Vertimai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2016-04-02 13:45:10 | Nuoroda

Sveiki,

 

gal kas greitai galite rekomenduoti kokybišką vertimų biurą Vilniuje, galintį išversti medicininį tekstą į korėjiečių kalbą? Dėstytuvas užrodė www.airv.lt/ bet anksčiausiai jie gali padaryti tik birželio mėnesiui, o man reikia gegužės viduriui...

 

ačiū!

Žinutė parašyta: 2018-05-31 18:54:18 | Nuoroda

 Sveiki, 

Jei reikia skubiai, tai rekomenduoju MB Vertimų karaliai. Ryte užsakiau, o po pietų jau turėjau santraukos vertimą. Su LSP dar pritaikė nuolaidą. Pridedu jų psl. www.vertimukaraliai.lt

Žinutė parašyta: 2018-06-19 19:39:54 | Nuoroda
Robertas515 rašė:

 Sveiki, 

Jei reikia skubiai, tai rekomenduoju MB Vertimų karaliai. Ryte užsakiau, o po pietų jau turėjau santraukos vertimą. Su LSP dar pritaikė nuolaidą. Pridedu jų psl. www.vertimukaraliai.lt

 

Žinutė parašyta: 2018-09-03 15:47:41 | Nuoroda
Pasvirasis rašė:

Sveiki,

 

gal kas greitai galite rekomenduoti kokybišką vertimų biurą Vilniuje, galintį išversti medicininį tekstą į korėjiečių kalbą? Dėstytuvas užrodė www.airv.lt/ bet anksčiausiai jie gali padaryti tik birželio mėnesiui, o man reikia gegužės viduriui...

 

ačiū!

Teko susidurti su paroles.lt, tai labai rekomenduoju! Viskas efektyviai ir kokybiškai.

Žinutė parašyta: 2019-02-14 10:51:08 | Nuoroda

 Jeigu ateičiai dar reikės, tai rekomenduoju kreiptis į Lingvobalt vertimų biurą: www.lingvobalt.lt/. Kiek teko versti, tai greitai išverčia, komunikaciją valdo irgi neblogai, tai nereikia būti nežinioje. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą