SMK (socilainiu mokslu kolegija)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-04-29 16:47:38 | Nuoroda
butu idomu suzinot is tu kurie mokosi sioje kolegijoje (klp) ar seip is kitu kurie gal ka nors apie ja girdejo nuomoniu as girdejau kad sitos kolegijos diplomu nelabai nori pripazint ;/ tipo liewa
Žinutė parašyta: 2008-04-29 17:29:10 | Nuoroda
Nelabai suprantamas toks pasakymas "kolegijos nepripažįsta". Juk Klaipėdos socialinių mokslų kolegija turi Švietimo ir mokslo ministerijos išduotą leidimą. Man atrodo, kad čia nukvakę darbdaviai, kurie nespėja su laiku koja kojon ir vis dar baidosi diplome pavadinimo "kolegija" arba "privati". Progresyvūs darbdaviai, tame tarpe net SEB pripažįsta, jog studentai, baigę kolegijas (nekalbu konkrečiai apie SMK) yra daug labiau pasiruošę dirbti, t.y. įgiję daugiau praktinių žinių, nei universitetus baigusieji.
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-05-02 13:11:37 | Nuoroda
nejaugi daugiau niekas nko nezino??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-02 18:07:33 | Nuoroda
Daug geriau pasiruoses dirbti gali tas, kas kazko ismoko, o privaciose kolegijose dauguma studijuoja dvojisnikai, kurie net nesugeba referato patys is neto nukopijuot, tai apie koki ju pasiruosima galki sneketi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 12:25:19 | Nuoroda
Na as studijuoju SMK, tikrai jei tureciau galimybe vel rinktis kur stoti nestociau cia. Visa mano grupe atsakytu ta pati.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą