Kur galėčiau įstoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-22 16:44:41 | Nuoroda

 Sveiki, labai norėčiau patarimo:KUR GALĖČIAU ĮSTOTI LAIKANT LIETUVIŲ,ISTORIJOSGEOGRAFIJOSDAILĖS EGZAMINUS?  matematika, chemija ir anglų nesisekė visada (žinau, kad tai svarbu ir užkerta kelią įstoti į universitetą, todėl klausiu tik apie kolegijas). LABAI REIKTŲ PAGALBOS... mokausi gan neblogai...  PADĖKITE kas galite ir žinote kokios naudingos informacijos, bent į kokią specialybę būtų galima įstoti laikant šiuos egzaminus (ar kelis iš jų). sunku apsispręsti. esu būsima 12-okė, informacijos ieškau visur... tačiau pavasario bijau kaip velnias kryžiaus :(  taip pat esu baigusi vidurinę muzikos mokyklą, rusų mokiausi iki 11kl. vietoj jos pasiėmiau prancuzų. tikriausiai tai įtakos daro mažai, bet vis kažkas... galiu parašyti 11kl dalykų lygį  ir metinius pažymius, nes panašius metinius pažymius žadu išlaikyti ir 12kl.

mokausi tokius dalykus:

Lietuvių k. (A) 10

Anglų k. (B) 7

Prancuzų k. (B) 9

Matematika (B) 8

Istorija (A) 8

Geografija (A) 8

Informacinės technologijos (A) 10

Biologija (B) 7

Dailė (A) 10

Kūno kultūra (B) 9

IŠ ANKSTO DĖKOJU UŽ ATSAKYMUS... 

Žinutė parašyta: 2011-08-29 11:21:01 | Nuoroda

Laikant tokius egzus tai nežinau,sunku lb bus susirinkt stojamajį balą,bet jei patinka muzika,tai rinkis kažką su muzika ar menais,dailė,braižyba,kažkas tokio,nors metiniai pažymiai tavo tai lb geri,gali ir daugiau egzų laikyti, ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-09-12 17:24:43 | Nuoroda

 na pagalvojau ir mėginsiu dar laikyti matematiką ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą