Skelbimai
Skelbimai > Rašto darbų rašymas > Skelbimo ID 259025
2017-02-25
Rašto darbų rašymas
5.00 Lt
Siūlo
Galioja iki: 2017-08-24

DIPLOMINIAI DARBAI, KURSINIAI, REFERATAI rašau Diplominius darbus (bakalaurinius, magistrinius Kole

DIPLOMINIAI DARBAI, KURSINIAI, REFERATAI rašau Diplominius darbus (bakalaurinius, magistrinius Kolegijoms ir Universitetams) ir kitus rašto darbus ( referatai, kursiniai, esė ir t.t.) įvairiomis temomis:teisė, ekonomika, finansai, logistika, vadyba, marketingas, personalas, politologija, filosofija, sociologija, pedagogika, menas, psichologija ir t.t. Darbas bus VIENETINIS, originalus, parašytas LAIKU ir niekur nepublikuotas. Pagal visus Jūsų reikalavimus ir Aukštojo mokslo reikalavimus. KAINA – sutartinė. Darbai, jei to reikia, papildomi, už tą patį mokestį. Jūsų pageidavimu darbuose talpinami paveikslai, lentelės, grafikai ir kitos iliustracijos. Darbai, jei to reikia, papildomi, už tą patį mokestį. Jūsų pageidavimu darbuose talpinami paveikslai, lentelės, grafikai ir kitos iliustracijos. Darbai, jei to reikia, papildomi, už tą patį mokestį. Jūsų pageidavimu darbuose talpinami paveikslai, lentelės, grafikai ir kitos iliustracijos. Užsakymai priimami iš VISOS Lietuvos ir bet kurios užsienio šalies. Darbas pateikiamas Jūsų pageidaujamame formate (word, exel, irasymas i diskeli ar cd, atspausdinimas). [email protected] +37062429849 www.writecart.lt

Vardas writecart.lt
Telefonas +37062429849
El. paštas [email protected]
Apskritis Vilniaus apskritis
Savivaldybė Vilnius


Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju

2017-03-22

Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį, kad ekonominė krizė yra auganti ir gauti pinigus už savo veiklą yra sunku. Nesupraskite nerimauti. Turiu Societe Generale Beninas kapitalą ir esu prieinama duoti jums pinigų paskolą niekam galės grąžinti su palūkanomis, esant 4% per metus. Mano rimtas mano darbas, kad mano klientai niekada nusivylęs savo pasirodymu. Nedvejokite susisiekti su manimi.

2017-03-22

http://studijos.tv3.lt/straipsnis/2188/0 /v-mazuronis-paskyrimai-po-studiju-arba- atgal-i-sovietmeti

2017-02-25

Rekomenduoju [email protected] +37062429849 nes visai neturėjau laiko darbo užbaigimui, kreipiausi į writecart.lt ir man labai padėjo sutvarkyti visą darbą pagal visus metodinius nurodymus, pasiūlė daugiau literatūros, padarė tyrimą tik po patikrinimo sužinojau, kad darbo originalumas 97 procentai, todėl gavau gerą įvertinimą iš recenzento. Rekomenduoju jei riekia skubos ir kokybiškos pagalbos.