Medicina VU ir KMU 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 21:43:20 | Nuoroda
-Ruta-, labai dėkui už informaciją apie VU MF. Tai gal dar galėtum porą žodžių apie bendrabučius ir apskritai gyvenamąją vietą?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 00:21:11 | Nuoroda
aš irgi noriu padėkoti -Ruta-, man irgi lb įdomu pasiskaitinėt, nes čia medicina, o ypač odontologiją yra mano svajonių specialybės ir aš ten stosiu kol įstosiu, ne šiaip tj kitais metais gal dar kas galit papasakoti apie odontologijos studijas? apie ką ten mokomasi pirmais metais? ar lb sunku? ar ten tikrai tik "daktarų vaikeliai" įstoja?ar tikrai turi visus egzus 100 proc.išlaikyt, kad ten įstotum? jei pvz. aš išlaikau bio apie 90, o kitus mažiau, tj man jau be šansų?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 07:57:52 | Nuoroda
visi pirmam kurse daug maz ta pati mokos :] tik vienas kitas dalykas skiriasi odontologai mokos: anatomija, bendraja ir bioorganine chemija, medicinos ir odontologijos istorija, filosofija, fizika ir informatika, anglu, lotynu cia pirmam pusmety... pirma pusmeti labiausiai lauzia bioorganine (kaip organine chemija tik truputi sunkiau), anglu, nu dar fizika nors palyginus labai ramiai visi ja ismoko o tiek bijojo :> del istojimo skaiciuokites bala pernai metu balai yra kazkur internete, tikrai maciau, tai medicinos kiek zinau bent jau VU MF tikrai nekilo, odonto gal kazkiek o istoja tikrai ne vien gydytoju ir daktaru vaikai, anaiptol :] tiesa cia tokiu dauguma, bet naturaliai :] p.s begu i darba veliau daugiau parasyt galesiu [o dar biologijos rezultatu nera? turetu jau but... visad savaite anksciau paskelbia ]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 12:31:47 | Nuoroda
ne dar nk nėra, o tas laukimas žudo....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 13:06:53 | Nuoroda
redukcija, apie bendrabucius mazai ka galiu pasakyt.. negyvenu jame, kazkaip turbut negaleciau ten isgyvent :> pripratus prie komforto :} seip ten kas gyvena tai lauk nezada eit, sako imanoma ir visai gerai :> bet vistiek nepaneigia kad kartais uzsknisa higienos trukumas ir tt.. kambariai tai ivairus, yra geru yra blogu (bet juos dazniausiai pasitvarko patys). Tiesa dabar pirmam ciurlionkes bendrabuty cia remontai kiek zinau buvo, lyg ir antra suremontuot zadejo kazkiek per vasara. dalis studentu gyvena prie fakultetu, kita dalis is sauletekio vazineja. ciurlionio bendrabuciams didelis pliusas, kad yra salia fakultetas ir Vingio parkas mokytis irgi imanoma, nera labai dideliu festivaliu arba visad turi galimybe sedet bendrabucio skaitykloj ir skaityt, o dar ir vyresni padeda :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 13:08:56 | Nuoroda
kraujagysle, pamatysi vakare jau bus :> ryt ryte man atrodo tikrai tikrai :> atsimenu pernai man antradieni pati mokytoja jau 23h paskambino ir pasake kiek gavau kazkaip i mokykla rezultatai is vakaro pries paskelbima nuejo :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 13:51:58 | Nuoroda
Tikekimes kad jie bus kuo greiciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 14:13:29 | Nuoroda
-Ruta- , o tu pati su kokiais procentais įstojai? už bio, che. lietuvių, gal dar matkę laikei? ką patari pirmiau rašyt VU ar KMU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 15:48:24 | Nuoroda
kraujagysle. VU maziau priima, tajgi didesnis konkursas. Pvz.: VU i odontologija 20, o KMU virs 100. Pirma, reiktu rasyt VU.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 16:43:02 | Nuoroda
man irgi idomu kokias balais ruta istojai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 17:38:22 | Nuoroda
biologija 87%, chemija 77%, lietuviu 84%.. buvau 112
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 18:06:05 | Nuoroda
o tu vanage, irgi nori į odontologiją?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 18:09:54 | Nuoroda
ir studijuoji vu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 18:22:06 | Nuoroda
to braskytia_ praeitais metais i VU MF galima buvo istot surinkus 80% is bio ir atitinkamai is chemijos, na ir lt 70% (neatsizvelgiant i metinius aisku ) ir galima buvo save pavadinti vienu is 180 laiminguju tikiuosi siais metai nelabai kas pasikeis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 18:33:55 | Nuoroda
braskyte parasei taip tipo as kokia durnele VU istot sugebejus tu pamatysi kai istosi visiem bus totaliai nusish.. tavo egzu rezultatai ir tavo atestatas :] po pirmos sesijos pakilau i 37 vieta, gaunu stipendija, taigi egzai sh ir niekas, svarbu istot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 18:36:40 | Nuoroda
ai dar mano metiniai pazymiai buvo geri lt 9, bio 10, chemija 9, matematika 9
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 19:33:11 | Nuoroda
ruta papasakok dar ka nors;] kuo toliau tuo daugiau abejoju ar verta cia stoti, nors anksciau ir buvau apsisprendes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:02:34 | Nuoroda
tu geriau papasakok kaip tu isivaizduoji medicinos studijas, bus lengviau man papasakot kiek tame vaizde tiesios kiek ne :] arba ko nors konkreciau paklausk. o jei taip bendrai, tai jo mokytis patikekit daug reikia tikrai daug. su grupiokais daznai pakalbam, kad vajej pernai kas nors kai sake 'kaip keista nieko nesimokyt vasara' atrode ziauriai juokinga.. o is tikro tas amzinas ritmas, kad atsedi paskaitose, pareini namo, pavalgai ir iskart vel prie knygu krenti, pamiegi dazniausiai 4val, ir vel is naujo. vienam koliui atsiskaitai, pradziuni puse nakties, o grizes namo iskart uz kitos knygos ciumpi ir taip be sustojimo. pirmam pusmety iki lapkricio menesio dar nieko praktiskai nereikejo atsiskaitinet, bet lapkriti prasidejo bioorganines pusegzaminiai (tokie 'geri'), tada parazitu kolis (26 kirmeles, visokius pirmuonis ir kenksmingus vabzdzius reikejo ismokt, kiekvieno is ju pilna klasifikacija, gyvenimo cikla kiekvieno smulkiai smulkiai, patologija ir kokias tyrimai nustatoma... vargo daug, bet jei kolio pazimys tekino galejai per egza tos dalies nerasyt jau), ai va, lotynu kiekviena paskaita rasydavom kontrolinius, bet destytoja tikrai super ir nerealus zmogus, visi be problemu ismoko viska ir i egza ejo labai labai ramiai, maziausias pazimys gal 8 buvo. fizikos labora budavo kas antra savaite, tai kiekviena padaryta labora reikedavo zodziu pas destytoja gintis (bet cia visose disciplinose kur tik laborus daryt reikia taip yra.. biochemijoj tas pats, fiziologijoj irgi bus tas pats) tai tie ginimaisi tokie smagus visai, nu ziurint pas koki destytoja pakliusi, as buvau pas jauna, gindavomes (dviese ta pati darydavom) viena labora virs 2h, bet ten linksmai taip, nors kai paklaus tai nezinosi kaip atsakyt ir spelioji, zvengi, bet gud i like it o kai prasidejo antras pusmetis tai nuo kovo menesio ohohohoooo kaip linksma paliko.. per savaite stabiliai 4-6 koliai ir daryk ka nori vistiek turi atsiskaityt histologijos isvis per kiekvienas pratybas rasem ir gavom gal 15 pazimiu, nors savaiciu tik 16 semestre bet i kolius po to vaiksciojom taip kad tik kazka suvokt is esmes ir kaip nors praslyst. dar vienas dalykas del ko visus kolius istvert buvo galima tai kad susirasdavom variantus. destytojai ne mokytojai, naujas uzduotis tingi galvot (nu jas pamaiso, variantus sukeicia, bet naujus retai galvoja) tai ismokdavom gerai ka reikia ir perskaitydavom pora kartu viska ko ir nereikia, del viso pikto. seip sakysit ar nebaisu cia taip rasyt, o gal pamatys, tai kad patys destytojai zino kad mes turejom tuos variantus ir ne karta patys sake "tai mes zinom kad jus turit variantus, bet bukit zmones bent jau tuos ismokit" nes is tikro tuose variantuose klausimai is visko, taip kad turi viska moket.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:07:47 | Nuoroda
ai dar, tiek knygu per toki trumpa laika gyvenime dar nebuvau iskalus. ir apskritai, TIEK knygu as mokykloj net neregejus buvau per visus 12 metu. atrodo kad mokykloj ten tik zaidimus visi zaidem
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:38:09 | Nuoroda
kraujagysle, nea . As tiesiog labaj geraj informuotas. -Ruta-, nu zinaj ne i slauga stojai, tad kad cia reikia daug mokytis reikejo numanyt.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą