APie VDA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-27 12:08:40 | Nuoroda

kursus as ir lankiau visus metus, labai saziningai kiekviena savatgali, manau jie labai gerai paruosia:)

Žinutė parašyta: 2009-11-01 13:28:01 | Nuoroda

Kad istoti i VDA ar butinas dailes egzaminas  ...

Žinutė parašyta: 2009-11-07 19:51:07 | Nuoroda

ne,bent jau siais metais nereikejo :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-02-28 14:02:02 | Nuoroda

 Sveiki, aš norėčiau paklausinėti apie VDA- Kauno dailės fakultetą. Ar yra studijuojančių taikomąją grafiką? Ką reikia piešti per stajamąjį egzaminą? Kokie klausimai dažniausiai atsispindi teste?...Labai norėčiau sulaukti išsamaus komentaro,atsakymo

Žinutė parašyta: 2010-03-24 15:39:18 | Nuoroda

 Sveiki. Norėčiau paklausti, gal ką žinote apie perstojimą į VDA TDF iš KU dailės? Buvau kvailas, kai po stojamųjų TDF neperrašiau juvelyrikos į pirmą vietą. Be jokios abejonės esu nusivylęs savomis studijomis. Žinau, kad mano pašaukimas- metalo plastika. Dienų dienas praleidžiu laisvu laiku nuo studijų savose dirbtuvėse apdirbinėdamas metalą. Eh. Tiesiog kvailos mintys manosios. 

Žinutė parašyta: 2010-08-29 00:30:04 | Nuoroda

Sveikii. Apie šią mokymo įstaigą svajoju jau gan ilgai ir pagaliau atėjo tas laikas  

Šiaip, pastebėjau, kad studentai nėra linkę dalintis patyrimais, nes forumuose randu daugybę klausimų, o atsakymų labai labai trūksta 

Bet visgi, gal kas nors atsakys? Mane, kaip ir Empti, labiausiai domina taikomosios grafikos specialybė, įdomu būtų sužinoti plačiau, ir ne vien specialybės aprašymą,kurį jau net ir atsibodo skaityt  , o gyvų žmonių atsiliepimus. 

Dar domina toks dalykas kaip bendrabučiai, ar yra tokia galimybė? nes apie juos taip pat neteko nieko išgirst..

Žinutė parašyta: 2011-10-05 14:44:32 | Nuoroda

 Apie bendrabucius galima vienu zodziu pasakyt: "dievo pamirsta tamsi ir smirdanti landyne" :D

Bentjau taip mano grupiokai sako :)

 

_____________________

virtuvės dizainas

Žinutė parašyta: 2011-11-28 23:09:02 | Nuoroda

Mieloji, Maryte26,

Būtų malonu, kad skleistumėte tik savo asmenine patirtimi ir/ar nenuginčyjamais faktais paremtus dalykus. Aš gyvenu VDA bendrabutyje ir čia visai nėra "dievo pamirsta tamsi ir smirdanti landyne". Jei jau mamytė ir tėtukas neišmokė tvarkytis, jūsų grupiokams nepadės niekas. Neklaidinkite žmonių. Reikia gyventi draugiškai. Iš anksto dėkui. Didelės sėkmės gyvenime. [:

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:51:27 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą