kas ka gali pasakyt apie Transporto inž eko ir vadyba?verta?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 12:13:34 | Nuoroda
Tai va,susidomejau apie sia specialybe,sako gan perpektyvi ir pan.kokia jusu nuomone?sunku ten mokintis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 18:56:04 | Nuoroda
Nors as dar 10, bet jau dabar mums reikia apsispresti kokius dalykus pasirinkti A kursu, o kuriuos B kursu. ir man labai idomu kazka suzinuoti apie sia profesija, labai prasau parasykit ar si profesija perspektyvi, ar verta cia stoti, ar sunku mokytis? niekaip negaliu apsispresti su tais kursais. ar kad istoti i VGTU i transporto....reikia fizikos A krsui ir ar reikia chemijos B kursui, o kaip su istorija?uztektu B kurso, ar A kursas duoda daugiau balu,nors nelaikai egzamino? ir dar vienas klausimas, ar si profesija tinka merginom? nes kai kurie sako, kad VGTU tik vaikinams atsakykit prasau kuo greiciau i mano klasimus.is anksto dekoju.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-09 18:26:32 | Nuoroda
Prasau atsakykit ... kas zino kanors apie sia profesija, parasykit.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 16:38:12 | Nuoroda
jau seniai galvoju stoti i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba. manau, tai bus tik i nauda, nes juk transportas vis tiek "kruta", furos dar nestoja... ziuresim, kaip bus toliau... gal net pradesim vazinet benzininemis/dujinemis furomis ;D vis tiek, manau, kad REIKES ir vairuotoju, ir kroviniu, nes juk paklausa tai niekur nedings
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 15:00:27 | Nuoroda
parasykit cia, studijuojantieji, kas kaip, kodel ;D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą