Medicina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 11:16:15 | Nuoroda
Taip, kiek menu testukai tikrai labai lengvi buna, o pagal ju rezultatus i grupes suskirsto....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 23:01:58 | Nuoroda
Aha, testai tikrai nesunkūs - gramatiką reik mokėt. Praktiški visi būna pagal rezultatą, tik dalis grupėse neatitinka, kurie rašo prašymą pereiti į kitą grupę.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 11:37:59 | Nuoroda
sveiki, gal kas nors is cia esanciu zino, kokios pazymos apie seimos sudeti reik del bendrabucio? ar grynai mano pacios, kur butu parasyta, kad as netekejusi, vaiku neturiu, o mano tevai yra tokie ir tokie, ar pvz. mano mamos vardu, kur butu parasyta, kad be tecio ir mamos as dar turiu seseri? ir ar yra koks nors skirtumas, jei ji jau pilnamete, nors dar studijuoja bakalauro diplomui gauti? aciu uz atsakyma
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 11:54:18 | Nuoroda
savivaldybej turi prasyti ir parasys
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 20:34:21 | Nuoroda
o bendrijos pirmininko pazyma netinka?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 17:44:54 | Nuoroda
Beje KMU 3 barakelis geriausias
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 21:59:20 | Nuoroda
Laba kolegos,gal ka zinot apie fuksu stovykla?papasakokit is anksto aciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 19:49:22 | Nuoroda
Sveiki, Gal kas zinot kur reikia ateit ta rugpjucio 29? koks adresas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 18:14:52 | Nuoroda
rugpjucio 29 d, eiveniu g. 4.
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:39:46 | Nuoroda

Deja turiu nuvilti, nes situacija su universiteto stipendijomis yra labai miglota del socialiniu stupendiju. Studentu skaicius, kurie gauna stipendijas priklauso nuo to, kiek zmoniu gauna socialines stipendijas. Kuo daugiau yra zmoniu gaunanciu socialines stipendijas, tuo maziau universiteto stipendijas. Pvz, mano grupioke turedama vidurki virs 9 antra semestra stipendija gavo tik viena menesi, o likusius negavo. Bent cia taip pas mus, o kaip pirmame kurse tai nezinau..Kai mes stojom nebuvo dar socialiniu stipendiju, buvo tikslus procentas, kuris gaus stipendijas, o visi istoje i nemokama buvo garantuoti,kad ja gaus..Ir be to siais metais ir stojimas kitoks, ir idomu ar KMU jau paskelbe studiju kainas

O tu neturi galimybes gauti socialines stipendijos?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:42:21 | Nuoroda

Tai pasisakiau, taip stengiaus kazkam padeti, bet neesme, kad sita tema nuo caro laiku

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:14:39 | Nuoroda

nekursiu naujos temos,todel paklausiu cia. dejamano svajone neissipilde. Istojau i kineziterapija, o ne i medicina Kokie patarimai patekti man i kmu medicina?

Ar verta tiketis kazko is papildomo piremimo? o galbut imanoma perstoti is kineziterapijos veliau i medicina? ar tiesiog laukti metus ir persilaikyti egzaminus? kas patars? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:29:25 | Nuoroda
xtitanx rašė:

nekursiu naujos temos,todel paklausiu cia. dejamano svajone neissipilde. Istojau i kineziterapija, o ne i medicina Kokie patarimai patekti man i kmu medicina?

Ar verta tiketis kazko is papildomo piremimo? o galbut imanoma perstoti is kineziterapijos veliau i medicina? ar tiesiog laukti metus ir persilaikyti egzaminus? kas patars? 

 Nežinau, ar galiu kažką patarti, tik galiu pasakyti, ką daryčiau tavo vietoje: greičiausiai ateinančius metus studijuočiau kineziterapiją, o kitais metais perlaikyčiau egzaminą ar egzaminus, kurie nepavyko. Nieko visus metus neveikti tikrai neverta, nes gali prarasti polinkį mokytis, tai tiek. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:32:08 | Nuoroda
cukraitis rašė:
xtitanx rašė:

nekursiu naujos temos,todel paklausiu cia. dejamano svajone neissipilde. Istojau i kineziterapija, o ne i medicina Kokie patarimai patekti man i kmu medicina?

Ar verta tiketis kazko is papildomo piremimo? o galbut imanoma perstoti is kineziterapijos veliau i medicina? ar tiesiog laukti metus ir persilaikyti egzaminus? kas patars? 

 Nežinau, ar galiu kažką patarti, tik galiu pasakyti, ką daryčiau tavo vietoje: greičiausiai ateinančius metus studijuočiau kineziterapiją, o kitais metais perlaikyčiau egzaminą ar egzaminus, kurie nepavyko. Nieko visus metus neveikti tikrai neverta, nes gali prarasti polinkį mokytis, tai tiek. 

 bet beda tame,kad jei kitamet bvandau perstoti ir istoju i mokama,tai gali kilti problemu su paskola. nes aiskiai parasyta,kad jei nutraukiau studijas ir stoju antra karta,paskola nesuteikiama. Tik klausimas kas bus jei as kinezeteraopija dabar mokausi,neimu paskolos,moku is savo kisenes ir kitamet istoju i kita mokama specialybe taciau noriu paskolos ir ar man ja duos?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:38:16 | Nuoroda

cukraini, sakai neverta metus nieko neveikti, bet ar verta moket uz moxla, uz pragyvenima (jei esi ne Kaunietis) ir po to perstot?tai ar ne geriau tuos metus psimokyt ir perlaikyt egzaminus, dar kur nors padirbt, jei imanoma?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:29:27 | Nuoroda

Sutinku su Belatriks. As ko gero taip ir daryciau, padirbeciau metus. Todel as prasyme ir parasiau tiktai medicina - kam mokytis ten, kur nenori?..

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:36:21 | Nuoroda
Nea M.D. rašė:

Sutinku su Belatriks. As ko gero taip ir daryciau, padirbeciau metus. Todel as prasyme ir parasiau tiktai medicina - kam mokytis ten, kur nenori?..

 

ir benbrakurse, ir bendraminte :) smagu

Žinutė parašyta: 2009-07-27 00:48:38 | Nuoroda

paziuresim, gal dar ir grupiokes busim! ))))

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-08-27 18:17:42 | Nuoroda

 Sveiki.ieskau pagalbos, kas galetu persiusti is medicinos studiju KMU dabartinio LSMU pirmu metu citologijos ir parazitologijos santrauka, dalyko aprasa, apzvalga (kuri kiek pamenu yra paduodama pries kiekviena nauja studijuojama dalyka),  taip pat anatomijos pirmu metu ir ir ir  slaugos pagrindu...... Labai prasau..is universiteto sunku gauti, reik eiti atskirai i kiekvien akatedra,  bet gal kas is jusu galetu man pagelbeti. Mano email  

Žinutė parašyta: 2012-11-27 23:04:01 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą