Del stojimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-14 22:46:14 | Nuoroda

Kokia tikimybe, kad tarkime atlikes profesinio tinkamumo testa man pavyks istoti i karo akademija turint ganetinai zemus vidurines atestato balus? tarkim jai jie virsija 10 balu?

Žinutė parašyta: 2009-02-17 23:43:53 | Nuoroda

Arba parasytikite su kokiais balais jus istojote? =] nereiks bandyt ka imantriai rasyt =]

Žinutė parašyta: 2009-11-05 10:24:12 | Nuoroda

che che,negi tiek mazai norinciu studijuoti lka? siais metais esu pirmakurse,studijuoju tarptautinius santykius. ka galeciau patarti: nors ir jautiesi fiziskai,moraliskai stiprus, cia patekes busi sumaltas i miltus. sveikata susigadinsi vien tik per bazini kario kursa ir visusketuris metus busi droziamas. jei esat sveiko proto-neikit cia,patariu.

Žinutė parašyta: 2009-12-02 17:02:42 | Nuoroda

Manau norinciu tikrai uztenka tik va vienintele bedele, ten velniskai sunku istoti:)

Žinutė parašyta: 2009-12-02 17:25:12 | Nuoroda

laliune, su kokiais balais istojai ir ka studijuoji?:)

Žinutė parašyta: 2011-04-12 12:48:27 | Nuoroda

Ydomesnis klausimas yra, nuo ko reikia pradeti tvarkytis viska, nes tarkim LKA svetaineje pasakyta, kad reikia registruotis fizinio tinkamumo testui, bet pakalbejes su vienu is studentu, tai man pasake, kad reikia pirma sveikata pasitikrinti, nes gal visai tu net pajegti negali stoti ten. Tai kaip ta sveikata tikrint KMEK, jeigu norint tikrintis reikia gauti siuntima?? ilgai trunka sveikatos tikrinimas?

Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:54:14 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą