferencijos per ISDN nusakomos ITU-T standartu H.320. H.320 – tai standartas videokonferencijoms siaurajuosčiais tinklais su kanalų komutacija (ISDN). Jis apima specifikacijas balsui (G.711, G.722 ir G.728), video (H.261), duomenų perdavimui (T.120), duomenų srautų multipleksavimo (H.221), sujungimo sudarymo ir galinių įrenginių valdymui (H.230, H.242), daugiataškės videokonferencijos valdymui (H.231, H.243).
Informatika  Laboratoriniai darbai   (8 psl., 147,08 kB)
Užduotis: parašyti duomenis užkoduojančią ir atkoduojančią programą. Pradinius ir galutinius duomenis saugoti failuose. Algoritmas: yra sudaryta koduojamų simbolių abėcėlė. Iš viso 64 simboliai, kiekvienas simbolis turi savo poziciją. Užkoduojama ir atkoduojama pagal įvestą raktą, kuris sudarytas iš skaitmenų (0..9). Rakto ilgis gali būti iki 20 simbolių.
Informatika  Laboratoriniai darbai   (3 psl., 6,62 kB)
Aktyvusis dvipolis
2009-07-09
Darbo turinys. Ekvivalentinio šaltinio metodo taikymas tiesinėms elektros grandinėms skaičiuoti. Naudojama aparatūra 1. Reguliuojamos nuolatinės įtampos šaltinis. 2. Penki žinomų varžų rezistoriai. 3. Du voltmetrai, ampermetras. 4. Jungiklis.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (1,99 kB)
Darbo tikslas. Išmokti matuoti slankmačiu, mikrometru; Sverti svarstyklėmis; Nustatyti tiesioginių bei netiesioginių matavimų paklaidas. 2. Darbo metodika. Bendruoju atveju, kūno masės tankiu vadiname dydį: (1) čia V – kūno tūris, m – jo masė. Šiame laboratoriniame darbe nustatysime vienalyčio lauko ritinio tankį.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2,02 kB)
Geras mokinio pažinimas – svarbi mokymo turinio ir metodų tobulinimo sąlyga. Reikia visapusiškai pažinti vaiką bei sudaryti tokią aplinką, kuri padėtų atsiskleisti jo prigimčiai, individualumui, žadintų kūrybiškumą ir atvirumą, teiktų plačių galimybių kiekvienam mokiniui tobulėti.
Šeima vaiko gyvenime yra vienas iš svarbiausių dalykų. Šeimos santykiai yra ta terpė, kurioje formuojasi savita vaiko asmenybė. Šio tyrimo pagrindinis tikslas – piešinį panaudoti vaikų tarpasmeniniams santykiams ir jų psichikai tirti, taikant šeimos piešimo metodą.
Atmintis
2009-07-09
Jutimu, suvokimu, mąstymu ir kitais būdais gautos informacijos įsiminimas, laikymas ir atsiminimas vadinamas atmintimi. Atmintis būna kelių rūšių: tiesioginė, netiesioginė, motorinė, vaizdinė, emocinė, žodinė, valinga, nevalinga, mechaniška, logiška, semantinė, epizodinė.
DARBO TIKSLAS: Nustatyti penkių laidininkų varžas ir jų metalo savitąją varžą, apskaičiuoti matavimų paklaidas, nustatyti išsišakojusios grandinės dalies bendrąją varžą. II. PRIEMONĖS: Nuolatinės srovės šaltinis U=12V, jungiklis, liniuotė, mikrometras, laidininkai; ampermetras: tipas – ACT, vardinė srovė – 100 mA, tikslumo klasė - ( (0,5, sistema – elektromagnetinė;
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3,03 kB)
Kokybinė spektrinė analizė. 1.DARBO TIKSLAS : atlikti kokybinę spektrinę analizę monochromatoriumi чм- 2. 2.TEORINĖ DALIS : nemonochromatinės šviesos spinduliui praėjus stiklinę prizmę, disprsijos dėka gaunamas spektras. Spektrai skirstomi į emisinius ir absorbcinius.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (4,16 kB)
Magnetinis laukas
2009-07-09
Labaratorinis darbas su atsakymais. 1.Apibūdinti magnetinį lauką. 2.Apibūdinti elektromagnetinės indukcijos reiškinį. 3.Apibrėžti magnetinę indukciją ir magnetinį srautą. 4.Paaiškinti, kaip srovė veikiama magnetiniame lauke, naudojantis kairiosios rankos taisykle (Ampero jėga) ir formule F= BIlsina.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (4,19 kB)
Už šį darbą gavau 9. Manau, neblogas.. Darbo užduotis. Patikrinti sukamojo judejimo dinamikos pagrindinį dėsnį ir nustatyti kūnų sistemos inercos momentą.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2,63 kB)
Fizikos labaratorinis darbas,is mechanikos, labai geras darbas, tinka pirmo kurso antro semestro studentams.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3,92 kB)
Medžiagų mokslo 1 kurso laboratorinis darbas, KTU. Gavau 9. Darbo užduotis. Ištirti laidininko varžos priklausomybę nuo temperatūros. Teorinė dalis. Metalai yra geri elektros ir šilumos laidininkai. Tyrimai rodo, kad laidumo elektros srovę ir didžiąją dalį šiluminio laidumo būdu perduodamos šiluminės energijos juose perneša laisvieji elektronai.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (1,55 kB)
Tikslas, priemonės, pagrindinės formulės, darbo metodika, bandymo eiga, paklaidos, išvados. TIKSLAS: išmatuoti fizikinės ir matematinės svyruoklių svyravimo periodus ir nustatyti laisvojo kritimo pagreitį. PRIEMONĖS: pakabintas ant ilgo siūlo masyvus kūnas, strypas su įtaisytais dviem sunkiais metaliniais lęšiais ir dviem pakabomis, gembė svyruoklei pakabinti, sekundometras, liniuotė, trikampė prizmė. PAGRINDINĖS FORMULĖS IR DARBO METODIKA Fizikinė svyruoklė – kiekvienas fizikinis kūnas, pakabintas ant horizontalios nejudamos ašies, kuri eina per jo masės centrą.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2,12 kB)
Darbas įvertintas 9, atliktas gerai. Darbo tikslas: Vakuuminio diodo voltamperinės charakteristikos matavimas, elektrono išlaisvinimo darbo nustatymas, trijų antrųjų dėsnio pastoviosiosnustatymas.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2,91 kB)
Užduotis. Maitinimo šaltinio parinkimas. Rankinio elektrolankinio suvirinimo režimai. Automatinio elektrolankinio suvirinimo po fliusu režimai. Gautų suvirinimo režimų palyginimas. Užduotis: apskaičiuoti rankinio elektrolankinio suvirinimo glaistytais elektrodais ir automatinio elektrolankinio suvirinimo po fliusu režimus. Parinkti maitinimo šaltinį. Gautus rezultatus palyginti. Kadangi mes plokšteles virinsime rankiniu ir automatiniu būdu, todėl tikslingiau yra pasirinkti universalų maitinimo šaltinį tinkantį abiem suvirinimo būdams. Todėl pasirenkame universalų suvirinimo lygintuvą BДУ-504.
Mechanika  Laboratoriniai darbai   (10 psl., 138,41 kB)
Darbo užduotis. Išmokti matuoti slankmačiu, mikrometru, sverti TLS tipo sverstyklėmis, nustatyti tiesioginių bei netiesioginių matavimų paklaidas. Teorinė dalis. Masės kiekį kūno tūrio vienete išreiškia tankis p. Jeigu kūno tankis p bet kuriame elementariame kūno tūryje vienodas, toks kūnas vadinamas vienalyčiu(homogeniniu). Kai vienalyčio kūno masė m, o jo tūris V, tai kūno tankis surandamas iš šios išraiškos: p = m / V.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3 psl., 18,85 kB)
Paprastasis paraiškų srautas, aptarnaujamas visiško pasiekiamumo linijų pluoštu su nuostoliais. Kiekviena atėjusi paraiška gali būti aptarnauta bet kuria tuo momentu esančia laisva pluošto linija. Jei paraiškos atėjimo momentu visos pluošto v linijos yra užimtos, ši paraiška neaptarnauta palieka sistemą ir įtakos tolimesniam sistemos darbui neturi. Paraiškos aptarnavimo trukmė yra pasiskirsčiusi eksponentiniu dėsniu su vidutine paraiškos aptarnavimo trukme, kuri prilyginama vienetui.
Elektronika  Laboratoriniai darbai   (16 psl., 134,37 kB)
Darbo tikslas: susipažinti su ISDN prieigose naudojamos skaitmeninės abonentinės linijos signalizacijos sistemos DSS1pranešimų lygmens struktūra, jo panaudojimu sudarant ir išardant sujungimus. Signalizavimas ISDN tinkle gali būti padalytas į dvi sritis: signalizavimas tarp vartotojų pagal DSS1 protokolą. Signalizavimas bendruoju kanalu pagal sistemą Nr.7 tarp ISDN ATS.
Elektronika  Laboratoriniai darbai   (5 psl., 29,14 kB)