Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-09-21 20:38:59 | Nuoroda
numan rašė:

Sveiki, kiek supratau tai inzinerine ekonomika ir vadyba yra magistratura? ir norint cia stoti reikia tureti bakalauro laipsni transporto inzinerijos fakultete? Paaiskinkite, man paskutiniai metai vidurineje, nelabai gaudausi.

 transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba yra bakalauro studijos. bei trečiame kurse yra specializacijos - transporto ekonomika, transporto logistika. tada renkiesi vieną iš jų.

Žinutė parašyta: 2012-03-18 13:21:04 | Nuoroda

Daug naudingos informacijos, naujienos ir kt. www.tif.vgtusa.lt arba mūsų facebook puslapyje www.facebook.com/vgtutifsa  

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:39:45 | Nuoroda

  sveiki prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:39:47 | Nuoroda

  sveiki prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Žinutė parašyta: 2012-05-09 19:54:24 | Nuoroda

Sveiki. galbūt galite pasidalinti savo konkursiniais balais, su kuriais įstojote į šią specialybę :) Ačiū iš anksto.

Žinutė parašyta: 2012-06-03 17:52:28 | Nuoroda
Airidasss rašė:

Sveiki. galbūt galite pasidalinti savo konkursiniais balais, su kuriais įstojote į šią specialybę :) Ačiū iš anksto.

 Įstojau su 18.46 pirmu numeriu.

Žinutė parašyta: 2012-07-21 12:54:51 | Nuoroda

Gal yra bendraminciu, ir besiruosianciu stoti i sia specialybe? Gal pasiskelbiam savo konkursinius balus ? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-21 15:13:02 | Nuoroda

Pasirinkau sia specialybe 3numeriu. Butu gerai jei kas is studijuojanciu placiau papasokotu apie sias studijas(ar idomu, daug zmoniu studijuoja, kaip su stipendijom). :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:19:21 | Nuoroda

 Istojau, bet i vnf, 3 numeriu, tik dar nezinau ka daryti, nes taip pat esu istojusi i Danija.. 

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:59:37 | Nuoroda

Kas istojot siais metais cia mano skype meila0 :) rasiau antru numeriu, pirmas buvo vu ekonomika, bet patenkinta esu:)

Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:32:07 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Žinutė parašyta: 2012-12-03 14:13:00 | Nuoroda

Sveiki! Labai labai reikia jūsų pagalbos! Rašau magistrinį darbą tema "Sąžiningos prekybos" judėjimas - būčiau labai dėkinga, jei užpildytumėt mano paruoštą apklausą ) Didelis AČIŪ už pagalbą!!! )

www.publika.lt/apklausa-15-50b60c4cb6681.html

 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 22:20:09 | Nuoroda

 Sveiki , siais metai planuoju cia istoti ir mano konkursinis balas tiktais 17.4 ar realu, jog pateksiu i Vf??? ar apsimoka laukti 2 - 3 rato jog patekciau i nemokamas studijas? ar visdel to iskarto pasirinkti Vnf? Gal kas istojo su panasiu balu?? labai reik pagalboss... Aciu.

Žinutė parašyta: 2013-07-26 11:23:13 | Nuoroda
grzeska rašė:

 Sveiki , siais metai planuoju cia istoti ir mano konkursinis balas tiktais 17.4 ar realu, jog pateksiu i Vf??? ar apsimoka laukti 2 - 3 rato jog patekciau i nemokamas studijas? ar visdel to iskarto pasirinkti Vnf? Gal kas istojo su panasiu balu?? labai reik pagalboss... Aciu.

 Deja, į vf nepateksi. Čia į vf įstoti realu maždaug su 18,6 ir aukštesniais. Krepėšelių yra vos apie 20 (nežinau ar šiemet dar nenumažina). Taigi tarp tų 20 studentų su tokiu balu nepapulsi. Ir antras ar trečias ratas čia tikrai nepagelbės.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą