Specialybiu aprašymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-15 21:46:27 | Nuoroda
Esu 10okas neysivaizduoju ką studijuot norėčiau,lyg siūlo vadybą,kur galėčiau rast aprašymus specialybių,kokiu egzaminų reikia ir panašiai? Nes šitam tinklapį aprašymų neradau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-15 22:23:05 | Nuoroda
As tau patariu neklausyt niekieno patarimu. geriau pats pagalvok ko tu nori ir nestok ten kur yra perspektyvu nes nusivilsi. Cia as is patirties sakau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-16 15:21:02 | Nuoroda
Tai va,kad nežinau ko aš noriu;D tas ir sunkiausia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 10:55:04 | Nuoroda
Tu dar tik 10 taip? tai tu tada pries tai pagalvok kas tau geriau sekasi ar tikslieji ar humanitariniai ar gamtos mokslai. Nusprendes kurie geriausiai sekasi ir kurie yra tikrai idomus dvyliktoj klasej jau galesi spresti ko tu tikrai nori. O i vadyba jeigu nesi apsisprendes tai nestok. Nes ten tas pats kas ekonomikoj (sausas mokslas). Nu aisku nebent nori gryba papjaut tai gali stot cia puiki tam vieta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 12:17:48 | Nuoroda
Zurnale "Kur stoti?", kuri galima isigyti Lietuvos kioskuose yra visa reikiama info: trumpi specialybiu aprasymai, stojamuju balai, reigalingi egzaminai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-19 15:44:51 | Nuoroda
as irgi 10toke, esu labai pasiklydusi tarp istorijos ir chemijos. nezinau kuri rinkti, nes jie lb skirtingi ir veda i skirtingas puses. gal jus padetumete patarti kokia profecija rinkti? man gerai sekasi matieka ( A lygi pasirinkau). nemegstu kalbet pries auditorija miniai, bet ir nenoriu tarp meslu sedet laboratorijoje. man tiktu sedeti kabinete labiau traukia chemija nei istorija, tik vat kad nerandu sau tinkamos profecijos ( tik nesiulikit farmacijos - nenoriu vargt ) . o jei rinksiuos istorija su metieka man prasiveria didziulis profeciju pasirinkimas bet nejaugi nera ir su chemija ? siulikit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 10:15:58 | Nuoroda
tai pajamk dar biologija ir stok i medicina. Zinok vienoj ar kitoj vietoj teks mokytis. Tiesiog turi tureti pakankamai motyvacijos. Studijose tai ne mokykloj. Pries sesija tai visi beveik tik ir tesimoko taip kad ziurek geriau pagal tai kas tau patinka. Istorijoj irgi tex biski pakalt zinok. O sake chemijoj tai ten irgi gryba pjauna
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 09:14:31 | Nuoroda
i medicina? isivaizduoju kokia bloga gydytoja busiu siuo metu dabar galvoju apie fizika, sako kad turi didele paklausa. gal zinot kokiu profesiju tinka merginoms
Žinutė parašyta: 2014-02-24 10:22:54 | Nuoroda

 Virtuali konsultacija, kurios metu, prisijungus su facebook, twitter ar G+, bus galima užduoti visus rūpimus klausimus apie stojimus, taisykles, perspektyviausias ir naujausias specialybes, reikalingus egzaminus ir apie viską, kas neduoda ramybės būsimam studentui.

Prie šios, dvi valandas truksiančios konsultacijos, galėsi prisijungti iš bet kurio Lietuvos kampelio.

Pripažink, jau atsibodo googlint? :)

ktu.edu/turinys/virtuali-konsultacija

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą