Studentų trinkelių klojimui
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2014-04-07 15:51:40 | Nuoroda

Sveiki,

pats esu 4 kurso studentas vgtu statybos inžinerijoje, šiuo metu pats užsiimu trinkelių klojimu, turiu brigadą kuriai trūksta 2 trinkelių klojėjų. Mielai priimčiau padirbėti visam sezonui, yra galimybė plėstis, todėl ieškau protingų, o ne šiaip skelbimuose darbuotojų, nes artimiausiu metu norėčiau plėsti brigadą į dvi, todėl seniau dirbantys bei išmanantys betoninių trinkelių technologiją galėtų vadovauti, šiuo metu turiu nemažai užsakymų :)) kaip ir minėjau, tikiu kad vgtu studijuoja protingi vaikinukai, kurie norėtų greit išmokti amato ir užsidirbti. Trinkelių klojimas nėra sudėtingas statybos procesas, tačiau reikalauja kruopštumo bei matavimų tikslumo, šiek tiek kūribingumo, tad jei domina skelbimas, siųsktelk savo cv į mano email'ą, kurį rasi - www.klojimas-trinkelemis.lt/kontaktai/

 

 

Žinutė parašyta: 2014-04-07 16:08:17 | Nuoroda

 Pamiršau, puslapyje nėra email adreso, jis yra

Žinutė parašyta: 2014-04-07 23:42:31 | Nuoroda

Esu dirbęs trinkelių klojėju Vilniuje, ši niša visais laikais buvo pelininga, tiesiog reikia gerai kloti bei išmanyti savo amatą. Trinkelių dėjimas tokia kaip paslauga yra labai paklausi, pats domėjaus, kad man išgrįstų kiemą grindiniu, tačiau gal 5 meistrai pasakė, kad yra užimti daugiau nei po 4-6sav. ir visiškai nenorom kalbėjo. Iš to galima suprasti, kad meistrai turi pakankamai užsakymų. Tik lieka neaišku ar trinkelių klojimas krauna didelius pelnus :) 

Žinutė parašyta: 2014-04-07 23:43:46 | Nuoroda

www.klojimas-trinkelemis.lt/  čia yra ir ne autentiškų nuotraukų :D 

Žinutė parašyta: 2014-04-08 16:27:43 | Nuoroda

 Niekam is klientu nera idomu cia tikros ar ne :D saunuolis, as ir turiu versliukus du, visad isivaziuojant reikia meluot, kad patirtis bla bla. As tau nuomosis bobcat kai neturi praktikos, o turi bobika, reikia kazkaip ieit i rinka. Per kiek laiko tau atsiperka bobcat su nuoma? Ta prasme, ar skaiciavai kiek motovalandu reikia prasukti su juo, kad ji atpirktum? Draugas vairavo vienoj firmoj mini krautuvus tai sake bobcat 185 pats optimaliausias is visu bobiku, visiem priedam uztenka galios, o kuro siurbia gan mazai, be to ir pigiau kainuoja pats. 

Žinutė parašyta: 2014-04-08 16:31:46 | Nuoroda

Oi, ne į tą temą parašiau atsiliepimą, čia gi trinkelių klojimas Vilniuje :D 

Žinutė parašyta: 2014-04-09 00:03:59 | Nuoroda

 Hah

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą