Kulturines veiklos vadybas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-18 18:01:49 | Nuoroda

tiu tiu draugai, turiu klausimėlį  :))  ar yra stojamasis egzaminas į kultūrinės veiklos vadybą? nes kaip ir menų fakultetui priklauso:)) 

Žinutė parašyta: 2010-06-22 22:45:44 | Nuoroda

nera ;]   gal kas znot praktika tj grynai jau renginiu wedimas ar kita kas?

Žinutė parašyta: 2010-06-24 13:46:43 | Nuoroda

toli gražu nuo renginių vedimo :) renginius vesti galima ir pačiai susikurus mažą versliuką ir išplatinus skelbimus :) pasiskaityk mef.viko.lt/index.php?page=studiju-programos-aprasas-3, čia puikiai matosi kas per studijos ir ar ten tikrai nori studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:07:41 | Nuoroda

na o tarkim  nesijuačiu labai stipriai išprusus kultūros srityje ir man sunkumų buvo su matematika, tai man jau pamiršt šią specialybę?;/  nepaisant to , man labai patinka organizuoti, galvoti, kurti, bendradarbiauti su kitais žmonėmis;)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 22:00:54 | Nuoroda

nu bet zinau viena mergina kad praktika atliko kulturos centre vede renginius. o man tj nepatinka kiek suprantu tj cia organizavimo daugiau sritis. man su matematika ie negerai nes nelaikau egz. bet meginsiu stot.

Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:53:09 | Nuoroda

jei su kultura nedraugauji, tai nemanau, kad šita specialybė tau :)

 na, o matematikos koeficientas 0.4 daug ką pasako :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 01:36:38 | Nuoroda

Sveiki! Na as baigiau pirma kursa kulturines veiklos vadybos vilniaus kolegijoje:) Siaip man asmeniskai labai patiko, aisku reikejo mokytis ir visai neidomiu bendru dalyku, bet veliau manau jie tikrai pravers:) bet cia mokosi visiskai nurauti ir kitokie zmogeliai (kadangi menu fakultetas:))) kas liecia matematika.. tai bent jau pirmam kurse jos neturejom nei kiek (nezinau kaip bus su siu metu pirmakursiais) zinau, kad velesniuose kursuose ji bus. Siaip destytojai idomus (aisku ne visi) pasakoja is savo praktikos, o ne is vadoveliu.. O del praktikos tai ji turi buti atliekama kulturos istaigose, centruose ir pan (tarkim as atlikinejau SMC). Dolly - bandyk :) mano padetis buvo panasi, megstu organizuoti, bendradarbiauti ir pan;) O del stojimo be matematikos, tai pvz kai as stojau, tai be matematikos egzo mano drauge neistojo ir kas istojo i mokama tai irgi buvo su matematikos egzais, tai maza tikimybe kad paims be matematikos (bet siais metais visko gali buti!) Tikiuosi atsakiau i jusu klausimus:)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:18:04 | Nuoroda

aciu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:47:52 | Nuoroda

Mano konkursinis balas 12.98 , ar istociau i sias studijas ? nors i vnf? ar daug sansu   yra? Nes savo prasyme turiu tik viena laisva vieta, ir nezinau ar apsimoka rasyt sias studijas, ar istociau cia , nes ir pats konkursas gan didelis jau ~800 nori ten stot ... :/ 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:47:52 | Nuoroda

Mano konkursinis balas 12.98 , ar istociau i sias studijas ? nors i vnf? ar daug sansu   yra? Nes savo prasyme turiu tik viena laisva vieta, ir nezinau ar apsimoka rasyt sias studijas, ar istociau cia , nes ir pats konkursas gan didelis jau ~800 nori ten stot ... :/ 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:47:52 | Nuoroda

Mano konkursinis balas 12.98 , ar istociau i sias studijas ? nors i vnf? ar daug sansu   yra? Nes savo prasyme turiu tik viena laisva vieta, ir nezinau ar apsimoka rasyt sias studijas, ar istociau cia , nes ir pats konkursas gan didelis jau ~800 nori ten stot ... :/ 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:44:39 | Nuoroda

Hey hou. Ieškau bent vienos gyvos dvasios, kuri įstojo į kultūrinės veiklos vadybą. Ar atsiras? : D 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:53:16 | Nuoroda
Lethargy rašė:

Hey hou. Ieškau bent vienos gyvos dvasios, kuri įstojo į kultūrinės veiklos vadybą. Ar atsiras? : D 

Atsirado..:D   as. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 22:01:32 | Nuoroda
Vampirija rašė:
Lethargy rašė:

Hey hou. Ieškau bent vienos gyvos dvasios, kuri įstojo į kultūrinės veiklos vadybą. Ar atsiras? : D 

Atsirado..:D   as. :)

 O, smagu. : )

Paklausiu banalaus klausimo- su kokiais balais įstojai? ; D

Žinutė parašyta: 2012-08-06 09:32:47 | Nuoroda

ir as istojau, bet i istestines :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą