Verslo informacijos vadyba / informologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-19 16:58:43 | Nuoroda
norejau suzinot kuo skiriasi sios programos? Ar idomios studijos? Papasakokit, placiau kas ten studijuoja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 19:33:04 | Nuoroda
Informologija ir verslo informacijos vadyba - labai panašios specialybės. Pirmą kursą net paskaitos kartu vyksta pas tuos pačius dėstytojus. vėlesniuose kursuose jos skirsis: informologijoj bus daugiau dalykų, susijusių su informacijos valdymu, tvarkymu, ieška ir pan., o viv'ai turės daugiau ekonominių, vadybinių disciplinų. įstoti šiek tiek sunkiau į verslo informacijos vadybą, tačiau ar ta specialybė geresnė dar klausimas. Šiaip mokytis įdomu ir nėra sunku. Tai puikus išsigelbėjimas nemėgstantiems matematikos, nes ji buvo tik pirmąjį semestrą. Dėtytojų pasitaiko visokių, bet dauguma jie sukalbami ir malonūs. Aš pati esu informologė ir, praėjus pirmiems metams, tuo džiaugiuosi. Niekur kitur nenorėčiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 22:36:52 | Nuoroda
o mazdaug su kokiais balais istojai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 10:22:53 | Nuoroda
o ka galima dirbti baigus informologija?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 22:36:02 | Nuoroda
Vokiečių buvau gavusi 69, lietuvių 82, istoriją 96, o metiniai visi dešimtukai a lygiu. Dar patekau į nemokamą Dirbti gali viską, kas susiję su informacija ir duomenimis. Jų valdymas, apdorojimas, saugojimas, tikslingas panaudojimas,... Matot, čia ne kokia medicina, kad baigi ir žinai, kas tiksliai būsi. Bestudijuodama įgauni visokiariopų plačių žinių, kurias gali taikyti įvairiose srityse. O pagrindinės disciplinos, kurias mokys kelis metus tai informacinės ir komunikacinės technologijos, informacijos vadyba. Taip pat tokie dalykai kaip projektų rengimas ir valdymas,ryšiai su visuomene,informacijos teisė,informacijos tinklų administravimas,relama, informacijos rinkodara, visokios vadybos. Kur sugebėsit visa tai pritaikyti - jūsų reikalas, tačiau manau, šiuolaikinei rinkai tai paklausus ir perspektyvus mokslas:)
Žinutė parašyta: 2008-06-08 23:04:56 | Nuoroda
smagu skaityt:))
Žinutė parašyta: 2008-06-09 14:09:19 | Nuoroda
Taip vaizdingai aprašyta, kad net patraukė į informologiją stot Dabar kiek girdėjau pirmam kurse jau aukštoji matematika yra Beje, ar įmanoma įstot su kiek žemesniais nei tavo balais?
Žinutė parašyta: 2008-06-09 14:35:44 | Nuoroda
ai aukstoji matematika..nu kaput man butu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 17:19:24 | Nuoroda
bet malyk ji tik pirmam semestre yra o nieko tokio, kad informatikos B lygi mokiausi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 00:38:46 | Nuoroda
Su matematika aš visą gyvenimą mokykloje nesutariau Bet laimei,ji buvo tik pirmąjį semestrą, ir dėstytojas buvo supratingas. Suprato, kad mes dauguma ne matematikai, o humanitarai, kad mums tai tėra privalomas universitetinis bendrojo išsilavinimo dalykas, tai per daug ir nespaudė. Leido kolius ir egzaminą su visais turimais užrašais laikyti. Taip, kad viskas įmanoma Informatika gali mokytis ir b lygiu, tiesiog turėsi iš egzaminų gauti daugiau, kad susiformuotų pakankamas balas stojimui. Su mažesniais balais įmanoma įstoti, nes aš buvau 14ta iš 36. Tiesa, tas skirtumas tarp pirmutinio ir paskutinio įstojusiojo nėra įspūdingai didelis, tad būtų gal naivoka tikėtis, kad įstosi tarkim su 30 procentų... Siūlau pažaisti su balų skaičiuoklėmis, pažiūrėti žurnale "Kur stoti" minimalius balus ir tada įsivaizduosit, kiek užtenka, kad pakliūtumėt Na, ir neužmiršti, kad konkursas gali keistis... Kolkas šios specialybės paklausa tarp būsimųjų studentų tik didėja
Žinutė parašyta: 2008-06-10 01:13:20 | Nuoroda
yra normaliu destytoju kurie nesmaugia su matke?:D mokykloj tokiu nebuvo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 01:09:44 | Nuoroda
Čia komfakas, o komfake viskas kitaip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 13:32:17 | Nuoroda
ot nepasikese, kad stojanciuju skaicius i sias specialybes dideja... ir konkursinis balas tuo paciu dideja...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 18:20:47 | Nuoroda
Vadinasi, specialybė populiarėja matyt, ne veltui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:32:40 | Nuoroda
o ten daug yra informatikos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 19:10:21 | Nuoroda
Čia kažkaip tik vieno žmogaus nuomonė visą reikalą tvarko, žiūriu : ) Diskusija iš kito forumo: Gal nori ta proga paaiškint man, kas ta informologija? Net per studijų mugę nesulaukiau atsakymo na, ten panasiai kaip bibliotininkyste.. (pritariamoji ikonėlė) As studijavau informologija, bet meciau po pirmo kurso, siaip nesamoniu nesamone, jau bibliotekininkyste yra geriau, nes bent zinai, ka studijuoji Informologija labai labai gerai yra tiems, kas nori tik diplomo ir dar VU diplomo nes paskaitu ten minimaliai buna, o ir jos tokios... "palengvintos" na bent pirmam kurse buvo: matematika - aj, jus vistiek nesuprasit, ekonomika - aj, jus vistiek ne ekonomistai (na, ka as zinau, man tai nepatiko, visgi univeras yra univeras, o ne kokia adaptuota programa).O siaip kas dirba ir nori tik diplomo cia yra super, mano vienas draugas dirbo, visai nesimoke, i paskaitas nejo, o per 4 metus tik viena skola turejo,kuria lengvai persilaike Jei nori kazko ismokti, ar bent zinoti, kur galesi dirbt, tai cia neverta stot Bet nevarau ant sitos specialybes, kiekvieno poreikiai skirtingi, o ir siaip informologai atsipalaidave ir faini zmones
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 20:15:18 | Nuoroda
O nėra šitos specialybės, ar ko nors panašaus į ją, kokioj kolegijoj?
Žinutė parašyta: 2008-06-16 21:24:55 | Nuoroda
Na va, nuo šių metų informologijai jau reikalingas informatikos arba matematikos valstybinis egzaminas.. O gaila.. Jau buvau susigundžius Jei netikit: Minimalus išsilavinimo reikalavimas – vidurinis išsilavinimas. Profiliniai dalykai, iš kurių gali būti formuojamas konkursinis balas – informatika, matematika, lietuvių k., užsienio k.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 13:15:04 | Nuoroda
bet "Kur stoti" parasyta, kad reikia informatikos arba istorijos (pasirinktinai), uzsienio k. ir lietuviu k. egzaminu. O matematikos visai nereikia.... Tai kaip cia dabar suprasti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 14:15:58 | Nuoroda
o programavimo yra informologijoje?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą