Ką studijuosi?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 20:08:20 | Nuoroda
nedaug..... tik 5 o tu kiek?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 20:37:52 | Nuoroda
tai tikrai nedaug... as tai 9 bet dar siam pusmety svajoju apie 10 bet is tikro egzas viska parodys, nes ten kad ir viska mokedamas bet nesuprasdamas loginiu uzdaviniu ne ka pasieksi... o i vdu bandysi? ten berods maziausi balai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 20:40:00 | Nuoroda
o ka dar planuoji prasyme rasyt? nes manes tai daugiau niekas netraukia...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 21:30:17 | Nuoroda
pirmu manau VU, paskui MRU ir VDU. paskui visus kitus pagal profili rasysiu. matieka mum pas tokia labai kieta mokytoja yra, pazistami sako kad pas ja visi gerai matke islaiko tai bent siokia tokia paguoda o kaip su kitais dalykais pas tave? gal i vu stosi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 21:50:22 | Nuoroda
Ta mokytoja tikrai nera tokia kieta, karta minkstai ispaudziau smugi i padyxa siaip negalvok kad mokytoja pieva ir tu busi toj pievoj
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 12:53:45 | Nuoroda
rasysiu trb taip pat kaip ir tu i vu baisiai sunku istot... bet bandyti galima mano numanomi metiniai: lt 10, matkes 9, istes 9, anglu bandysiu 10 istempt o tavo kokie?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 22:17:27 | Nuoroda
matieka 5, lietuviu ir anglu 9, istorija 8. kazin ar i MRU psichologija labai aukstu balu reikia?
Žinutė parašyta: 2008-05-08 18:25:22 | Nuoroda
As ir noreciau i psichologija, bet su matke turiu bedu kaip reikalas o kaip jus ziurit i psichologija VPU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-09 19:32:06 | Nuoroda
to metalike: Patinka man viskas po truputį, tiek tikslieji mokslai, tiek humanitariniai. :] aplamai galėčiau studint praktiškai bet ką, kas tik nesusiję su politika ir istorija. tad inžinerijos man bus pats tas, nors esu gal ir labiau prie meno linkus, bet tegu menas ir lieka hobis. :] šiaip va fiziką laimingai varau A lygiu, penkias pamokas per savaitę, nesiskundžiu. tik chemiją palikau 10-oj klasėj, bet ne problema. Turiu, kas padės šitam reikale prireikus. :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 20:21:55 | Nuoroda
haj;) as dar tik desimtoke, bet va mums kitiems metams [vienuoliktaj klasej] reik pasirinkt pamokas, pagal norima,busima specialybe.. tj vat,tikiuos jusu pagalbos as vat masciau apie zurnalistika ir psichologija:) tj noreciau suzinot, kokiu mokslu reikia psichologijai? [ar pagrindas yra lt, matke ir anglu?] ir gal atsirastu tokiu, kurie zinot, butent kokiu mokslu reikia zurnalistikai?.. buciau dekinga..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-17 16:50:57 | Nuoroda
Jei galvoji apie žurnalistiką ir psichologiją, A lygiu turėtumei pasirinkti lietuvių k., matematiką, istoriją, anglų k., o žurnalistikai reikia ir informatikos. Psichologijoje labai svarbi matematika, todėl apie šią specialybę mąstyk tik tada, jei matematika tau sekasi bent jau vidutiniškai (7-8). Žurnalistikoje daug lemia kūrybinis konkursas, rengiamas būsimiems studentams. Keletas nuorodų: psichologija VU: http://www.fsf.vu.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=64&Itemid=94 Žurnalistika VU: http://www.kf.vu.lt/lt/structure/view/?id=60 Žurnalistiką dar galima studijuoti Klaipėdos Universitete, o psichologiją VPU, ŠU, KU, VDU.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 14:51:50 | Nuoroda
o aš tai stotiu į KU lietuvių filologiją ir latvių kalbą apsisprendus jau prieš porą metų buvau. dabar, duok Dieve, kad ten įstočiau.. dar anglų filogiją rašysiu. ir dar ką nors (jei atsirastų bendraminčių - nepasikuklinkit, parašykit, galėsim pabendraut ir padiskutuot )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-19 15:26:59 | Nuoroda
ar butinai reik anglu studinant psichologija, negalima vokieciu kalbos?
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-05-20 20:06:55 | Nuoroda
Aš stosiu į lietuvių filologiją VU arba VPU (jei į VU neįstosiu) Mes su bubbly kaip ir kolegės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 22:42:58 | Nuoroda
jėėėėj, koks smagumas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 18:46:01 | Nuoroda
aš labai norėčiau, kad mane priimtu į VGTU į geodeziją labiausiai norėčiau o toliau tai bet kokių inžinerijų prirašysiu nes man jos ir telieka kadangi istorijos nelaikau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:02:23 | Nuoroda
aš tai į KTU kompiuterinę lingvistiką stosiu.. ten aišku su lietuvių kalba susiję, bet keisčiausia, kad pirmam kurse yra matkė ir infa... kam įdomu, kokios čia studijos galite čia pasiskaityti ---> http://www.kalba.ktu.lt/Studijos/komplingivist.htm
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 11:40:36 | Nuoroda
as tai i KTU telekomunikacijas noreciau ... butu labai smagu kad priimtu mane ir be fizikos egzamino
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 12:05:43 | Nuoroda
to lemona sudominai mane su telekomunikacijom , kur man rasti aprasymus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 12:29:14 | Nuoroda
http://www.aikos.smm.lt/aikos/webdriver ... grama.html cia aprasymas apie pacias telekomunikacijas ko reikalauja, kuo but pabaigus gail
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą