LEU Europos istorija/Taikomoji istorija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-17 13:27:06 | Nuoroda

 Sveiki,

Gal kas studijuojate šias specialybes arba  ketinate studijuoti? Kokie būtų atsiliepimai? Su kokiais balais stojate ?:)

Žinutė parašyta: 2013-07-18 18:55:23 | Nuoroda

 Labas. Šiais metais jau būsiu trečiakursis taikomistas. Puikiai pažįstu ir trečiakursius europistus (šių situacija įdomi, nes praėjusiais metais jų visai nepriėmė). Todėl nežinau ar šiais metais galima stoti į šią specialybę. Šiaip tai šia tema galima kalbėt labai daug. Bet kiekvienam vis tiek susidaro asmeninė nuomonė. Pažįstu daugybę istoriją LEU studijuojančių žmonių kurie skundžiasi, kad nebus mokytojai ir labai stipriai stumia ant šios specialybės ir viso universiteto. O yra ir tikrai išskirtinių tiesiog mokytojo darbui sutvertų žmonių. Žodžiu, kiekvienam savo. Su taikomaja tas pats. Ją studijuoti tikrai kažkiek lengviau, nes nėra tos konkurencijos dėl stipendijų, o ir krūviai nėra dideli. Tai labiau išsilavinimas nei specialybė.  Aišku, studijuojant galima pamatyt ir daug trūkumų, bet tuo pačiu yra ir privalumų. Viskas priklausys nuo to, kiek jėgų įdėsi į tą specialybę ir kaip stipriai stengsiesi ir domėsiesi ja pats. Šiuo metu atradau veiklos susijusios su tuo ką studijuoju, todėl galiu teigti, kad esu tikrai užsiėmęs. Be to, įstoti į jas nėra sudėtinga. Asmeniškai aš nesigailiu pasirinkęs taikomąją, nes kitur savęs šiuo metu neįsivaizduoju. Studijos labai laisvos. Galbūt ir tinkančios mano asmenybei. O kaip bus toliau - laikas parodys. :)

Žinutė parašyta: 2013-07-21 23:53:20 | Nuoroda

gali dar kažką apie europos istorijos studijas papasakoti, ar reiks kalbas mokintis ar pan? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-25 08:14:10 | Nuoroda

 Sveiki. As studijuoju Europos istorija. ka galiu pasakyti- super. Taip, kalbas reikes mokytis. Pvz man buvo Prancuzu kalba, na o jums galima bus rinktis, tarp Vok ir Pranc manau. Daugiau bus Europos istorijos nei LT, bet tai ir yra pats idomumas ;)Studijuos idomios. Praktikos tuo labiau :D Buvom nuvezti i Paryziu uz universiteto pinigus.Jei norite daugiau suzinoti apie siais studijas, rasykite man pm. ;)

Žinutė parašyta: 2013-07-25 08:16:13 | Nuoroda

 Ir beje siais metais mus akreditavo per naujo ir gavom auksciausia bala uz studiju kokybe ;) !

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą