Teise ir policijos veikla/policijos veikla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 02:10:02 | Nuoroda

teise ir policijos veikla ir policijos veikla grupes atskiros bus ?;]] ar viskas vienodai?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 07:37:14 | Nuoroda
edvin rašė:

teise ir policijos veikla ir policijos veikla grupes atskiros bus ?;]] ar viskas vienodai?

 Usiregistruok, siame puslapyje stud.mruni.eu/ , ten per el knygute viskas parasyta, ir grupe ir pan...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:33:58 | Nuoroda

Bus atskiros. O kaip suzinot ta identifikacini nr ?

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:43:32 | Nuoroda
Aivaras77 rašė:

Bus atskiros. O kaip suzinot ta identifikacini nr ?

 Užsiregistruok studento pažymėjimo gamybai, tada ir sužinosi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:56:24 | Nuoroda

O kur tai padaryti ? ;D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:11:15 | Nuoroda

 lsp.lsas.lt

Čia registruokitės studento pažymėjimo gamybai :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:13:59 | Nuoroda

 jei jau visai tiksliai, tai

lsp.lsas.lt

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:54:46 | Nuoroda

Kokie stojamieji balai siemet buvo? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:18:31 | Nuoroda

Sveikinimai,busimieji kolegos ! : )

Žinutė parašyta: 2010-08-03 21:19:56 | Nuoroda

aciu;)

Žinutė parašyta: 2010-08-25 17:37:28 | Nuoroda

 labas :) aš ir įstojau į teisę ir policijios veikla. Norėjau sužinoti kaip ten bendrabučiai? sutvarkyti ar nelabai? po kelis reik gyventi?

Žinutė parašyta: 2010-08-27 07:40:26 | Nuoroda
minqailė rašė:

 labas :) aš ir įstojau į teisę ir policijios veikla. Norėjau sužinoti kaip ten bendrabučiai? sutvarkyti ar nelabai? po kelis reik gyventi?

 Atsakiau privacia zinute

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-30 17:29:04 | Nuoroda

sveiki, pasimečiau, padėkit;)) tai norint stot į  policijos veiklą reikia biologijos ar ne? girdėjau, kad reikia   

Žinutė parašyta: 2010-10-19 19:01:26 | Nuoroda

Sveiki..labai noreciau kad kas nors papasakotu man smulkiau apie stojima i teise ir policijos veikla, kokiu reikia balu, ka ten mokosi ir panasiai.nes net neisivaizduoju kaip ten viskas atrodojei kam nesunku gal galetu papasakoti buciau laaabai dekingamanio el.pastas

LAUKIU :)

Žinutė parašyta: 2010-10-21 16:03:52 | Nuoroda

Sveiki, norečiau suzinot ar stojant i Mykolo Romerio universiteta, i policijos ir teises veikla, reikalinga kūno kultūra? mokausi B lygiu, ar to pakanka, ar reikia mokytis A lygiu kūno k.?

Žinutė parašyta: 2010-10-21 16:03:53 | Nuoroda

Sveiki, norečiau suzinot ar stojant i Mykolo Romerio universiteta, i policijos ir teises veikla, reikalinga kūno kultūra? mokausi B lygiu, ar to pakanka, ar reikia mokytis A lygiu kūno k.?

Žinutė parašyta: 2010-11-10 22:19:04 | Nuoroda

Sveiki, esu pirmakursis studentas. Studijuoju Tise ir policijos veikla. JAi ko reikia rasykit i gmaila. Man pernai padejo taip pat studentas kuris "apsviete" apie sia programa  ;)

Pagrindiniai dalykai kuriu reikia norint stot : praeit CMEK , gaut leidima iš savo komisariato dėl stojimo.Išsilaikyt savo kimisariate normatyvus. o šiaip ar tu b ar a lygiu kuno kultūra reikšmės neturi.Šiemet mokinasi 120 T ir PL.ir tik vienas tėra nemokamoje.Tai žodžiu taupykit xebra bapkes :))  O dėl stojimo balo virs 11% prieme. o tas kuris nemokamoje istojo su 19.50 ;D. tai va .

Žinutė parašyta: 2011-03-31 21:29:43 | Nuoroda

Sveiki, labai noriu studijuoti Teise ir policijos veikla:) esu 12-oke :) noreciau suzinoti,ar labai grieztai laikomasi visu normatyvu  tikrinant fizini pasirengima? nes mano padetis nera viena geriausiu :) zinoma,as sportuoju ir padeti stengsiuosi pataisyti,taciau.. :)  viename komentare skaiciau,kad merginoms reikia begti 2,o ne 3 km. tai tiesa? :) buciau dekinga,jei kas nors is istojusiuju mane apsviestu :) rasykit i el. pasta: :)

Žinutė parašyta: 2011-04-20 19:05:06 | Nuoroda

Pirmiausiai cia stojantiems patarciau nedelsti ir eiti i savo miesto komisariata ir pasiimti siuntima pasitikrinti sveikata CMEK(Centrine Medicinos Ekspertizes Komisija),kuri yra Vilniuje,o ten jus patikrins nuo galvos iki koju ir nuo tos komisijos sprendimo priklausys ar jus tiksite pareiguno darbui.Galiu pasakyti labai paprastai praeiti sia komisija yra labai sunku,jeigu turite nors menkiausia dvejone del sveikatos patarciau negaisti laiko,nes tai jums kainuos tik laiko ir pinigu(visokie tyrimai,keliones,jei nesat vilnieciai ir pan),net jeigu ir esat isitikine del geros sveikatos bukles nepamirskit pirma karta praeidinejant CMEK jusu sansai yra 50 pries 50,kadangi jie gali jusu nepraleisti,net ir del visiskai nereiksmingu smulkmeneliu,patikekit sakau tai,nes esu ten buves pries keleta metu ir girdejau,kad ten niekas nepasikeite,nes sistema lieka sistema.

Žinutė parašyta: 2011-05-03 22:43:00 | Nuoroda

Sveiki visi cia stojantieji. bandysiu stot ir as cia, geguzes 9 diena man i cmek, tikiuosi tai nevien ssrs pergales diena bus bet ir man, nes labai gasdina del jo, nors esu sportininkas ir jokiu bedu ner buve ... zodziu butu idomu pabendraut su kitais bandytojais-omis (ypac is vilniaus) ir jau studijuojanciais. skype: ogre.. ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą