KTU kompiuterinė lingvistika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:50:35 | Nuoroda

sveiki, planuoju stoti i sia specialybe. gal butu galima daugiau informacijos? mano balas 17,24 skaiciuojant siam psl. kaip manot istociau i nemokama? o jei mokama tai kiek? kaip pacios studijos? idomu? nepersunku panom?:))

  • Istorija / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:21:50 | Nuoroda

Kur visi busimi ir esami lingvistai? As cia istojau i mokama :( tai tikriausiai nestudijuosiu, nes galvoju neverta tiek pinigų kisti i neaiskia specialybe, be to dar paskola reiketu imti... Nebent kas nors labai graziai atsilieps apie sias studijas :)

Žinutė parašyta: 2011-02-22 22:38:26 | Nuoroda

ar yra galinčių papasakoti apie šią studijų programą? sudomino, tačiau randu labai mažai informacijos. Įdomu viskas, ką tik galite papasakoti apie ją ar patį KTU universitetą. ar perspektyvu? įdomu ar viskas peretikiama labai sausai? būčiau dėkinga už bet kokią info:)

Žinutė parašyta: 2011-02-22 22:41:18 | Nuoroda

ar yra galinčių papasakoti apie šią studijų programą? sudomino, tačiau randu labai mažai informacijos. Įdomu viskas, ką tik galite papasakoti apie ją ar patį KTU universitetą. ar perspektyvu? įdomu ar viskas peretikiama labai sausai? būčiau dėkinga už bet kokią info:)

Žinutė parašyta: 2011-03-15 21:38:58 | Nuoroda
gasolle rašė:

ar yra galinčių papasakoti apie šią studijų programą? sudomino, tačiau randu labai mažai informacijos. Įdomu viskas, ką tik galite papasakoti apie ją ar patį KTU universitetą. ar perspektyvu? įdomu ar viskas peretikiama labai sausai? būčiau dėkinga už bet kokią info:)

 Zmones nestokit ten, nebukit kvaili! Sudmalyste o ne programa, pats gailiuosi dabar ketverius savo gyvenimo metus prarades... Gausit lietuviu filologijos bakalauro diploma, kuri galima bus susikisti patys zinot kur... realiai tenais nieko neismokina, jokios praktikos tenais nera! praktika buvo atliekama pas destytojus darant kazkokias nesamones! sita specialybe tik graziai pavadinta ir aprasyta, realiai is jos jokios naudos, pasiskaitykite anglu literatura kad ir wikipedijoj kas yra computational linguistics ir suprasit, kad Lietuvoje si sritis nera isvystyta ir niekam nereikia tokias studijas baigusiu. eikit y profkes, kolegijas ar dar kur nors tik del Dievo meiles nesirinkit sitos specialybes ir dar visokiu panasiu vien tik del to, kad gauti aukstojo mokslo diploma, o paskui vaziuosit i uzsieny dirbti. Mano manymu tokios specialybes sukurtos tik tam kad patys destytojai turetu darbo ir universitetai melztu pinigus uz studijas is kuriu jokios naudos. Buvau jaunas, naivus ir kvailas kai stojau i sia specialybe, nedarykit tokios klaidos!

Žinutė parašyta: 2011-04-16 16:02:03 | Nuoroda

negi rimtai čia viskas taip blogai? aprašymas gana įdomiai skamba, universitetas irgi atrodo visai pakankamo lygio. bet ką gi, jei jau taip reikia keist prioritetus..

Žinutė parašyta: 2011-05-06 13:08:20 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Žinutė parašyta: 2013-05-27 13:52:29 | Nuoroda

 Sveiki, taigi, jau baigiasi pirmieji metai šioje specialybėje. Su 17.38 (berods) balu įstojau į mokamą, tačiau vietoje iškart pasakė, kad 2 etapu bandyti stoti į nemokamą, ir antru etapu patekau į nemokamą. Grupėje esame tik 7 žmonės, 2 vaikinai ir 5 merginos. :) Tiesą pasakius, kol kas pirmame kurse tai atsipūtęs, matysim kaip bus toliau. :D
Dėl tos matematikos tai jūs nepergyvenkit, buvo ten ir iš B lygio su 4 atėjusių, bet nieko, dėstytoja pagyvenus, gera, nuolaidas padaro, neprašo kažko, ištempiam ant 4, 5 parašo ir laisvi. :)
Nežinau kaip kitais metais bus, nes pasikeitė egzaminų prioritetai, o ir studijų kaina atpido vos ne per pus. Šiaip, tikrai patenkintas šia specialybė, nesu kažkoks stropuolis didelis, tai ši specialybė man kaip tik, o ir perspektyvos visai neblogos, anksčiau buvo nieko gero, nes gaunamas buvo filologijos bakalauras, o dabar jau lingvistikos.

P.S. Viena dėstytoja sakė, kad vaikinai darbą susiranda greičiau, nežinau kiek čia tiesos... :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą