Medicina VU ir KMU 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 00:27:30 | Nuoroda
siaip panos ,tai Gray anatomy ziurim ,veliau bus galima ir knyga labai panasiu pavadinimu nusipirkt , nors sis serialas nelabai tikrove atspindi, bet smagu per rozinius akinius i viska paziuret kartais, o siaip barake ,tai californication (yra ko labiau pasimokyt studentiskam gyvenimui) ,nei is veliau minetojo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 13:12:51 | Nuoroda
o kaip ten su tais pridedamais balais, jei mokais A lygiu(chemija, matematika)? pridedama prie konkursinio balo ar kur? ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 20:08:59 | Nuoroda
Son, tu balu skaiciavimo formulej paziurek ir pamatysi. Prie ko cia tie M.D House'ai ir Gray'ai, ziuri zmones gi ir CSI, bet kzko i kriminalistika ar teismo medicina daugiau stojanciu neatsiranda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 20:22:59 | Nuoroda
Labai geras pastebėjimas su CSI. O su teismo medicina taigi dar neaišku, kaip bus. Gi po šešerių metelių pasirinksim. Nors aš kartais dabar pagąsdinu močiutę tokiais variantais . Ši tvirtina, jog manęs tuomet neįsileis į namus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 22:01:52 | Nuoroda
to redukcija-oksidacija ;DDDD jei nezinai,tai isvis nekomentuok. klausiau siaip jau zinanciu apie tai..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 22:03:26 | Nuoroda
sorry ten buvo vanagui ;DD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 00:57:09 | Nuoroda
apie odontologus taip pat nzn jokio serialo bet ten konkursinis didziausias
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 19:55:46 | Nuoroda
Nu jei matke B lygiu turi, tai istot gali, bet turi buti suuuuuuuper ensteinas, kad baigtum be skolos (cia apie matematika suprantama).. Jei buciau mokykloje B lygi turejus, tai dabar verkciau krokodilo asaromis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 20:54:02 | Nuoroda
Son, manau pats laikas butu pasiziuret zurnale "Kur stoti", univiero tinklapy ar nors ir kokioj internetinej balu skaiciuoklej. Tada nereiktu idiotisku klausimu uzdavinet, ir ajskint kas ka zino, o kas ko nezino. agnikeee, cia tajp supratau tikimybes-statistika Zinok, nelabaj esi teisi. Ten gali is viso matiekos sulioj but nesimokes ir vistiek nemazaj is to gali turet, jei perskajtaj teorija ir per praktika pro langa varnu neskaiciuoji. Gi anatomijos mokykloj niekas is vis nemoko, bet kzkaip tenka praeit. So, neskleisk ereziju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 21:04:55 | Nuoroda
vanagas , pakėlei ūpą man su tokiu matematikos sunkumo interpretavimu. Suprantat, aš iš viso visus metus nėjau į šita pamoką, kadangi matematikos mokytoja yra mano auklėtoja tai man A lygiu už saldainius, bonkas etc. išvedė 10. Puikiai žinau, jog aš apgailėtina. Mane pačią prieš save žemina tokia situaicja. Bet aš savo jėgomis tik 5-6 būčiau turėjus, nors visų kitų vien tik mano pastangomis 10 arba 9. kokie nepaaiškinami kontrastai... O kai šito pažymio svertinis koefcientas VU MF 10, tai prognozės, švelinai tariant, niūrios. Aš baiminuosi, jog apskritai manęs neišmestų dėl šito dalyko, kai aš iš n - tojo karto neišsilaikysiu. Dar čia yra tokių pat "adaptuotų"?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 10:48:07 | Nuoroda
Redukcija, nesijaudink dar del matieku ir viso kito, dziaukis vasara,atosogom, laisve O, kaj istosi, studijuot pradesi... Sitaj bus mazdaug negreit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 13:43:24 | Nuoroda
nekas jeigu daug kam mokytojai taip 10 isvede... vieni turi vargti mokytis kad turetu auksta bala o kitiems uztenka saldainiu nupirkti. velgi nelygybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 16:58:23 | Nuoroda
Wisur pilna nelygybes, reikia dziaugtis, kad valstybiniuose egzaminuose korupcijai sudarytos minimalios salygos. Todel jie ir lemia daugiausia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 23:12:05 | Nuoroda
vanagas na zinant kas visada dalis info nuteka, tai yra ir egzuose
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 21:58:31 | Nuoroda
kaip noriu greičiau pabaigt mokyklą ir įstot į KMU...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 23:50:28 | Nuoroda
braskytia, nuteka ar nenuteka cia jau ne mano reikalas, tiesiog valstybiniai egzaminai yra valstybiniai, o ne kokie rajoniniai ar pan. Taigi mokytis reikia, o kaj moki, taj bet kokiu atveju geraj islajkaj. O tos snekos apie nutekejima taj totalinis kaka esha, neskubek gyvent, gyvenime viskas yra savo vietose. Dabar tu degi nekantrumu istot, o praeis tie keli metaj, istotsi ir manau tada jau mastysi kitajp
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 19:39:22 | Nuoroda
O zhiekit turi itakos tai kad shule baigi su pagyrimu ar ne? Pvz vdu tai net 2 balus prideda, o kaip yra KMU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 11:20:22 | Nuoroda
Ievce, ne, neturi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 18:36:19 | Nuoroda
na bet jeigu tu ir kitas moksleivis turesit vienoda bala ir bus svarstoma kuri priimti manau pagyrimas gali ir isgelbeti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 21:07:14 | Nuoroda
Sveiki :] sesija baiges tai is smalsumo parupo pasidomet kokiom nuotaikom busimieji kolegos gyvena :] pati mokaus VU MF medicina (baigiau pirma kursa) istojimui laisvai uztenka visu egzaminu ~80 (cia i medicina), su odontologija VU ziauriai dideli konkursai ir tikrai ten tik proto bokstai istoja... minimum egzai turi but 93-94% visi... ir tai dar tikimybe kad i DVF pateksi :> pati istojau i DVF bet po pirmos sesijos jau pakilau per 75 vietas VU tikrai suteikia visas salygas gaut gerus pazymius ir turet gera vidurki.. tik mokytis reikia (ne ka daugiau ir tikrai ne ka maziau nei KMU, manau cia truputi mitas apie visa si reikala) tiesa, odontologai ir kineziterapai truputi vargsai pirmam kurse buna, nes juos tikrai smaugia zymiai daugiau nei medikus lavonu tema: nu ka as zinau, mano laida buvom paskutiniai kurie isvis lavona matem (tiksliau du lavonus) bet kiekvienas is ju apie 10-15 metu jau ant prozektoriumo stalo pragulejes, tai patikekit kaip ten jie atrode mumijos... bet kazkaip nepasigedau sviezienos, nes anatomijoj truputi uzsitesia su kaulais (osteologija) mokomes iki pat lapkricio o po to labai greit prasideda sanariai ir raumenys, todel nelabai spejom mokytis (per pratybas aiskina viena o tu atlase paskendes dar megini dvi temas atgal issiaiskint ir viska susirast). o ir seip, formalinas net neisivaizduojat kaip dvokia, kaip kojines neplautos metus ir paraugintos dar.. vienintelis ziaurus ir nepakeliamas dalykas jis ir buvo, nes kai tik pasilenki ko nors pasiziuret, salia taves stovintis sujuda ir ziauriai akis perstet pradeda, stovi apsiverkes, po 10min tokio stovejimo ir gerkle persti(isejes jauties kaip koki pakeli cizu suvartojes), zodziu tokioj buklej nelabai ka ir matai, o kurgi ir mokesi jei tu dar pora temu atgal o tau cia sios dienos raumeni kelia, nei ka supranti nei esi pajegus ka nors pamatyt. kazkaip nors ir kita kart ejau atrodo mokedama viskas ten neaisku buvo ir beprasmiska. daugiau naudos buvo gal kai jau virskinima mokemes bet ir tai tik tiek kad realiai organo masteli suvoktum (nieko tokio nematyto). p.s po proziko budavo ziauru truliku vaziuot nes visi i tave kaip i bomza ziuri nes kvapas ziauriai isigeria VISUR. i plaukus ypac. p.p.s kaune lavonu tikrai daugiau turi ir ten kazkokia spec programa yra pagal kuria ten visa anata ismoksti per pora menesiu ir pavasari gali pats pjaustyt, seip sau ten nieks nieko pjaut neleidzia irgi. jei sugebat daug vienodos informacijos ismokt greit ir super greit (tarkim per menesi visus kaulus (ten visokios vageles, gumbureliai, siurkstumos ir pan), visus sanarius, visus raumenis (patikekit ju ne vienas ir ne dvidesimt)) tada kmu visai ir nieko. o jei norit viska leciau bet truputi istestai mokytis (buna daugiau laiko visai info susigulet) tada i VU. jei mokais normaliai o ne vien festivaliai galvoj tai VU jokiu problemu (seip laiko tikrai viskam lieka, tik reikia protingai susideliot, susirinkt konspektus kad paciam maziau vargo vel butu nes tiek bent jau musu kurse tiek is vyresniu kursu visi viskuo dalinos, turejom ko tik reikejo, dali patobulinom ir esam visai nusiteike ateities kartom perduot, net paciai gaila nemaza kruva popieriaus ir darbo ismest lauk). pradzioj sunkoka, kol ipranti kaip ir ka reikia daryt.. bet pats mokslu smagumas pasirodo tik pavasari ojej, ko dar nepaminejau?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą