prašymų registracija internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-04-30 12:36:28 | Nuoroda
kas nors jau pildėte? kokį įspūdį paliko?:)
Žinutė parašyta: 2008-04-30 18:16:59 | Nuoroda
as uzsipildziau jau senokai, ne karta ir pakeiciau jau:))) Siaip man tai lb patinka visa ta pildymo forma ir pan... Viskas lb aisq, pagrindiniai dalykai visi suvesti, tik is sarasiuko pasirinkt telieka ir viskas... Nenuvyle:) Be to, lb gerai kai keisti gali, nes as dar tiek susimokeciau, jei i kokiam univere buciau pildes:))) O dabar kaitaliok specelybes nors ir 100 kartu per diena;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-04-30 19:06:11 | Nuoroda
nelabai supratau koks cia gerumas is to: juk kai tikrai apsispresi tada ir uzpildysi prasyma, nebutina tai pirmam padaryti
Žinutė parašyta: 2008-04-30 19:52:50 | Nuoroda
na taip, bet, nzn, man kazkaip patogiau netu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-04-30 20:47:41 | Nuoroda
na aš taip pat pildžiau netu.. bet kiek suprantu, atestatus vis tiek reikės pristatyt į patį univierą?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-02 13:39:29 | Nuoroda
taip reikes vistiek atestatus registruot. as jau irgi uzpildziau bet dar abejoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-03 22:45:13 | Nuoroda
Aš ir užpildžiau. Megstu viską iš anksto pasidaryt:))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 11:27:38 | Nuoroda
krc... as kj uzsiregistravau, atejo tas laiskas i email del tosimokos, kita diena jis issitryne db nebezinau kur tuos pinigus pervest, ten dar kazkas buvo parasyta :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 11:44:26 | Nuoroda
krc... radau ziekit, ar jus banke pervedet? ar per intika tuos pinigus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 17:29:13 | Nuoroda
kaip is medzio iskritus, kur cia ka pildyt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 18:52:56 | Nuoroda
Aš pinigus sumokėjau banke. Adiav, www.lamabpo.lt -čia registruotis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-08 18:34:34 | Nuoroda
Klausykit, o kai pasirenki specialybes prašyme, viską surašai, tai jau tavo prašymas paduotas ? Aš nesuprantu, viską užpildžiau, parašiau,o iš kur žinot, kad jis nueis ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-11 20:28:07 | Nuoroda
rehab, užpildžius ir man tokia mintis šovė: ateis koks patvirtinimas tikslesnis ar ne;D
Žinutė parašyta: 2008-05-11 20:37:43 | Nuoroda
Kai prisijungiat, meniu yra ,,Prasymo registravimo pazyma''... Tai ten pasiziurit, ir matot tai, ka jie gavo... Ten toks, kaip popierinis variantas butu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-11 22:13:12 | Nuoroda
Ačiū ;] Aš ten pasižiūrėjau, bet taip ir nesuvokiau, ar gavo ar negavo.. Bet tikriausiai viskas gerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-13 19:44:39 | Nuoroda
sweiki,ziurekit,radau toki pranesima: Pradedama prašymų registracija internetu Nuo šiandien pradedama prašymų registracija lamabpo.lt internetu norintiems stoti į: Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją", "Kauno technologijos universitetą", "Klapėdos universitetą", "Lietuvos muzikos ir teatro akademiją", "Šiaulių universitetą", "Vilniaus dailės akademiją", "Vilnius Gedimino technikos universitetą", "Vilniaus pedagoginį universitetą", "VšĮ Vilnius universiteto tarptautinio verslo mokyklą", "Vilniaus kolegiją". tai reiskia,kad jei nori stoti i vu ,tai reikia kazkur kitur pildyti prasyma ar kaip suprasti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 11:35:05 | Nuoroda
as kjp suprantu, tai tau reiks ne per intika ta prasyma rasyt, o siust pastu ar dar kitaip O dabar, kj as uzpildysiu ta prasyma intike, man reiks foto ar paso kopija ten kjp nors nusiust, nes jei pastu siunti, tj man rods reik ir su tuo atestatu, man ji kur reiks vest? i viena pasirinkta univiera is mano saraso, ar i visus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 11:59:32 | Nuoroda
o kada paskutine diena kai galima prasymus siust? 06 19?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 14:03:52 | Nuoroda
krc... kas gali trumpai paaiskint kas cia eina paeiliui. Uzsiregistruoji, sumoki saibas, uzbaigi prasyma... Kas po to? vezt kokius dokus i univiera? ar kj atestata vesiu tik tada foto, paso kopija...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 00:33:05 | Nuoroda
Užpildžius prašymą internetu nuo liepos 9 iki liepos 19 prisistatote į vieną iš savo pasirinktų universitetų(jei pasirinkote vieną tai į jį ir prisistatote). Kokių dokumentų reik? asmens dokumentas(pasas, tapatybės kortelė) reik ir originalo ir kopijų. Originalą parodot, o kopiją įteikiat, brandos atestatas su priedu(ir kiti dokumentai įrodantys išsilavinimą jei turit). Originalus parodote, o kopijas įteikiate, sumokėtos studijų įmokos kvito originalas(esant reikalui parodyti) ir galiausiai viena fotografija kurią reikės įteikti Įstojimai skelbiami liepos 23 dieną nuo 15h. Priėmimą įformint reik iki liepos 31(rodos). Įforminimui reik: asmens dokumento(parodyti), brandos atestato su priedu originalus(įteikti) ir trys fotografijos(įteikti). Vaikinams dėl visa ko patarčiau turėt šauktinio pažymėjimą tiek registravimo, tiek įforminimo metu. Na žinoma kas studijuosit mokamoje vietoje tai ten dar reiks ir kvitų, kad susimokėjot už studijas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą