TEISE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 22:55:52 | Nuoroda
Maziau forumu skaityk. Rimti darbdaviai ar institucijos vienodai vertina,o kai kuriais atzvilgiais MRU net pranasesnis yra. Mano motina yra teismo komisijoje kuri priima i darba naujus darbuotojus,tai sake,kad anksciau tai VU studentams teikdavo pirmenybe,o dabar vienodai ziuri.
Žinutė parašyta: 2008-07-27 22:59:54 | Nuoroda
tikrai sutinku,kad mažiau tegul forumus skaito. Mano sesuo mru baigė (teisę ir valdymą) ir geriausią darbą susirado. Visur ar bent daug kur vienodai žiūri.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:07:21 | Nuoroda
Logiška - du universitetai, kurie rengia teisininkus, abu valstybiniai, reiškia yra lygiaverčiai, bet čia pasiskaičius tuos Delfi, LRytas, Infolex žmonių komentarus, tai MRU drabstomas purvu, pvz dauguma darbadavių (advokatų biurai kaip įprasta) nepripažįsta diplomo ir pnš, o tam kontrolės nėra. Vėl iš naujo ta amžina VU kova su MRU... Na tikiuosi karalaiti tu teisus
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:16:37 | Nuoroda
Na man keista girdet,kad advokatu biurai nepripazista MRU diplomo. As pries pildydamas ta stojimu lapa daug su kuo konsultavausi,motinos draugu teisininku klausinejau ir nei vienas neizvelge blogybes tame MRU. Gerais zodziais apie ji kalbejo. Vienintelis VU pliusas tai tas,kad po 5 metu gauni magistra,bet man pvz jo ir nereik,as kitur noreciau magistra baigt. Taigi ramiai. Visi istojome i gera ir modernu universiteta. Tarp kitko nemanau,kad delfi komentaruose sedi kompetetingi teisininkai-analitikai kurie gali sprest koks universitetas yra geresnis. Dazniausiai patys VU studentai drabsto purvais MRU,jiems ir destytojai nebutu dalyku prisneka. O zinot,kad daug buvusiu VU destytuvu desto dabar MRU? So...Take it easy.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:19:19 | Nuoroda
Tikiuos tas pavydas negyvai užgrauš tuos imperialistus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:20:46 | Nuoroda
Perskaiciau.. Ka gi, kol kas lyginti VU ir MRU as negaliu.. Tiesa pasakius, pirmu nr rasiau VU (ir buciau tikrai istojes, jei ne metiniai istorijos ir matematikos pazymiai), buvau nusimines, kai neistojau.. Bet penktadieni pamaciau MRU.. Na tikrai modernus, siuolaikiskas.. Dauguma zmoniu isties ji giria..;] Ir kuo daugiau galvoju, tuo labiau suprantu, kad, tikriausiai, man geriau bus MRU nei VU.. Kalbant apie isidarbinima, pazistu 2 MRU absolventus, kuriems jau virs 35 - jie turi puikius darbus teises srityje.. Tai gi, del darbo nemanau, kad teks sukti galva ;] Manau, turime dziugtis, kad studijuosime butent siame univere
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:23:11 | Nuoroda
Aj, aš net ežinau ką atsakyt...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 00:35:12 | Nuoroda
Normalus darbdaviai i darba priima zmogu, o ne universiteta, kuri zmogus baiges.. zinoma universitetas irgi turi itakos, taciau MRU yra universitetas turintis gana gera varda taigi dziaujimes, kad jame mokysimes
Žinutė parašyta: 2008-07-28 10:50:19 | Nuoroda
Jau seniai praejo tas VU aukstinimo laikas, dabar MRU yra ne ka blogesnis, kai kuriose srityse netgi pranasesnis universitetas. Taigi nemanau, kad yra tikslinga juos lyginti, nes ir taip aisku, kad MRU geriau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 14:23:04 | Nuoroda
Sveiki, mieli būsimi kursiokai! Aš taip pat į teisę papuoliau.. Jei kas norėtų susipažinti- skype: iveta413. Beje, esu iš Šiaulių
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 15:28:25 | Nuoroda
sveiki, istojau ir as kazkaip i teise dienini VF, skype - drrrin :3
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:32:51 | Nuoroda
O nuo keliu ta MRU komisija dirba? nuo 9?
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:06:27 | Nuoroda
Karalaiti, ji dirba ne nuo 9, o nuo 11 berods
Žinutė parašyta: 2008-07-29 00:04:23 | Nuoroda
O man rods,kad klysti. Ryt issiaiskinsiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 01:15:36 | Nuoroda
Sveiki, aš dar viena jūsų būsima kursiokė
Žinutė parašyta: 2008-07-29 10:42:38 | Nuoroda
Karalaiti, tai nuo keliu ji dirba? man atrodo, kad nuo 11, o kaip yra is tiesu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 12:25:03 | Nuoroda
Sveiki kolegos, dar vienas pirmakursis tiesa gal yra neakivaizdininku? o komisija dirba nuo 9h
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 13:17:38 | Nuoroda
Blefai,yra keli neakivaizdininkai as irgi tarp ju :}}} sendien pagaliau nunesiau dokumentus :} tik notarai biski uzsiverte,tai atidaviau originala,o ne patvirtinta kopija Nuvarem i viena notarine,tai tik 16:30 galejo patvirtinti,kitoje is vis tik rytoj apie 16 val.,o trecioje atostogauja notare uzsiverte notarai stojanciaisiais Tai ir nebeieskojau,nes vis tiek aisku,jog reikes laukti iki vakaro geriausiu atveju :/// o as taip norejau susitvarkyti viska sendien,kad butu rami galvele mano :} Tiesa,patiko vienas studentas,kur sutarti reikejo pasirasyti :} Kelios panos iseidinejo,tai jis ant visos auditorijos:Gerai praleiskit likusia vasara,nes laukia ketveriu metu pragaras Taip visa sale ir pakele galvas paziureti tada tas:juokauju juokauju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 14:31:37 | Nuoroda
tik keli neakivaizdininkai? as susitvarkiau sestadieni dokumentus, o notaro kopija turejau anksciau, tai problemu nebuvo.. o kada ten reikia vel pasirodyt? ir susimoket dar nezinau gerai kada.. buvo kalbos kad gale sesiju reiks, bet kazkas sake kad pradzioj..gal kas zinot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 16:17:45 | Nuoroda
Sveiki...sveiki.. aš ir prisidedu prie jūsų grupės, jei norit susipažinti rašykit į skype: eglute89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą