KTU kompiuterinė lingvistika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:25:45 | Nuoroda
O daug programavimo čia ar ne? Ar galima įstoti be matkės egzo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 12:12:27 | Nuoroda
Ei žmonės Noriu paklausti... jeigu aš 11-12 kl nesimokiau antros užsienio kalbos, tai ar galiu įstoti čia? Nes reikia metinio pažymio, tai 10kl galiu rašyt ar ne?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:07:45 | Nuoroda
Man rodos,kad negali, bet įmanoma įstot ir be šio pažymio, jei balas pakankamas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:03:01 | Nuoroda
pirmu numeriu bandysiu neturiu nei matkes, nei informes egzu, tik anglu ir lietuviu valstybinius matkes nekenciu, bet bandysim istvert
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:36:10 | Nuoroda
Aš irgi taip darysiu Tik db svarbiausia anglų egzas.... Nes net neįsivaizduoju ko tikėtis Neethia, gal susimatysim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 20:24:11 | Nuoroda
aaa, geras blemba as taip ten noriu, bet su anglų susišikau kiek tu turi is lietuvių ir anglų? visai fainai būtų jei įstotumėm (nes man tai nėra labai realu ;/ )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 13:29:40 | Nuoroda
heh lingvistika... kai stojau niekas nepadejo... tai reik pavyzdi parodyti... Katik baigiau sios specialybes pirma kursa ir esu ganetinai patenkintas, taciau dar nezinau ka studijuoju... lietuva dar neturi patirties sioje srityje, bet kiek girdejau tai uzsienyje pasisekusi specialybe. Taigi... mokomes viska: matematika.. informatika.. kalbotyra.. meno istorija... anglu.. filosofija.. vadyba... zodziu daugelio mokslu mishraine.. Kituose kursuose jau matosi kazkokia lingvistikos uzuomazaga: logika, akcentologija, programavimas java, ivadas i Komp. lingv.... Taciau dauguma paskaitu nera sunkios... daugelis destytoju ziuri i viska pro pirshtus... Matematika tikrai nebus tokia sunki kaip studijuojant kokia Fizika(kurios beje ne kvapo nera, aciu dievui)... Matematikos egzas visishkai nesvarbus... zmones puikiausiai istojo su mokykliniais... o integralus destytoja is naujo moke visus kaip mokykloj... Nei informatika(ECDL-word,excel,access) nei matke(mokomes viena semestra ir skolas gauna tik tinginiai kaip as, nereikia jokiu ten gabumu tik pasedet shiektiek) nera sunkios, o kitos paskaitos tai ten isvis: kaikurios idomios.. kaikurios grynas kalimas. Taigi mano nuomone pliusai butu: Nera sunku, Ganetinai Idomu, Tikrai puiki galimybe pasidziaugti studentishku gyvenimu nes nereikes per naktis mokytis, grupeje dazniausiai vienodai bachuru ir panu, lengva istoti, daug idomiu paskaitu, ganetinai lengvas zemo lygio programavimas(bet visgi programavimas... naudos is to tikrai bus), norint gauti skola reikia pasistengti, fainas fakultetas(ziauriai) Minusai: Miglotos perspektyvos, didejanti konkurencija(kuria galbut panaikins tas naujas istatymas kur 8=VF+stipendija), nezinojimas ka veiksi baiges, pilnai nezinai ka po velniu studijuoji, kaunas , ir shiaip minusai pagal asmenybe. Taigi Stokit i sveikata... genijai su shimtukais geriau pasiieskokit kazko labiau apciuopiamo. Sekmes. P.S. Specialybe vertinta grynakraujo tinginio... taigi perdaug jos nenuvertinkit norint gerai mokytis reikia pasistengti ir paskaitos(ypac matematika) pasidaro tikrai sunkios... P.P.S. Vertinau pagal pirma kursa, taciau pazintys parupino info ir apie tolimesnius.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 17:52:21 | Nuoroda
lenkiames tau zemai uz info as, kaip tobulejanti tingyne, NORIU TEN bet maciau jau 4 pirmu numeriu parase, neramu daros nestojat nieks ten!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:46:39 | Nuoroda
o kokie jusu balai ? O galima stot tik i 1 specialybe ? tada reiktu iskart i KTU vaziuot ir ten prasima priduot ane ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 21:59:22 | Nuoroda
Praeitais metais man uzteko: Anglu - 84 Matke - 13 Istorija - 41 Informatika - 41 Lietuviu - 47 Net nebeprisimenu kuriuos is ju eme balui skaiciuoti bet patekau i visishkai finansuojama. Rasiau pirmu numeriu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 23:42:58 | Nuoroda
kažkur pusę metų svaigau apie šią specialybę.. bet kažkaip ji db mano sąraše atsidūrė 4 vietoj... :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 00:42:02 | Nuoroda
ar yra sansu istoti su tokiais balais: liet 24 (rase sese apeliacija), anglu 38, matieka 31, istorija 46? kai KTU psl. ziurejau, tai istotu...
Žinutė parašyta: 2008-07-03 13:18:18 | Nuoroda
kažkur pusę metų svaigau apie šią specialybę.. bet kažkaip ji db mano sąraše atsidūrė 4 vietoj... O kas aukščiau?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:54:01 | Nuoroda
Neethia, gal susimatysim ;D Nes šnd nunešiau dokus ir komp lingivstika parašiau pirmu numeriu Balai mano žemi, pagal praeitus metus įstoju, o kaip šiemet, tai nžn
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 22:56:39 | Nuoroda
raminta835, koks pas tave konk. balas gaunasi? pas mane tai 16.5
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 16:13:50 | Nuoroda
15.22 Būtų buvęs virš 16, bet kad rusų man neskaičiavo, nes nesimokiau jos 12kl., tai ir nukrito Nežinau ar priims ten mane...
Žinutė parašyta: 2008-07-18 16:34:34 | Nuoroda
Manau, kad tikrai priims, praeitų metų pereinamasis balas buvo tik 7,56, otavo daug didesnis Beje ir prašymų į šią studijų programą paduoda palyginus mažai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-19 10:43:31 | Nuoroda
Na aš lb tikiuosi Labai noriu čia įstoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-19 10:56:33 | Nuoroda
19.28 Ketvirtu nr. Tačiau nesijaudinkit, jūsų vietos neužimsiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-19 12:06:42 | Nuoroda
sese rase 3nr. rase. O su matematika ten sunku bus?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą