po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:21:12 | Nuoroda
kaip sekesi? man sunkiausia tai buvo antra egzamino dalis, tikrai buvo sunku suprasti antra kurini aspie premijas tas visas! kaip manote kaip islaikete?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:36:58 | Nuoroda
Man tai lengvas tas suvokimas teksto ...nesuprantu kas jame blogai? Gi tokio ir reikejo tiketis.Manau ji parashiau neblogai, bet interpretacijoj tai galejau susimalt su kableliais ir pastraipom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:41:03 | Nuoroda
Rašinio temos buvo ypatingai lengvos. Net ir neinirtingai besidomintiesms aplinka, buvo kazka imanoma suverpt apie diskriminacija ir vargse Berneen... O suvokimas - man kaip visada sunkus, bet, sakyciau, lengvesnis uz pernykščias R.Šerelytės blevyzgas. Įdomu, kad nei pagr. minčių nereikėjo, nei temų... Būtų įdomu sužinoti, ką įavrdinote meninėmis priemonėmis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:43:19 | Nuoroda
na kaip islaikeme tai neimanoma nuspeti,nes neaisku kaip kitirm pasiseke,koks bus aukščiausias įvertinimas ..man ir lewas buwo teksto suvokimas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:46:29 | Nuoroda
dvi metaforas: pinigelius galima pasidaryti ir skauda širdį ar kažkas ten tokio..ka tu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:49:32 | Nuoroda
suvokimas tai per ziaurus ...;} apsidziaugiau kai pamaciau biliuna,bet kai perskaiciau istrauka ,nulis konkretumo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:53:16 | Nuoroda
sovokimas tai labai sunkus... ypac Landsbergio kalbos nesupratau... pirmus klausimus atsakiau tik tam, kad atsakyti, pati nesuprasdama ko reikalauja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:54:48 | Nuoroda
o raset kas nors Vaiciunaiteis eilerascio interpretacija ? ka pagrindinai tai destet ? jauciu visi tik ir eme biliuna, nes pirma kart toks lengvas buvo valstybiniam o suvokimas be galo sunkus..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:58:01 | Nuoroda
o tai kokios buvo rasinio temos ? ir ar jau baigesi egzaminas, gi kazkada buvo rasyta, jog jis truks virs 7 valandu ar cia kazka maisau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:58:54 | Nuoroda
ar yra kas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:00:00 | Nuoroda
esu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:00:50 | Nuoroda
is pradziu galwojau su suvokimu pasikelsiu bala bet kaip perkskaiciau tai supratau, kad jis mane tik zemyn trauks, zodziu labai sunkus suvokimas o su rasiniu kazka sulemenau, tik lausimas ar i tema?
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:01:41 | Nuoroda
Rašiau Vaičiūnaitės interpretaciją, bet sunkokai ten man su ja ten ėjosi. O teksto suvokimas tai žiaurus kažkoks.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:02:16 | Nuoroda
Pagaliau. Sitos dienos taip laukiau.. NEbeturesiu nieko bendro su lietuviu kalba daugiau niekada gyvenime. Rasinio temos buwo: 1.Ka reiskia buti tolerantiskam? 2.Ar menas tikrai daro zmogu geresni?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:03:58 | Nuoroda
As ir rasini rasiau... Prirasyt prirasiau bet irgi neaisku kiek jis geras bus.. o suvokimas tai ka daryt... is tiesu tik zemyn trauks... Taip ir nesupratau kas ta fakto literatura... ir kas buvo kulturos apraiskos...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:05:12 | Nuoroda
rasinio temos tai super lengvos buvo, bet analize tai tikrai sunki, bet tikiuosi geriausio dabar penktadieni kitas sibandymas- informatika
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:09:03 | Nuoroda
as rasiau Biliuno "liudna pasaka" interpretacija. tekstas tikrai buvo gan dekingas, nudziugau pamacius. bet vat suvokimas tai galutinai mane suzlugdys
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:18:01 | Nuoroda
Prie priemoniu tai aš rašiau retorinius klausimus ir epitetus. Rašinio tema viena : Ką reiškia būti tolerantiškam? O kita skamba panašiai į šitą : Ar menas ugdo žmogų? Ar kažkas panašiai ...O man tai kaip tik V.LAndsbrgio kalba buvo visiškai suprantama, o vat kitas tekstas tai turėjo tokią sudėtingesnę leksiką biškį. Ar kasnors skaičiavot tuos žodžius? Aš tai pamiršau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:24:20 | Nuoroda
aga interpretuot galima buvo ir biliuna ir kreve gana lengvai. bet suvokimas tai brttttt tikejausi kazko panasaus bet vis vien sis pasirode sunkokas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:27:33 | Nuoroda
rasinio temas pamaciusi neisigandau, tikrai buvo tokios kur galama daug neksaicius parasyti. rasiau apie tolerancija. o testo suvokimas painus ziauriai, kai kurie klausimai taip susikti, kad nera net ka isgalvoti, nelengva buvo, ypac pirmas klausimas, ir apie priemones susimoviau. o kur klause kas yra faktas isviso pievu prirasiau. zodzius apytiksliai suskaiciavau, virs 500 isejo, ir tai daug ka isbraukiau, nes laiko per mazai buvo..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą