Kadastriniai matavimai ir nekilnojamojo turto formavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:18:56 | Nuoroda

Besidomėdama kur norėčiau,ir galėčiau įstoti, ir supratusi,jog socialinius mokslus vargu ar pakliūsiu nusprendžiau bandyti laimę ir kitus... Taigi kažkuo užkabino būtent ši srytis...Būtų įdomu sužino, ar yra čia šiemet planuojančių stoti? :) O galbūt čia jau studijuojantys galėtų apsisakyti, ar nesigaili, kaip studijų kokybė? Kokia aplinka... Na tiesiog pasidalinkim patirtim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 12:31:06 | Nuoroda
isterike rašė:

Besidomėdama kur norėčiau,ir galėčiau įstoti, ir supratusi,jog socialinius mokslus vargu ar pakliūsiu nusprendžiau bandyti laimę ir kitus... Taigi kažkuo užkabino būtent ši srytis...Būtų įdomu sužino, ar yra čia šiemet planuojančių stoti? :) O galbūt čia jau studijuojantys galėtų apsisakyti, ar nesigaili, kaip studijų kokybė? Kokia aplinka... Na tiesiog pasidalinkim patirtim :)

 Bandysiu ir aš čia 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:13:13 | Nuoroda

Sveiki, na galbūt yra čia stojusių ir gavusių pakvietimus? ar galbūt jau iš ankščiau čia besimokančių?...Tiesiog esu žiauriai pasimetus... gavau pakvietimą į šią kryptį,bet...nežinau ąk daryti...ar tai bent kiek reikalinga? ar paskuj yra galimybių įsidarbinti? bent kokią info...o galbūt yra bent jau įstojusių čia ir pasirašančių?

Žinutė parašyta: 2011-08-05 18:14:02 | Nuoroda
isterike rašė:

Sveiki, na galbūt yra čia stojusių ir gavusių pakvietimus? ar galbūt jau iš ankščiau čia besimokančių?...Tiesiog esu žiauriai pasimetus... gavau pakvietimą į šią kryptį,bet...nežinau ąk daryti...ar tai bent kiek reikalinga? ar paskuj yra galimybių įsidarbinti? bent kokią info...o galbūt yra bent jau įstojusių čia ir pasirašančių?

 Su kokiu kb įstojai? Gal žinai mažiausią kb įstojusio? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 13:48:29 | Nuoroda
fajnjote rašė:
isterike rašė:

Sveiki, na galbūt yra čia stojusių ir gavusių pakvietimus? ar galbūt jau iš ankščiau čia besimokančių?...Tiesiog esu žiauriai pasimetus... gavau pakvietimą į šią kryptį,bet...nežinau ąk daryti...ar tai bent kiek reikalinga? ar paskuj yra galimybių įsidarbinti? bent kokią info...o galbūt yra bent jau įstojusių čia ir pasirašančių?

 Su kokiu kb įstojai? Gal žinai mažiausią kb įstojusio? :)

 5stojau su 12.62, tačiau atsisakiau tos vietos,ir antru etapu įstojau ten kur mane labiau tenkina :) O mažiausio...tai dabar nepamenu bet tikrai mažas...kažkur5-6 berods :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą