prašymų registracija internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 16:35:53 | Nuoroda
Agleee, gali rašyti bet kurią aukštąją mokyklą kurios stojimus tvarko LAMA BPO (jų tinklapyje yra sąrašas). Reikia vežti ten kur yra dabar LAMA BPO štabai (nežinau kaip pavadinti), jie tikriausiai nebus kiekviename aukštosios mokyklos pastate, tad reiktų susižinoti tiksliau kur jie yra. Tarkim mano mylimiausias Vilniuje yra VGTU architektūros katedroje (atrodo), netoli Mažvydo bibliotekos (atrodo). Turėtų būti kur nors sąrašas pateikti, bet dažniausiai per draugus sužinoti galima.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:06:12 | Nuoroda
O vis delto kaip zinoti, kad mano prasyma uzregistravo?
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:09:59 | Nuoroda
Atrodo čia galima pasitikrinti: http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:14:28 | Nuoroda
O girdit, cia prasyme kai yra toj lentelej surasyti daviniai "Eil. Nr.", "Aukstoji mokykla" ir t.t. yra ir davinys "kodas". Tai cia ka rasyti: universiteto/kolegijos koda ar tos specialybes, kuria rasai i ta eilute, koda?
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:17:41 | Nuoroda
Studiju programos koda reikia rasyti;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:23:34 | Nuoroda
"Valstybinis kodas: 61202S103" Va, tarkim, duotas toks kodas prie vienos is profesiju. Tai ir yra tas kodas, apie kuri mes kalbame?
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:25:54 | Nuoroda
nemanau, nors negaliu garantuoti Uzeik cia ir rasi tikrai viska, ko tau reikia http://www.lamabpo.lt/BP_studiju_programos_2008.pdf
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:29:09 | Nuoroda
Ačiū labai.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:32:35 | Nuoroda
ner uz ka Gi reikia padeti likimo draugams, nors ir konkurentai busit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:41:59 | Nuoroda
Jetus, kodel visi ta konkurencija mato? Kur vienybe? :/
Žinutė parašyta: 2008-06-16 11:06:17 | Nuoroda
Visi kolkas yra draugai iki tol, kol suzinosim visus rezus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:04:07 | Nuoroda
Klausimas: Pries kokia savaite registrauvausi tam puslapi kur prasymus duot. Bet nesumokėjau pinigų, ir neprisimenu kad man butu parasytas koks nors ISAS unikalus numeris... Nei i email atejo, niekur. O ta langa su mokejimo instrukcijom jei toks buvo isjungiau turbut, ar tai man galima moketi dabar pinigus kaip nors? Ateis tas unikalus ISAS numeris i email kai sumokesiu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:09:00 | Nuoroda
Prasau pasakykit ar gausiu unikalų ISAS numerį i email, jei pervesiu pinigus? Nes baisu pervest, o jei negausiu, 170Lt bet kur nesimeto.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:11:05 | Nuoroda
geriau nezaisk pervedimais per interneta, o tiesiog nuvaziuok i artimiausia prasymu priemimo baze
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 07:44:22 | Nuoroda
Labai blogai, kad neatsispausdinai to puslapio su banko rekvizitais bei savo kodais. NEįsivaizduoju, kaip tu jį turėtum atgauti. Kai sumokėjau banke, jokių email'ų negavau. Jei įrašei one.lt - nenuostabu, kad nieko ir negavai
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-15 14:17:30 | Nuoroda
O jei neišsisaugojai to lapo ir nežinai registravimo nr? Aš e-meile nieko panašaus neradau, dabar reikia atsispausdint ir vežtis į universitetą, bet be to nr neprisijungiu. Ką dabar daryt? Gal kas žinot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 15:00:32 | Nuoroda
ei zmones, kaip suzinoti savo numeri visu stojanciuju eileje?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 15:02:25 | Nuoroda
Indryte, cia info siek tiek: Atliekant mokėjimo pavedimą internetinės bankininkystės būdu, patariame papildomai įrašyti stojančiojo asmens kodą tekstiniame laukelyje (mokėjimo detalės ar pan.). Tokiais atvejais įmokos atpažinimas užtrunka ilgiau (apie vieną darbo dieną), tačiau mokėtojui nereikia pateikti aukščiau nurodyto prašymo. 2. Pastaba dėl ISAS vartotojo prisijungimo duomenų Dažnai jūs kreipiatės dėl ISAS prisijungimo duomenų (ISAS numerio, slaptažodžio) atstatymo, kuomet dėl vienokių ar kitokių priežasčių juos prarandate (neužsirašote, išjungiate kompiuterį ir pan.). Telefonu arba e-paštu užklausus, tokia informacija neteikiama. Norėdami sužinoti prarastą ISAS numerį (slaptažodį ir pan.), pateikite prašymą asmeniškai, paštu, faksu ar per įgaliotą asmenį vienos iš aukštųjų mokyklų priėmimo komisijai dėl duomenų bazės slaptažodžio atstatymo ir/ar unikalaus vartojo numerio. Tik tuomet mes galėsime informuoti ISAS vartotoją (telefonu, e-paštu arba kt.).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 15:04:03 | Nuoroda
Nereikia nieko spausdint. Universitete reikia -nuotraukos -atestato+atestato priedu kopiju -paso+paso kopiju -kvito (as buvau pasidarius ir kopija) Ir patarciau eiti uzsiregistruoti i mazus uni, tokius kaip ISM ir pns, labai mazai zmoniu ir gerai greitai zmogeliai aptarnauja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 15:04:39 | Nuoroda
oi, matyt ne taip Indryte supratau. pardon.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą