Gyvenimas VSDK:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:07:42 | Nuoroda
Beje,man LSP svetaineje nieko nepatvirtino.... Kaip supratau tenai turetu buti irasas Duomenys PILNAI ivesti. Pas mane nera tokio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:19:47 | Nuoroda
To vanderingas: Na as galvoju taip irgi negalima daryt((Posedyje sake kad iki 29 d. negalima i bendrabuti eit,kad tenai remontas neuzbaigtas, o is tikruju galima. hmmm......o kas per geriausi kambariai?Argi jie ne vienodi? reiskia sumoket reikia 29 d. ,o ne iki sios datos? Kaip as supratau merginu barakas Antakalnio g 56.Na as taip ir galvojau.Dabar tik reikia ji surast
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:31:29 | Nuoroda
Siaip per posedi sake gyventi isikelti priims nuo 29 dienos, bet nedraude nueiti anksciau ir viska susitvarkyti, o cia del geresniu kambariu kaip supratau jie visi vienodi, tik man leido pasirinkti su kuo gyventi, o del sumokejimo komendante pabreze kad sumoketi geriau 29 d. nes jie ankciau nemato sumoketu pinigu ar kazkas panasiai. As siulau tau kuo anksciau nuvaziuoti ir susitvarkyti, dar ka jei pazisti is kolegijos leidzia kartu gyventi, arba is pirmakursiu su juo nors susitark ir apgyvendins kartu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:45:21 | Nuoroda
Deja, as nieko nezinau,kam bendrabutis reikalingas As galvojau, kad jie stengiasi,kad pirmakursiai kartu gyventu,ar ne? As visiskai nenoriu gyvent su kazkokia antra- ar treciakurse Bet kur as surasiu sau kambarioke Beje,pas tave tik vienas kambariokas? Idomu ar dazniau apgyvendina dviese ar trise
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:50:15 | Nuoroda
O jeigu jus kol kas neapgyvendino,kaip paskui irodysit ,kad sitas kambarys jusu?Komendante ten kaz ka irase?
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:54:02 | Nuoroda
Lyg ir vienas, mes abu pirmakursiai tos pacios specialybes, jis sportinikas, as jau baiges sportine karjera, kol dar yra laisvu kambariu daro kad kartu gyventu, bet kai nebus laisvu kambariu, jauciu kis kur yra laisva lova su betkuo.Ji i savo zurnala susirase pavardes, vardus, abieju, ir pasake kambario numeri, tik kamabarys 5 aukste
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:04:10 | Nuoroda
aisku dabar.... Kodel tik 5? Visi kiti jau uzimti ? Va man idomu ar merginu bendrabuty tokia pat situacija...... Gal paskambinti reikia
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:13:08 | Nuoroda
Nezinau kodel 5, bet man jokio skirtumo, kai pasakiau kad pastatu inzinerines sistemas studijuosiu, ji is karto atsiverte tos grupes zurnala ir kambariai lyg visi 5 aukste.Man kaip tik gerai kad 5 auskte, nes galesiu be problemu ziureti skaitmenine televizija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:31:06 | Nuoroda
O koks kambarys?Normalus ar ne?Didelis ?Na ten baldai labai seni ar ne? Nors man drauge pasakojo ,kad vaikinu jau suremontuotas,o merginu ne Bet kaip dabar nezinau...
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:34:38 | Nuoroda
Kambario nemaciau, nors ir nerode tik pasake numeri ir viskas, koks skirtumas. Po semestro galima pereiti i kita, nes buna iskrenta ir lieka laisvu vietu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:47:22 | Nuoroda
na man tai visvien neaisku del to LSP,nes juk jei kolegijos pavadinimas keitesi tj ir ant studento pazymejimo turi buti naujos kolegijos pavadinimas,o jo nera sarase pries pasirenkant mokykla krc..kad tik gautume tuos pazymejimus kuo greiciau,o tai reiks moket uz bilietelius pilna kaina ir isvis nervuoja,kad taip nuvelino viska kolegija..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 00:31:08 | Nuoroda
Tikrai.......as isvis nepagalvojau apie pavadinima O ka dabar daryt? Jeigu pavadinimas bus kitoks,reiskia pas mane LSP neteisingi duomenys Man atrodo,del to negreitai padarys O man brangu i mano miesta uz visa kaina vaziuot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 08:18:33 | Nuoroda
Kada jūs sužinojot kad barakus gavot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 11:46:33 | Nuoroda
barakus juk sake,kad visiem duoda, visi gaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 11:57:13 | Nuoroda
Apsoliuciai visiem? o kur kreiptis del uzsirasymo i barakus ir pan?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 12:03:57 | Nuoroda
na taip sake per posedi, eik i baraka ir uzsirasysi, nuo 29d prasideda apgyvendinimas kiek supratau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 12:07:33 | Nuoroda
Aisku tada, dekui. O nereikia jokiu doku pristatyt?
Žinutė parašyta: 2008-08-24 12:44:43 | Nuoroda
Nereikia jokiu doku, tik reikia paciam pasirodyti, beje komendante minejo, kad jei neliks vietu prie kolegijos esanciame bendrabutyje, sius i kita miesto gala kur yra gelezinkelio fakultetas, ten yra kazkos bendrabutis, priklausantis kolegijai, cia kaip supratau tiems gresia, kurie atvaziuos koki sekmadieni, ir nebus uzsirase pries tai, o tik paskutine diena.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 17:07:41 | Nuoroda
Tai reiks lekt gal rytoj...o del studento pazymejimo...sakot dar nesidaryt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 12:21:14 | Nuoroda
parasiau as vsdk administratorei del studento pazymejimo, tai po kolkas dar jokio atsakymo negavau jauciu koki menesi vazinesim uz pilna kaina vien ta pazymejima daro 10dienu,o dar net nepatvirtino duomenu...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą