VU, Kom fakas, Informologija. Kas kur kaip?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-01 10:58:02 | Nuoroda
Sveiki mieli studentai, norėčiau susilaukti komentarų iš tų, kas studijuoja ar kuriems bent teko ką konkretesnio girdėti apie šias studijas. Kas ten dėstoma aš žinau gerai ir žinau, kad to noriu. Bet man įdomu ar ten nemala visi š, ar dėstytojai ne krienai ir nemigdo per daug ir t.t. ir t.t. Po gandą po gandą ir gal susidarysiu kokį vaizdą apie šias studijas..
Žinutė parašyta: 2009-02-22 16:57:25 | Nuoroda

labas,

as studijuoju informologija, esu pirmam kurse. Galiu pasakyti, jog pirmas semestras man labai patiko: idomus dalykai, destytojai,antram semestre - siek tiek nuobodziau, bet manau, kad visas idomumas bus,kai praeisim visus privalomus universitetinius dalykus ir imsimes jau grynai specialybiniu dalyku. o siaip jei, kas konkreciai domina, klausk, meginsiu atsakyti

Žinutė parašyta: 2009-03-16 22:05:30 | Nuoroda

Kiek teko girdėti iš vienos trečiakursės, dauguma paskaitų būna kartu su žurnalistais. O ir studijų programa iš dalies panaši, tik ne tiek daug reikšmės teikiama praktikai.l 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-30 22:31:42 | Nuoroda

sh....

Žinutė parašyta: 2009-05-02 14:42:50 | Nuoroda
Therum rašė:
Kas ten dėstoma aš žinau gerai ir žinau, kad to noriu.

 O kas ten dėstoma? Kokios perspektyvos? T.y ką galima veikti pabaigus studijas?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-03 23:33:03 | Nuoroda

Na, tai daug platesnė sfera nei žurnalistika. Nors ką aš galiu čia įrodinėti, kai pati nestudijuoju... Žodžiu, diplome juk rašo: komunikacijos bakalauras. Tad iš esmės nėra didelio skirtumo, kurį dalyką iš VU komunikacijos fakulteto siūlomų studijuosi. Informologija - informacijos rinkimas, tvarkymas ir pateikimas. :)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-23 13:07:23 | Nuoroda

 aš vis pasvarstau dėl šitos studijų programos sąrašo pradžioj.. :}

Žinutė parašyta: 2009-05-23 13:20:21 | Nuoroda
šypt rašė:

 aš vis pasvarstau dėl šitos studijų programos sąrašo pradžioj.. :}

 O koks tavo tikslas? Ką norėtum dirbti baigusi šią studijų programą?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-19 12:24:01 | Nuoroda

tuo ir zavi specialybe kad nera labai aiskiai apibrezta ir darbo sritys gali buti labai placios

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:19:04 | Nuoroda

Paskaičiau, sakyčiau sudomino... Aišku ne 1 nr rašyčiau, bet manau reiks kurnors vidurį sąrašo įrašyt ir šitai, tuo labiau, kad kadaise svajojau apie žurnalistiką, o jei čia platesnė stiris... tai gal ir nieko tada..

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:50:20 | Nuoroda

Lietuviu kalba 67

Anglu kalba 58

Istorija 43

Informatikos neturejau jau nuo 10kl.

Turiu realiu galimybiu istot i VU informologija? Zinoma kalba eina apie mokamas studijas.  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:17:26 | Nuoroda

nezinau koks ten konkursas, bet jei toks kaip leidyboj, tai mazai sansu, jau vien del informatikos. o ir egzaminai neziba. nors i mokama gal ir istotum

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:28:54 | Nuoroda

bet visur rašo,kad infromatikos tik metinio reik. 

Žinutė parašyta: 2009-07-03 01:04:05 | Nuoroda

Gal kas gali pasakyt kiek bus priimta siais metais studijuot sita spec? Radau kazkur kad vos vienas zmogus, bet negaliu patiket savo akimis sia informacija ;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:44:51 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-07-06 02:32:51 | Nuoroda

Žadėjau su savo 17,26 stot į mokamas studijas, bet pažiūrėjau praeitų metų balus ir jau nebežadu;D nors pabandyt tai bandysiu;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 10:55:24 | Nuoroda

Tuomet su 14,76 į mokamą be šansų?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:17:15 | Nuoroda

Nu, kad nelabai, žiūrint pagal praeitų metų KB. Na, nebent jie stebūklingai imtų ir šiais metais kristų (O, kad taip ir būtų;D) :}}

Žinutė parašyta: 2009-07-09 18:27:42 | Nuoroda

susipažinkit su būsimais tėveliais komfake :))

www.komfakas.lt/komfake/aktualijos/apie-tuos-kuriems-fuksas-ne-dzin

Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:56:45 | Nuoroda

Siekdamas teikti operatyvesnę informaciją stojantiesiems ir studentams Komunikacijos fakultetas atidarė sąskaitą „Skype“ pokalbių programoje. Nuo šiol visi besidomintys Komunikacijos fakulteto studijomis ir studijuojantys užklausas gali siųsti „Skype“ adresu komunikacijos.fakultetas.

Informacija per „Skype“ teikiama darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Esant galimybei, informacija teikiama ir vakarais tarp 19-22 val. (pasitikrinkite, ar www.kf.vu.lt tinklapyje ties "Skype" nuoroda yra zalia).

Norint pateikti klausimą „Skype“ programa, VU Komunikacijos fakulteto puslapyje reikia susirasti „Skype“ nuorodą (dešinėje pusėje)“ ir tada jungtis.

Iki šiol studentai klausimus užduoti galėjo tiesiogiai kreipdamiesi į darbuotoją arba parašę laišką elektroniniu paštu. Nors pastarasis variantas pasižymėjo tikslumu ir konkretumu, tačiau dėl didelio laiškų darbuotojai negalėdavo iškart atsakyti į pateiktus klausimus, informaciją dažnai tekdavo tikslinti.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą